Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες που γέννησαν Απρίλιο του 2009


Recommended Posts

ρε κοριτσια ψάρι και αυγό απο πότε;;;εμεις ειμαστε πολύ φαγάνες!!χιχι!!

μπουσουλάμε,πιανομαστε και κρατιομαστε όρθιοι και γενικώς θέλουμε προσοχη μην φέρουμε κανα βάζο κάτω!!!

κι απο δόντια..ειμαστε φαφουτηδες ακόμα!!!!!να δουμε ποτε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 649
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mpempoula16 έγραψε:

Κι εμείς εδώ και 3 εβδομάδες τρώμε αβγουλάκι!!!!Κι επίσης τρελαινόμαστε!!!Ψάρι όχι ακόμα!!!!

Ζουζούναααααααααααα!!!!!!!!

Που είσαι;;;;;;

Τί κάνετε;;;;;;

Τί κάνει η Ιωάννα;;;;;;

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια γειά σας και από μένα.Η Μαρία μου γεννήθηκε 30/3/09,οπόταν λογικά χωράμε στην κατηγόρια αυτή.Πρίν από ένα μήνα ήταν 9700 κιλά και 71 πόντους,είναι στρουμπουλό κοριτσάκι,το κεφάλακι της είναι ολοστρόγγυλο αλλά ρε κορίτσια ειλικρινά χαίρομαι που τρώει καλά και δεν έχω και αυτή την στεναχώρια.Τρώει αλεσμένες σούπες που της κάνω εγώ με βοδινό ,ψάρι ή κοτόπουλο με διάφορα χόρτα.Ο γιατρός μας συνέστησε να φάμε αυγό μετά τον πρώτο χρόνο.Αρχισε να κάνει στρατά τώρα και όλλ μέρα είμαστε πάνω κάτω,της αρέσει πολύ να της δίνω αντικέιμενα του σπιτιού παρά παιγνίδια.Φιλιά σε όλες και καλή χρονιά με τα μωράκια μας :) :laugh: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

2010 ευχές για οτι καλυτερότερο σε όλους τους τομείς για εσάς και τις οικογένειές σας. Ευχές για υγεία, αγάπη και απέραντη ευτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη χρονια σε ολες

να χαιρομαστε τα ζουζουνια μας

και το τελος του 10 να μας βρει με ενα ακομα σπορακι στη κοιλιτσα

( για οσες το θελουν )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά κοριτσάκια με υγεία και ευτυχία στις οικογένειές μας...Να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας!!!!!

Εφούλα μου εγώ είμαι από αυτές που τέλος του '10 αρχές του '11 θέλω να μείνω πάλι εγκυούλα... :blush::blush: Κι εσείς για τότε σκέφτεστε για 2ο;;;;Λες να μείνουμε πάλι έγκυες μαζί και να γεννήσουμε την ίδια μέρα;;;11-4-2009 δε γέννησες κι εσύ ή κάνω λάθος;;;; :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula16 έγραψε:

Καλή χρονιά κοριτσάκια με υγεία και ευτυχία στις οικογένειές μας...Να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας!!!!!

Εφούλα μου εγώ είμαι από αυτές που τέλος του '10 αρχές του '11 θέλω να μείνω πάλι εγκυούλα... :blush::blush: Κι εσείς για τότε σκέφτεστε για 2ο;;;;Λες να μείνουμε πάλι έγκυες μαζί και να γεννήσουμε την ίδια μέρα;;;11-4-2009 δε γέννησες κι εσύ ή κάνω λάθος;;;; :):)

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!

και εγω γεννησα 11/4. ευλογημενη μερα

και εμεις παντως για τοτε λεμε.τι ωραια πλακα θα εχει να ειμαστε μαζι.

εσυ πως τα πας με τη μικρη σου?

εμενα την εχει πιασει ενας περιεργος φοβος.μια μερα εβαλε ο αντρας μου σκουπα και τρομαξε απο το θορυβο και απο τοτε δε θελει να ειναι μονη της και κλαιει οταν ακουει δυνατους θορυβους. ειναι συνεχεια γραπωμενη πανω μου ή με θελει κοντα της για να παιξει.

