Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα παιδακια του Μαη!!! (2009)


Recommended Posts

Μαίος 2009

Έλενα=>8/5 (ioannouli)

Sebastian=>10/5 (Franita)

Σωτήρης=>14/5 (Antroula)

Ιασωνας = 22/05( Αγγελικη_30)

Άννα=>23/5 (hope_89)

Χριστόφορος=>26/5 (Cesilia)

Ντιελα = 27/05

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 81
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και εμεις ειμαστε τινκα στις αλλεργιες!! Το καημενουλι μου!!!!!

Φρανιτα να σου πω...το μωρο μου ειναι ολη μου η ζωη...το λατρευω..αλλα ειναι στιγμες...και η αληθεια ειναι οτι γινονται συχνοτερες τελευταια, που αναπολω την χωρις μωρο ζωη μου. ΟΚ μπορει να μην ειναι σωστο να μηλαω ετσι...γιατι πραγματικα τον λατρευω...αλλα θελλω και λιγο χρονο για μενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για ελάτε να γίνουμε πολλοί...

Κορίτσια,αυτό που περιγράφετε δεν το έχω νιώσει προς το παρόν.Δεν μου λείπει τίποτα απο την προ-μπέμπας ζωή μου.Ίσως να οφείλετε στο οτι το μωρό είναι πολύ βολικό και δεν στερούμαι βόλτες.Βγαίνω καθημερινά,έστω και για μια βόλτα.Πάντα με την Άννα!Την βάζω στο μάρσιπο ή στο καροτσάκι,όταν κουραστεί κοιμάται μόνη της και εγώ μπορώ να κάτσω για έναν καφέ με τον σύντροφο μου,με φίλους ή και μόνη μου! :) Ειδικά μετά την αποβολή που είχα έχω κρεμαστεί κυριολεκτικά πάνω απο την κόρη μου,και φοβάμαι μήπως της κάνω κακό :dry: Δεν ξέρω τί θα έκανα χωρίς εκείνη :ohmy:

Όσο για τις αλλεργίες,δεν έχει εκδηλώσει κάτι το ζουζούνι μου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεία σας κορίτσια!!Να σας ζήσουν τα νινάκια σας!! :) Εμεις γεννηθήκαμε 7/5, 5:20 το πρωι.Με Φ.Τ. και με επισκληρίδιο η οποία δεν με έπιασε γιατί πήγα( στις 3:30 το πρωί) με 3 εκ. διαστολή κ ψιλοέντονους πόνους κ λίγο πριν βγει η μπέμπα γύρω στις 5:15 είπα του γιατρου ότι εγώ δεν σπρωχνω άλλο (διότι καταλάβαινα τα πάντα κ αγχώθηκα) αυτός φώναξε την αναισθησιολόγο κ της την είπε γιατι δεν με είχε πιασει η επισκλ. κ αύτη με υφάκι επειδη θεώρησε οτι υπερέβαλλα μου έκανε δόση καισαρικής κ τσουπ μετα απο λίγα λεπτα η μπουμπου μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Ιασονας εχει γκριζογαλανα ματια που καμια φορα πρασινιζουν λιγο αναλογα με τι φοραει, τι κοιταζει... οπως και τα δικα μου!

Εχεις δικιο δεν το εγραψα πολυ σωστα... βρηκα το νοημα στο αντιμετωπιζεις τις δυσκολιες της ζωης... (Πρωτη φορα ενιωσα πως αμοιφθηκα και με το παραπανω για τον κοπο και την υπομονη μου...)

Και βρηκα ενα δρομο για ακολουθησω σταθερα, γιατι πριν ερθει ο μικρουλης μου ειχα την ταση να χανομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλι μου και μακαρι να μην εκδηλωει ποτε .

Εμενα παλη ειναι απιστευτα ζωηρος. Για να βγουμε βολτα τον κοιμηζω, ταιζω τον ντινω κα βγαινουμε. Και παλη δεν μπορουμε να κανουμε μακρινες αποστασεις. Ακομα και στο ΣΜ μπορει να ουρλιαζει ανευ λογου και αιτιας. ΕΡυτιχως καθετε πλεων στο παρκο. Για κανεν αμισαωρο αλλα καθετε, μετα πευτει και σερνετε, αφου σκορπιζει στις 4 γονιε ςολα τα παιχνιδια τσιριζει να τον παρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Μαίος 2009

Έλενα=>8/5 (ioannouli)

Sebastian=>10/5 (Franita)

Σωτήρης=>14/5 (Antroula)

Ιασωνας = 22/05( Αγγελικη_30)

Άννα=>23/5 (hope_89)

Χριστόφορος=>26/5 (Cesilia)

Ντιελα = 27/05

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαίος 2009

Κοριτσάκι=>7/5 (Nessie)

Έλενα=>8/5 (ioannouli)

Sebastian=>10/5 (Franita)

Σωτήρης=>14/5 (Antroula)

Ιάσονας=>22/5 (aggeliki 30)

Άννα=>23/5 (hope_89)

Χριστόφορος=>26/5 (Cesilia)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evipapa έγραψε:

ΑΚΥΡΟ!!!!!!

