Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΧΝΟ ΘΕΤΙΚΟ.ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΣΟΣ


Recommended Posts

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟ???????ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 23/12 ΚΑΙ ΣΙΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΕΤΣΙ ΣΤΟ ΑΣΧΕΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΧΝΟ ΘΕΤΙΚΟ ΣΑΝ ΤΟ ΤΥΡΟΓΑΡΙΔΑΚΙ ΙΔΙΟ....ΝΑ ΧΑΡΩ?ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 27/28 ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ ΘΑ ΣΚΑΣΩ

:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 63
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΤΙΣ 8/12,ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 7/12 ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΗ!!!ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ!ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ 2-3 ΠΡΙΝ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ!ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 22 ΚΑΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΟΥΛΑ?ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω αν γίνεται αλλά στην περίπτωση μου ήταν αχνό θετικό με 5 μέρες καθυστέρηση, παααααάρα πολύ αχνό όμως και τελικά όπως βλέπεις και στη φωτο του προφίλ ήταν όντως θετικό!

το ίδιο σου εύχομαι κι εσένα να είναι θετικότατο και χρισουγεννιάτικο!

υπομονή! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαστε στην ιδια κατασταση κοπελιτσα μου!!!!!εγω περιμενω στις 25 κ εχω ενα προαισθημα οτι κατι γινεται!!!!αλλα φοβαμαι να παρω τεστ κ μενα η γιατρος μου πε οτι αν δεν αδιαθετησω να κανω χοριακη στις28...μακαρι να μην αδιαθετησω...εχεις συμπτωματα καθολου;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί να σου πω κοριτσάκι?????

Αντέχεις τόσες μέρες??????

Εγώ θα είχα τρελαθεί στη θέση σου............

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μήπως να έκανες τη χοριακή πιο γρήγορα?????

Δεν αποκλείεται να έπιασες νωρίς το νινάκι σου..... αποκλείεται??????

Μακάρι να βγει αληθινό το προαίσθημά σου!!!!!!

Κι εσένα το ίδιο...... KALLI5 μου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω με 3 μερες καθυστερυση το τεστ βγηκε αχνο

και μετα απο 2 μερες βγηκε βαρβατο θετικο.

Αντεχετε να περιμενετε η φοβαστε για χοριακη?

Ευχομαι να ειστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

;) Η αληθεια ειναι οτι κι εγω περιμενω την αλλη βδομαδα εκει γυρω στις 21-22/12 αλλα δε θελω να ελπιζω για να μην απογοητευτω. Μακαρι να βγει το 2009 με τις περισσοτερες ανακοινωσεις εγκυμοσυνης :) :silly: ;):lol::kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε πιπιτσαζουζουνα λες να βγει αληθινο το προαισθημα μας;;;;;εγω φοβαμαι να κανω τεστ μην απογοητευτω αλλα απο χεες εχω μια εντονη πικριλα στο στομα μου κ σημερα εχω 37.2 ολη μερα ενω χθες ειχα36.9....λες;;;;;λες να τα καταφερα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsia euxaristo polu...me ponaei edo kai mia evdomada i mesi mou sinexeia kai oi koilia mou einia prismeni les ka kai eimai 5 minon apo ekei katalava oti kati ginete... alla fovami na min einai pali kania vioximikh tha pao ayrio proi proi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5 έγραψε:

βρε πιπιτσαζουζουνα λες να βγει αληθινο το προαισθημα μας;;;;;εγω φοβαμαι να κανω τεστ μην απογοητευτω αλλα απο χεες εχω μια εντονη πικριλα στο στομα μου κ σημερα εχω 37.2 ολη μερα ενω χθες ειχα36.9....λες;;;;;λες να τα καταφερα;;;;

Σε καταλαβαίνω μικρή μου!!!!!!!!

Τί να πω...... υπομονή!!!!!!!

Μακάρι να είσαι κορίτσι μου!!!!!!!!!!

Μακάρι πουλάκι μου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasiaagria έγραψε:

ax koritsia euxaristo polu...me ponaei edo kai mia evdomada i mesi mou sinexeia kai oi koilia mou einia prismeni les ka kai eimai 5 minon apo ekei katalava oti kati ginete... alla fovami na min einai pali kania vioximikh tha pao ayrio proi proi

Να πας κορίτσι μου!!!!!!!!! Να πας!!!!!!!!!

Η Χοριακή δείχνει νομίζω και πριν την καθυστέρηση??????????