τι να κανω να τη βοηθησω??

επισης σημερα εχω ενα βαρος στο στηθος.

σε 20 μερες γυρναω στη δουλεια και μου εχει κατσει ασχημα. :(:(

ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ????

ολα τα βλεπω βουνο.

δε θελω να γυρισω. :unsure::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφη πως σε νιώθω όσον αφορά την δουλειά δεν φαντάζεσαι! Και εγώ την άλλη εβδομάδα ξεκινάω. Υπομονή, κάθε αρχή και δύσκολη οι πρώτες μέρες είναι που θα μας κακοφανεί μετά θα συνηθίσουμε.

Βρε κορίτσια εμένα ο μικρός μου τωρα που αναφέρθηκε η σκούπα και γενικά οι θόρυβοι δεν φοβάται καθόλου. Ούτε το σκουπάκι, ούτε το μούλτι αφου να σκεφτείτε στεγνώνω τα μαλλιά μου με το πιστολάκι και αυτός γελάει (επειδή απο τον αερα κουνιούνται).

Βγάλαμε και δύο δοντάκια σας το είπα? Ναι ναι και εγώ με τον άντρα μου καταχαρήκαμε. Εφτιαξα και γλυκό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή χρονιά!!!

Υγεία σε όλες και στα μωράκια μας!!!

Ο καινούργιος χρόνος να φέρει στην καθεμία από εμάς ό,τι επιθυμεί για την οικογένειά της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή χρονιά !!!! Οτι επιθυμείτε !!!

Σημερα πήγαμε παιδίατρο. 74 cm ύψος και 9700. Αναλόγως νομίζω λίγα βάλαμε τέλοσπάντων είπε είναι καλά αυτός.

Αυγό είπε όχι ακόμα μετά από ένα μήνα και μόνο τον κρόκο.

Ψάρι όταν κλείσουμε τον χρόνο.

Κατά τα άλλα μπορούμε να τρώμε από όλα είπε σιγά σιγά.

Εμένα με το μούλτι παλιά εκλεγε τώρα δεν τον νοιάζει με τον στεγνωτήρα των μαλλιών γελάει και του αρέσει ! :laugh:

Δοντάκια ακόμα δεν βγάλαμε ούτε ένα.

Ρουχάκια τώρα δεν μας κάνουν και περιμένω τώρα που βγαίνουν saleς να πάω να πάρω καινούργια.

Εγώ έχει και 4 μήνες που δουλεύω μια χαρά είναι το συνηθάς μην ανησυχείτε ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες!!!Καλή χρονιά!!Με υγεία κι ευτυχία!!Να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας!!

Λοιπόν Εφούλα θα μείνουμε μαζί έγκυες και θα γεννήσουμε πάλι μαζί!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Η δικιά μου γενικά δεν κρέμεται από πάνω μου..Ευτυχώς είναι καλόβολη!!!Όταν κάνω δουλειές τη βάζω είτε στο πάρκο της και παίζει είτε στο καρεκλάκι της και της βάζω τραγούδια να βλέπει στην tv..Γενικά, κάθεται..Μόνο όταν την παίρνω να καθίσουμε στον καναπέ, μου αλλάζει τα φώτα... :silly: :silly: Θέλει να σηκώνεται όρθια, σκαρφφαλώνει πάνω μου, προσπαθεί να κατέβει από τον καναπέ, να πάει στο τραπεζάκι να περπατήσει, να πιάσει ό,τι βρει...Χαμός...Εμένα δυστυχώς δεν μπουσουλάει (και δε νομίζω να μπουσουλήσει και ποτέ), οπότε είναι χειρότερα γιατί θέλει να περπατάει..Μου έχει κοπεί η μέση, άσε που θέλει συνέχεια να την αφήνω στο τραπεζάκι και να γυρίζει μόνη της γύρω γύρω, οπότε πρέπει αν είμαι συνέχεια δίπλα της μήπως πέσει..Επίσης, όταν κάνω δουλειές στην κουζίνα, τη βάζω στη στράτα και έρχεται και μου ανοίγει τα συρτάρια και πάιρνει πράγματα από μέσα... :P:P

