Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΝΟΕΜΒΡΗ


Recommended Posts

Ντια και Μαρακι καλοφωτιστα τα κοριτσακια σας.

Σχεδον ετοιμη και εγω με την βαπτιση. Μεχρι την Παρασκευη περιμενω να ερθουν οι μπομπονιερες γιατι θα τις φτιαξω μονη μου. Επισης αυριο μεθεαυριο θα τυπωσει και ο αντρουλης μου τα προσκλητηρια για να τα μοιρασουμε το Σαββατοκυριακο.

Ρουχα πηρα στον Βαρδα ενα Φορεμα αλλα ηθελε κοντιμα και θα το παραλαβω την αλλη εβδομαδα.

Θελω αυριο να παω σε ενα βιβλιοπωλειο στην περιοχω μου να παραγγειλω ζελατινα σαν αυτη που τυλιγουν τις διπλες γιατι εχω παρει καραμελες και λεω να τις διπλωσω σε σχημα καραμελας και τις βαλω μεσα στο πιατο του καθενος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 weeks later...
  • Απαντήσεις 328
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Που εισαστε βρε κοριτσια; Διακοπες;

Εγινε η βαπτιση της μικρης μου.Την ονομασαμε Μυρτω. Πηγαν ολα πολυ καλα. Τελικα τζαπα το αγχος που εχουμε ολες μας τις προηγουμενες ημερες.Το κοριτσακι μου εκλαψε λιγο οπως ολα τα παιδακια και μετα κοιμηθηκε στην αγκαλια του νονου της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 9 months later...

Ε ΛΟΙΠΟΝ ΝΑΙ!! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΑΛΙΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΝΟΕΜΒΡΗ 2009!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΥΤΟ, ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΝΑ ΜΠΩ ΑΠΟ ΠΕΡΙΣΥ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ...ΑΝ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΑΚΟΜΗ ΕΔΩ...ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...