Δεν είμαι σίγουρη ομως...... :(

Μη σε πάρω στο λαιμό μου!!!!!!!!!!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι να ειναι+++++++++++++.Μακαρι οι ευχουλες απο ολες μας να τρελλανουν τον Αγ βασιλη και αρχισει να μοιραζει μωρακια!!!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό να κάνεις να πας αύριο για χοριακή!!Αχνό τεστ = Θετικό τεστ, εγώ αυτό ξέρω!Γιατί φοβάσαι για βιοχημική, ξαναείχες τέτοιο θέμα? Κορίτσια σας εύχομαι από καρδιάς όσες προσπαθείτε για παιδάκι αυτή να είναι η χρονιά σας! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

΄Κάνε ακόμη ένα αυριο...υποτίθεται ότι αν αυξηθουν οι ορμόνες σου θα είναι πιο καθαρό το +!!:) Αν και χωρίς καθυστέρηση...μου φαίνεται πολύ φυσιολογικό και μάλλον είσαι έγκυος!!!:) Μην παραλείψεις βέβαια να κανεις και χοριακή...εγώ πήγα και για χοριακή για να το επιβεβαιώσω!!:) Καλη επιτυχίααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, εύχομαι να'χετε θετικά αποτελέσματα!!! :) :)

Μια παρατήρηση μόνο: όταν πάτε για χοριακή στο μικροβιολόγο, να διευκρινίσετε ότι ακόμα δεν έχετε καθυστέρηση.

Θυμάμαι κάποια κοπέλα που της είχε πει ο μικροβιολόγος μετά ότι το'χε βάλει αραιωμένο το δείγμα γιατί δεν ήξερε ότι δεν έχει καθυστέρηση κλπ κλπ...

Φιλάκια!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου να έχετε τα θετικά σας αποτελέσματα στα χέρια σας σύντομα και οι κοιλιτσες σας να εινα γεμάτες!!!!

anastasiaagria Αναστασία σαν συνονόματη σου λέω οτι και εμενα το τέστ που έκανα μου είχε βγει αχνο. ισα που φενόταν αλλα η κοιλίτσα μου φουσκωνει καθε μερα και περισσοτερο. Πραγματικά πιστευω οτι ειναι γεματη η κοιλίτσα σου. Κανε τη χοριακή για να είσαι σίγουρη. Για να σιγουρέψεις το καλύτερο σου δώρο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκεια μου αναστασια ευχομαι απο την καρδια μου να εισαι εγκυουλα!!!!!ομως κρατα ακομη καποιες λιγες επιφυλαξεις για να μην απογοητευθειε σε περιπτωση που δεν(φτου φτου χτυπα ξυλο)ΑΛΛΑ εγω δεν ξερω αν θυμασαι τι ειχα παθει τον οκτωβρη,καποια κοριτσια θα θυμουνται.βιαστηκα κι εκανα τεστ μια βδομαδα πριν την αναμενομενη και ηταν πολυυυυ αχνο θετικο,την επομενη μερα πιο εντονο και τη μεθεπομενη κανονικο θετικο(ειχα ανοιξει και θεμα τοτε και ειχα ανεβασει και φωτο απο τα τεστ)οπως καταλαβαινεις το ειχα σιγουρο οτι ειχε γινει το θαυμα.πηρα λοιπον το γιατρο μου και αρχισε να φωναζει οτι βιαστηκα κι επρεπε να περιμενω την καθυστερηση αλλα αφου βιαστηκα κι εκανα τεστ να παω για χωριακη.ομως μεσολαβουσε σαβ/κο κι ετσι πηγα τη δευτερα οπου.....εφαγα το πιο μεγαλο χαστουκι της ζωης μου ως τωρα "κα κελυ η χωριακη σας ειναι αρνητικη"μετα απο αυτο εφθασα στα ορια της καταθλιψης,πηγα σε ψυχολογο κλπ.μη σε κουραζω ομως αλλο με τα δικα μου και φυσικα δεν στα λεω ουτε για να σε στεναχωρεσω,ουτε να σε απογοητευσω απλα για να σε προφυλαξω σε περιπτωση που...ομως φυσικα καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη.απλα δεν θελω με τιποτα αλλη κοπελα να περασει αυτο που περασα εγω.οπως ειπε κι ο γιατρος μου το μονο αξιοπιστο τεστ ειναι η χωριακη,κι εφοσον εδειξε αχνο θετικο σημαινει οτι ανιχνευσε την ορμονη αρα σιγουρα θα ανιχνευθει και στο αιμα.αυριο πρωι βουρ για χωριακη!!!!ευχομαι απο τα βαθη της καρδιας μου να ειναι ΘΕΤΙΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!συγνωμη αν εβαλα φρενο στη χαρα σου δεν ηταν προθεση μου στο ξαναλεω.σου ξαναλεω η καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη(εμανα ηταν μαλλον ψευδοκυηση μου ειπε που αν δεν βιαζομουν ουτε θα το καταλαβαινα) απλα πανηγυρισε με την ψυχη σου κλαι κανε ονειρα για κουνιες και πορτ μπεμπε μετα την τελεια χωριακη!!!!θα περιμανω με ανυπομονησια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...