Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα παιδακια του Μαη!!! (2009)


Recommended Posts

χιχιιχ. Τι καλο...χτες ο αντρας μου ετρωγε πατατες γιαχνι..και τον κοιτουσε λαιμαργα...και ασ τσακισε ενα ολοκληρο κεσεδακι γιαουρτι.

Εμας παλη εκτοςε απο Μπαμπα που ελεγε πριν καιρο...δεν λεει αλλο...Α!!!!λειι...νιαααααααα οπτα πειναει...

χτες δε εμαθε να δινει πραγματα..αρπαξε ενα σοκολατακι απο την φοντανιερα..του λεω δωσε στην μαμα χριστοφορε...δοσε στην μαμα..και ειχα απλομενο το χερι μου το εδοσε..αλλα εκτοτε τζιφος..δεν το ξανακανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 81
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ti kanete koritsia ????

emeis kala !!! o Daniel mas sikonete monos tou stirizete apo ton toixo kai paei tsoukou tsoukou !!!! :)

alla donti akoma ...aytes tis meres einai kapos pio prismena kato mprosta ta oula tou ...kai den exei kai poli oreksi toulaxiston oxi gia to diko tou fagito gia otidipote trome emeis exei kai me to parapano :D

Aaaa kai to xompi mas teleytea einai na ksemaliazoume ta pianei kai ta travaei me tooosi dinami me ksaplonei kato sto krevati ...hahaha :D

kai to diaskedazei trela !!!!

3Ha1.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινακη επιτελλους φωσ στο τουνελ!!!!!

ναι ασε και ο δικος μου τραβαει μαλλια, ξεμαλλιαζει απιστευτα δυνατα..και μεσα στην ευτυχια, ταυτοχρονα τραβαει το προσωπο προς το μερος του και δαγκωνει χιχιχι.

Εμεις μποσυσουλαμε, μλεων κανονικα..αλλα εξακολουθουμε να ειμαστε φαφουτηδες!!!!!!!!

Επισης θα φαμε αυγο!!! Την αλλαη βδομαδα..χιχιχι.

Απο γιαουρτακι προβειο...με το αγελαδινο κοκκινηζει ο πισινος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΒΡΗΚΑ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ.ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΟΡΘΙΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ.ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ.ΤΩΡΑ ΟΛΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΡΘΙΟΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΧΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΧΩΡΗΣ ΝΑ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ.ΑΠΟ ΜΠΟΥΣΟΥΛΙΜΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΧΟΥΜΕ 4 ΔΟΝΤΑΚΙΑ.ΒΓΗΚΑΝ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΠΑΝΩ.CESILIA TO ΠΡΟΒΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗ ΠΕΤΣΑ?ΕΓΩ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΠΑΙΔΙΚΑ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΘΑΛΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνα και εμενα το κανει αυτο, τον τραβηξεμε και βιντεο...ο μπαμπας η κουκουβαγια χιχιχιχι.

Κοιτα εμας η παιδιτρος μας ειπε εξαρχας να το δοσω το κανονικο πληρες γιαουρτι. Οχι παιδικα γιαουρτακια.

Του επερνα το Ολυμπος βιολογικο και το φαρμα κουκακι σ εγυαλινο αλλα επειδη εχει αλλεργια στο αγελαδινο και μας κοκκινηζε τον πισινο, το αλλαξαμε σε προβειο, παιρνω το παραδοσιακο σε πυλινο, βγαζω την πετσα και το τσακιζει, του αρεσει παρα πολυ, αλλα το τροει μονο κρυο, χλιαρο ουτε κουταλακι το σκατουλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα μαγιομανούλες!!

λίγο αργά σας ανακάλυψα ε;

με θέλετε παρεούλα;

συστήνομαι:

Μανούλα μαίου κ εγώ ονόματι Μαρίνα

κόρη - Εβελίνα 26 μαίου γεννημένη

σύζυγος Αντωνης - ε...ας γράψω κάτι κ γι αυτόν...μην παραπονιέται

είμαστε από τη νάουσα...

τι άλλα να σας πω...;

ας ποροσπαθήσω να διαβάσω λίγουλάκι τι λέτε εσείς..να μην είμαι τελείως εκτός!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evelini εχουμε μετακομησει...στα Πανεμορφα Μωρακια Μαιου Ιουνιου Ιουλια 2009...και εχουμε γεννεθλεια την ιδια μερα...η μπεμπα σου με τον Χριστοφορο δηλαδη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...