Μετάβαση σε περιεχόμενο

..ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΣΑΣ ΚΙΝΟΥΜΕΝΟ ΣΧΕΔΙΟ;;;


ΣΩΣΩ

Recommended Posts

ΑΧΧΧΧΧ

εγω εχω πολλα

αλλα αυτο που μπορω να το βλεπω ολη μερα και καθε μερα ειναι το

Lion King

φαντασου οτι πριν απο αυτο θυμαμαι μονο 2-3 και αυτα οχι τους τιτλους .

Καλες γιορτες και ας αφησουμε τα παιδακια να χαρουν τις γιορτες αυτες οπως ακριβως θελουν αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΠΩ ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ?Ο ΦΡΟΥ ΦΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΚΟΜΗ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΥΤΥΒΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ...Ο ΚΑΠΑΜΑΡΟΥ? ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ?ΚΟΡΥΦΗ ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ...ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ.......ΑΧ ΤΑ ΝΙΑΤΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.....ΟΛΟ ΠΟΛΕΜΙΚΑ ΚΑΙ ΒΙΑΙΑ ΒΛΕΠΟΥΝ

ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΝΕΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΜΑΡΕΣΕΙ Ο ΝΕΜΟ ΚΑΙ Ο ΣΡΕΚ ΠΟΛΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ!!!!Απο τους Φλινστοουνς,τα στρουμφακια κ τον Τομ&Τζερι μεχρι την Καντυ Καντυ κ τη Φρουτοπια!!!Ε ρε να μεγαλωσει η κορη μου...θα σαλταρει ο μπαμπας με 2 μωρα στο σπιτι :silly: :silly: :P:P !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΚΟΜΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΔΙΩΞΕ Ο ΠΑΠΟΥς ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΛΕΨΕΙ....ΕΓΩ ΕΚΛΑΙΓΑ ΚΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕ Ο ΦΡΟΥΦΡΟΥ Ο ΚΛΕΦΤΗΣ....ΚΙ ΕΛΕΓΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ....ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ...Η Ο ΚΑΜΠΑΜΑΡΟΥΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΑΤΑΚΑ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω μαλον δε χρειαζεται να πω η καντυ-καντυ τα λεει ολα :) αλλα μου αρεσε πολυ κ ο ροζ πανθηρας ακομη κ τωρα μου αρεσει η μουσικη του... :cheer:

επισης διαβαζα κ πολυ miky-maous επερνα τα μεγαλα τα κλασικα κ διαβαζα με τις ωρες... :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλλα κοριτσια!

Μα σε κανεναν δεν αρεσε η Μαγια Μελισσα με τον Κουρτ?Ειχα παθει ψυχωση οταν ημουν μικρη ειχα κ στολη με κεραιες για το κεφαλι(πολυ μπροστα για εκειμη την εποχη)!Φυσικα στρουμφακια,Ταο-Ταο,nils holgerson,καντυ-καντυ κ τερυ,θαντερκατς, ο γυρος του κοσμου σε 80 μερες,του κουτιου τα παραμυθια κ ενα αλλο με εναν παππου με ενα σκυλι που ελεγε παραμυθια κ αυτος στην ερτ2 τον θυμαται κανεις?Τι να πρωτοθυμηθω το καρουσελ, το μικροσπιτι στο λιβαδι παντως τα παιδικα προγραμματα ηταν πολυ πιο ωραια κ προσεγμενα τοτε τωρα τα περισσοτερα ειναι με μεταλλαγμενα ρομποτ κ σκοτωμους με λειζερ οπλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...