Ασε που δεν παίζουμε σε αυτό το θέμα εμείς!!!

Είμαστε μεγάλοι τώρα, του 2008!!!!

Θα φύγουμε , θα πάμε αλλουυυυυ!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Όχι καλέ!!!Μην φύγετε!Όλοι οι καλοί χωράνε :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita είναι μεγάλο το χάσμα...Έχεις δίκιο να αισθάνεσαι έτσι και νομίζω πως η παλιά σου ζωή θα αργήσει να ξαναγυρίσει.Το παιδί χρειάζεται σταθερότητα,ένα συγκεκριμένο περιβάλλον για να μεγαλώσει.Ταξίδια(αναψυχής)μπορείς να κάνεις και τώρα,μαζί με τον μπεμπάκο.Πάντως,είναι λογικό να νιώθεις κάπως''φυλακισμένη''στο σπίτι,τι κι αν έχεις τον μικρό σου άγγελο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω σε καταλαβαινω φρανιτα μο ...και ας μην ηταν τοσο εντονη η ζωη μου.

Απκα εκει που ελεγες οτι τσουπ, θα φυγω ενα τριημερο η ενα ΣΚ...ξαφνικα...ενα ταξιδι στην Βαρκελωνη προγραμματιζουμε να παμε...για τον Οκτωβρη.,...και ηδη το σκεφτομαι, πως θα τπο αφισω μονο του.

Μου εχει λειχει αυτη η ξεγνιασια που ειχα πριν...που ελεγα οτι μετα την δουλεια, ια παω να συναντησω φιλους μου, θα παω μια βολτα για να δω βιτρινες, θα παω να μυρισω αρωματα, να δω κοσμο...τωρα ειναι στανταρ, σπιτι, μαμα, δουλεια καο τουμπαλη. Εχω να διαβασω βιβλιο απο τοτε που γενησα...και ειχα αμετρητα βιβλια...θελω να δω το σπιτι που τακτοποιημενο και καθαρο...θελλω να ΚΟΙΜΗΘΩ!!!!! Γιατι εκτος απο ολα τα αλλα ο δικος μου δεν κοιματε τα βραδια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΡΙΑΟ ΘΕΜΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ!ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ Κ ΕΜΕΙΣ!!! Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΝΕΥΡΟ-ΖΩΗΡΟ-ΑΤΑΚΤΟ-ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 24/05/2009 ΣΕ 3 ΩΡΕΣ ΜΕ Φ.Τ. ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ!!!ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΑΝ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 1,5 ΒΔΟΜΑΔΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ Κ ΞΕΝΟ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΣΤΕΡΕΥΕΙ Η ΠΗΓΗ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΧΩΡΙΣ ΓΑΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!!ΔΕ ΠΟΛΥ ΓΟΥΣΤΕΡΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΑ 50 ml τα πινει με το ζορι...!!!!ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΔΥΟ ΚΑΤΩ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΣΚΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΩ,ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΠΩΠΟ ΜΑΣ,ΣΤΕΚΟΜΑΣΤΕ ΟΡΘΙΟΙ(ΟΛΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ) ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΙΣΕΙ ΔΕ ΤΟ ΒΛΕΠΩ..ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΘΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελλω να τον παρω...αλλα θελλω να απολαυσω και ενα ξεκουραστο ταξιδι. Να ξεσκασω βρε αδελφε...τωρα το ποσο θα ξεσκασω αμα τα μυαλα μου ειναι ολο στο πωρο δεν ξερω.

Καλα θα κανετε και θα αποφυγετε τις εμπολεμες ζωνες. Και καλα θα κανετε που θα φυγετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟΥ ΜΑΙ.Ο ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ 8 ΜΑΙΟΥ ΤΟΥ 2009,7κ30 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕ Κ.Τ.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΟΛΙΤΑΚΙ ΜΟΥ.ΟΥΤΕ ΕΜΕΙΣ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΙΣΟΥΜΕ.ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΜΠΡΟΥΜΙΤΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΑΝΑΣΚΕΛΑ.ΤΡΩΕΙ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΦΑΙ.ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ.ΚΑΝΕΙ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΕ ΤΗ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ.ΧΟΡΕΥΕΙ ΣΑ ΤΡΕΛΟΣ.ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΥΟ ΔΟΝΤΑΚΙΑ.ΒΟΛΤΑ ΠΑΜΕ ΣΧΕΔΩΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΥΣΗΧΟΣ.ΕΚΤΩΣ ΚΙ ΑΝ ΤΟΝ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΑΝΑΠΟΔΟ.

ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ!!! :P:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι=>7/5 (Nessie)

Έλενα=>8/5 (ioannouli)

Ορεστης => 8/05 ( Athena)

Sebastian=>10/5 (Franita)

Σωτήρης=>14/5 (Antroula)

Ιάσονας=>22/5 (aggeliki 30)

Άννα=>23/5 (hope_89)

Χριστόφορος=>26/5 (Cesilia)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετα απο απο απουσια λιγων ημερων λογω ιωσης επανερχομαι...

cesilia γεννησα στη Γενικη κλινικη.Εσυ?

επισης το ονομα μας ειναι Ελευθερια για

να συμπληρωθει στη λιστα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι=>7/5 (Nessie)

Έλενα=>8/5 (ioannouli)

Ορεστης => 8/05 ( Athena)

Sebastian=>10/5 (Franita)

Σωτήρης=>14/5 (Antroula)

Ιάσονας=>22/5 (aggeliki 30)

Άννα=>23/5 (hope_89)

Χριστόφορος=>26/5 (Cesilia)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑ!!!27 ΜΑΙΟΥ 2009, 20.14 Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ 20.15 Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΑΣ!Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ Ο ΑΡΧΙΚΟΣ ΜΑΣ ΣΤΟΧΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΩΡΗΘΟΥΜΕ ΠΡΩΟΡΑ ΗΤΑΝ 15JUNE ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΤΟ NICKNAME ΑΛΛΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΑΠΟ ΤΗΣ 10ΜΑΙΟΥ ΜΕ ΠΡΟΩΡΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ!ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΠΩΣ ΣΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΘΗΣΑ ΣΠΙΤΙ, ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΚΙΛΑ( 8 ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ) ΚΙ ΟΜΩΣ ΤΑ ΜΩΡΑ ΒΙΑΣΤΗΚΑΝ!ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΜΕ ΟΡΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΟΥΜΕ ΑΛΛΕΣ 17ΗΜΕΡΕΣ ΣΤΗ ΖΕΣΤΗ ΦΩΛΙΤΣΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΑΣ!ΔΕΝ ΤΗ ΓΛΙΤΩΣΑΜΕ ΟΜΩΣ ΤΗ ΜΟΝΑΔΑ!!ΑΛΛΕΣ 20ΗΜΕΡΕΣ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΟΥ!20ΗΜΕΡΕΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ!!!!ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ!ΕΙΜΑΣΤΕ 8 ΜΗΝΩΝ, ΣΕ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑΚΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΒΑΠΤΙΣΤΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!!!ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ Σ'ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΓΙΑΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ, ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΜΑΤΑ!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Κοριτσάκι=>7/5 (Nessie)

Έλενα=>8/5 (ioannouli)

Ορεστης => 8/05 ( Athena)

Sebastian=>10/5 (Franita)

Σωτήρης=>14/5 (Antroula)

Ιάσονας=>22/5 (aggeliki 30)

Άννα=>23/5 (hope_89)

Χριστόφορος=>26/5 (Cesilia)

Ελευθερια =>27/5 (NtieLa)

TWINS Μπέμπα+Μικρούλης => 27/05/09 (15JUNE)

στο γενεσησ... Εχω ακουσει πολυ καλα λιγια για την Γενικη κλινικη. Κριμα που ο γιατρος μου δεν συνεργαζετε με αυτην, αν και ανικει στονιδιο ιατρικο ομιλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai emeis paidaki tou mai eimaste !!!!!

ton perimaname stis 10 iouniou alla...

stis 10 maiou 2009 ir8e ston kosmo o prigipas mou stin 36 evdomada logo proeklampsias ...

filia stis magiatikes manoules na xeromaste ta zouzounia mas !!! :)

miQ7m4.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tora diavasa olo to 8ema ...na grapso kai ego liges leptomeries gia to nini mou !!!!

genni8ika me kaisariki logo proklampsias kai i mama mou eklege poli giati i8ele na genisi fysiologika antexei ton pono leei ...meta apo tris meres stin kliniki pou me kratousan me to zori oi palmoi mou pesane kai genni8ika stis 21:40 stin giorti tis miteras !!!zigiza mono 1.800 k 45 ekatosta oloi me legane tosodouli ...omos oxi pia giati tora eimai megalo agori kai exo sxedon ftasei ta alla paidakia tis ilikias mou eimai pano apo 8.500 kai 70 ekatosta :) eimei kai poliiii zoiros kai treleno tous goneis mou mpousoulao trexo san sifounas mesa se olo to spiti me tin perpatoura mou milao poli kai dynata sta moroudistika kai leo mpa mpa mpa mpampa , ma ma ma , gia gia gia kano geiasou me to xeraki mou m'aresei poli na pezo me ton mpampaka mou kai otan feygei klaio poli gati ton 8elo synexeis konta mou me tin mama mou omos troo kai koimame :) prosorina menoume ston agio dominiko (latiniki ameriki)

alla den 8a katsoume gia poli akoma 8a girisoume stin elladitsa pou perimenoun san treloi na me doune oloi :) den vaftistika akoma alla me lene Daniel apo ton papou mou omos 8a me vaftisoune Daniil stin ellada otan girisoume :)

ayta apo emena

miQ7m4.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...