Όσο για τη δουλειά, υπομονή..Εγώ κανονικά έπρεπε να γυρίσω στους 3 μήνες, αλλά επειδή έκλεισε η εφημερίδα που δουλεύω, έκατσα μαζί της..Όταν ξαναάνοιξε και με προσέλαβαν πάλι, η μικρή είχε πάει 6,5 μηνών...Δεν μπορώ να σου περιγράψω την πρώτη μέρα...Έκλαιγα σαν τρελή, δεν ήθελα να πάω στη δουλεια, αλλά μετά συνήθισα...Βέβαι μου λείπει πολύ, αλλά παίρνω τηλ την ακιούω, της μιλάω κλπ..Δουλέυω 10 το πρωί με 8 το βραδυ..Οπότε, τη βλέπω 2-3 ώρες την ημέρα.. :(:(:( Αλλά τί να κάνω...

όσο για τους θορύβους, δε φοβάται καθόλου...Καταρχήν όταν ακούει το μούλτι, καταλαβαίνει ότι θα φάει και αρχίζει να χτυπιέται...Γελάει, φωνάζει μαμ κλπ... :P:P Είναι φαγανή σαν τη μαμά της! :cheer::cheer: Η σκούπα δεν την ενοχλεί..Αδιαφορεί!!Σκέψου ότι έχω βάλει σκούπα ενώ κοιμάται και δεν παίρνει χαμπάρι... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula16 σε ποια εφημερίδα δουλεύεις;

Εμάς ο παιδίατρος μου είπε να ξεκινήσουμε το ψάρι τώρα αλλά εγώ φοβάμαι και θα το αφήσω για λίγο. Να κλείσουμε κι εμείς το χρόνο και μετά. Γιαουρτάκια τρώτε εσείς; Εγώ λέω να του ξεκινήσω... αλλά τα απλά όχι αυτά με τα πρόσθετα...

Mango πόσο είναι το μωρό σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελιες

μπηκα μια γρηγορη να δω τι γινετε

οτι γυρισα απο καρφουρ,ενα σωρο λεφτα χαλασα παλι,αλλα τι να κανω??

δεν ειχα τιποτε στο σπιτι

πηρα ενα σωρο φρουτα και λαχανικα και κρεμουλα για το παιδι

σας ειπα οτι δεν ειμαστε πλεον φαφουτες???

εχουμε μισο δοντακι κοφτερο και τωρα σκαει μυτη και το δεξια.

μεγαλωσε το παιδακι μου.

σημερα θα φαμε και ψαρι.επλιζω να της αρεσει!!

το ρυζι και τα ζυμαρικα δεν της πολυαρεσουν

θα δω τι θα κανω.

μπεμπουλα 16 (αληθεια ποιο ειναι το ονομα σου???)

να δουμε ποια θα μεινει εγκυος πρωτη

παντως αν μεινουμε μαζι εγω θα γεννησω πρωτη

αν και το δευτερο μου βγει βιαστικο σαν την αλητισα που εχω στο σπιτι.

σημερα θα μεινει στη γιαγια της (απεναντι δηλαδη)

εγω εχω εξοδο και μετα θα σαπισω στον υπνο

αυτα τα σημερινα μου τα νεα

και για να μη ξεχνιομαστε

ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ninaki1 δουλεύω στον Ελεύθερο Τύπο..

Εφούλα το ονομά μου είναι Γωγώ...

