Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα παιδακια του Μαη!!! (2009)


Recommended Posts

Κι άλλα μπεμπάκια στο παρεάκι μας! :woohoo: Έτσι,να μεγαλώνει η λίστα σιγά σιγά ;)

15June και Μαρίνα,να χαίρεστε τα αγγελουδάκια σας!!! :kiss::kiss::kiss:

Στα δικά μας τώρα...Βγάζουμε και τρίτο δοντάκι,αχνοφαίνεται αλλά δεν έχει βγει τελείως ακόμη και μας έχει τρελλάάάάνει!Πυρετός,γκρίνια,σαλάκια και ανησυχία :( Αχ,το μικράκι μου... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 81
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

hope_89 na sai kala kai esy na xerese tin annie sou !!! :)

emeis akoma den exoume oute ena dontaki :( ...

nai franita mazi to pirame to doraki mas :) !!!!

mou aresei poli to sebastian!!!

nai ton niosame gia ta kala ton seismo alla den eixame kamia zimia edo ...

filia polla

3Ha1m4.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινα και εμεις ημασταν να γεννθηθουμε στις 05/06...αλλα μας βγαλαν αρω αρων.

Κοριτσακι να χαιρεσαι τα δυδιμακια σου!!!

Ουτε εμεις εχουμε δοντια...αντι για κουνελακι που ειναι το παρατσουκλι του...τον λεμε πλεων φαφουτι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηπως θα επρεπε να κανουμε και μια λιστα

και για τα φαφουτικα παιδακια?

Ουτε εμεις εχουμε ακομη δοντακια αλλα απο προχθες νιωθω

λιγο διαφορετικα τα ουλα της κατω...μαλλον ετοιμαζομαστε!!

Παρ'ολα αυτα τα λατρευω τα ουλακια της και οταν

ρουφαει το κατω χειλακι της μονο που δεν την τρωω... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!!! Αθηνα και εμενα ηταν "ευχουλης" μεχρι πριν απο κανενα μηνα, ειχε ενα τσουλουφι μπροστα και τα υπολοιπα ηταν ξανθο χνουδι, τωρα αρχησαν να σκουραινουν αλλα οταν εχει νευρα μαδαει τα μαλλια του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιά κ μεις ανήκουμε στο Φαφουτοclub!!! Εμένα η μικρή βαριέται κ να μπουσουλήσει, εσάς? Κάνει δηλ. την προσπάθεια αλλά όταν τα βρεί σκούρα γυρνάει ανασκελα :laugh: ...Επίσης θηλάζει ακόμη κ αρνείται σθεναρά το μπιμπερό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νεσι, και εμενα βαριετε να σηκωσει τον πισινο του.

Ξαπλωνει κατω και κανει κροουλ...χιχιχι. ξαπλωξει στην κοιλια, κουναει δηλαδη τα ποδια του σαν ψαρακι... και ανοιγει τα χερια του σαν φτερα!!!

χιχιχι.

Και εμενα θηλαζει...δεν ξερω για ποσο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia μου φαίνεται ότι πρώτα θα περπατήσουν κ μετά θα μπουσουλήσουν!! :laugh: :laugh: Αν κ χθες μου είπαν το κουφό ότι τα μωρά που θηλάζουν σε αυτή την ηλικία αργούν να περπατήσουν :angry: , Τι να πω, έκανα την κινέζα :huh: . Και ότι υπάρχει περίπτωση να κόψουν τελείως το γάλα όταν αποθηλάσουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι καλα....αν η γιαγια μου ειχε ροδες..θα ηταν πατινι, Αχ θα το ανοιξω το θεμα με τα κουφα που λενε περι θηλασμου...

Εμενα μου ειπαν οτι δεν βγαζει δοντια γιατι δεν εχει ασβεστιο αρκετο απο το γαλα μου..τστστσ.

Εγω θηλαζα και περπατησα 10 μηνων, ο Αδελφος μου θηλαζε και δεν μποσουλησε ποτε, κατευθειαν περπατησε 11 μηνων...τον κοβω τον δικο μου επισης να περπαταει πρωτα γιατι του αρεσει να ειναι ορθιος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσχετο αλλα η πεθερά μου λέει οτι τα μωρά που αργούν να βγάλουν δόντια έχουν γερό κεφάλι!! :laugh: Είμαι σίγουρη ότι αν έβγαζε νωρίς δόντια θα μου έλεγε ότι θα γίνει Αϊνστάϊν :laugh: :laugh: Για όλα βρίσκουν κάτι να πούν οι παλιές :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μ'ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΕΙΝΑ ΧΑΘΗΚΑΜΕ!ΕΙΜΑΣΤΕ -1.ΛΕΩ ΝΑ ΕΠΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΘΟΥΜΕ!

ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ?Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνα αν ο δικςο μου ξυπναγε μια φορα θα ημουν μια ευτυχησμενη μανα!!!

ΟΣημερα πχ ολη την νυχτα στρυφογυρηζε...και εκανε τουμπες ξεσκεπαζοταν..και αυτος να κοιμαται...εγω δεν κοιμαμαι...κλαψ κλαψ...

Αρχηε δειλα δειλα να μπουσουλαει...αναποδα ομως...προς το παρον πιο πολυ σερνεται...αλλα καθετε στα 4 και κανει μερικα μπουσουλοβηματα...προς τα πισω ΠΑΝΤΑ!!!!!

Τι αναποδο μωρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XRYSA MOYΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣΑ ΜΟΥ ΑΝΑΠΟΔΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΜΙΑ 20 ΜΕΡΕΣ..ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΒΑΖΕΙ ΟΠΙΣΤΕΝ....ΑΛΛΑ ΣΥΝΗΛΘΕ ΤΩΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ....ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΕΛΕΓΑ ΠΟΠΟΤΑ...ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ ΠΟΥΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΣΥΝΘΗΜΑ<<ΕΜΠΡΟΣ ΓΙΑ ΠΙΣΣΩΩ>>...ΧΑΧΧΑ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια το δικο μου το καθαρματακι χτεσ ζηλεψε..ναι ναι επαθα πλακα..ηρθε στο σπιτι ενα παιδακι 6 χρονων που μαγαπαει πολυ...το μικρο τον ειχα στο καροτσι....με αγκαλιασε και καθισαμε να του βαλω να δει παιδικα στην τηλοραση...και οταν το παιδακι με αγκαλιασε αυτοσ αρχισε να τσιριζει και να κανει....ει...ιει....ιει και να φωναζει..οταν τον κοιταξα χαμογαλασε και σταματησε...λεω δεν ειμαστε καλα8 μηνων....?το ξανακανω αντε ποπαιλι..ιει ιει...τσιριχτα...με νευρο και εσφιγγε και τισ γροθιεσ...οταν εστειλα το παιδακι μεσα και καλα να παιξει ηρεμησε ο μορτησ.....καθοταν μονβοσ και επαιζε στο καροτσι....... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε βρε τον Ζηληαρηηηηη

χιχιχιχι

Λοιπον ο λαιμαργουλης αποφασησε οτι του αρεσει το γιαουρτι μπλιαξ....μα ειναι δσυνατον...και δεν κανει να φαει...

Και να δειτε πως ανοιγει το στομα του για να το φαει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΒΟΛΙΟ.ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΦΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ.ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΑΥΓΟ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνα καλη επιτυχια...εμεις δοκιμασαμε αυγο..το τσακισε μια χαρα..αλλα δεν ξανατρωμε για κανενα μηνα γιατι εκανε κατι κοκκινακια...

Παντως εγω καταλαβα οτι ειναι πολυ λαιμαργος. Εκει που δεν ετρωγε το φαγητο του ολο..τωρα εχει γινει κυριολεκτηκα παμφαγο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ CECILIA!KI EMEIΣ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΤΑ ΤΡΩΕΙ ΟΛΑ ΕΚΤΩΣ ΑΠΟ ΑΥΓΟ!ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΟΜΑΤΑΚΙ ΨΩΜΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕ ΤΟΛΜΑΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΨΩΜΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...