Κορίτσια εμάς ο γιατρός δε μας έχει αφήσει ακόμα να φάμε ψαράκι..Ούτε καν πορτοκάλι..Όταν τον είχα ρωτήσει πριν 2 μήνες πότε θα φάμε ψάρι, μου είχε πει ότι μέχρι να γίνει ενός έτους θα τρώμε αυτά που τρώμε τώρα...Δηλαδή κοτόπουλο, μοσχάρι, λαχανικά (εκτός από αυτά που αρχίζουν από Σ), ζυμαρικά, φρούταα, γιαουρτάκι...Αυτά!!!!Βέβαια στις 14 που θα έρθει πάλι για το εμβόλιο, θα τον ξαναρωτήσω μήπως άλλαξε γνώμη.. :laugh: :laugh: :laugh:

Α!!Κορίτσια να σας πω κάτι;;;Προχθες ήμασταν σε ένα φιλικό σπίτι και καθίσαμε μέχρι αργά..Εγώ δεν είχα προβλέψει να πάρω γάλα μαζί μου και επειδή και το ζευγάρι έχειένα κοριτσάκι σχεδόν 2 χρονών, μου είπαν να της δώσω φρέσκο γάλα Advance..Είχα αντιρρήσεις, φοβόμουν μήπως πάθει τίποτα το παιδί, πήρα τηλ το γιατρό και μου είπε αν είναι για μια φορά δεν πειράζει, δώσε φρέσκο..Με βαριά καρδιά της το έδωσα, το ρούφηξε όλο και δεν έπαθε τίποτα...Έκανα βλακεία;;; :unsure::unsure:

Αυτά κι από εμάς!!!!!!!Σήμερα δουλειά, βαριέμαι και μου λείπει το κοριτσάκι μου..Τι πρωτότυπο... :laugh: :laugh: :laugh:

Αααααααα!!!!Την Πέμπτη γιορτάζει το αγγελούδι μου για πρώτη φορά!!!Την βαφτίσαμε 1η Νοεμβρίου και τη λένε Ιωάννα!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω λενε και το κοριτσακι μου.

στον ελευθερο τυπο??

θα εχουν ακουσει τα αυτια σου εκει μεσα ε??

εμενα μου ειπε να της δωσω και ψαρι και πορτοκαλι και αυγο σε 20 μερες

αυτο που ο καθενας λεει τα δικα του πολι με εκνευριζει

παντως για το γαλα πιστευω οτι για μια φορα δε θα παθει τιποτα

δεν εκανες βλακεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula16 έγραψε:

Ninaki1 δουλεύω στον Ελεύθερο Τύπο..

Εφούλα το ονομά μου είναι Γωγώ...

Κορίτσια εμάς ο γιατρός δε μας έχει αφήσει ακόμα να φάμε ψαράκι..Ούτε καν πορτοκάλι..Όταν τον είχα ρωτήσει πριν 2 μήνες πότε θα φάμε ψάρι, μου είχε πει ότι μέχρι να γίνει ενός έτους θα τρώμε αυτά που τρώμε τώρα...Δηλαδή κοτόπουλο, μοσχάρι, λαχανικά (εκτός από αυτά που αρχίζουν από Σ), ζυμαρικά, φρούταα, γιαουρτάκι...Αυτά!!!!Βέβαια στις 14 που θα έρθει πάλι για το εμβόλιο, θα τον ξαναρωτήσω μήπως άλλαξε γνώμη.. :laugh: :laugh: :laugh:

Α!!Κορίτσια να σας πω κάτι;;;Προχθες ήμασταν σε ένα φιλικό σπίτι και καθίσαμε μέχρι αργά..Εγώ δεν είχα προβλέψει να πάρω γάλα μαζί μου και επειδή και το ζευγάρι έχειένα κοριτσάκι σχεδόν 2 χρονών, μου είπαν να της δώσω φρέσκο γάλα Advance..Είχα αντιρρήσεις, φοβόμουν μήπως πάθει τίποτα το παιδί, πήρα τηλ το γιατρό και μου είπε αν είναι για μια φορά δεν πειράζει, δώσε φρέσκο..Με βαριά καρδιά της το έδωσα, το ρούφηξε όλο και δεν έπαθε τίποτα...Έκανα βλακεία;;; :unsure::unsure:

Αυτά κι από εμάς!!!!!!!Σήμερα δουλειά, βαριέμαι και μου λείπει το κοριτσάκι μου..Τι πρωτότυπο... :laugh: :laugh: :laugh:

Αααααααα!!!!Την Πέμπτη γιορτάζει το αγγελούδι μου για πρώτη φορά!!!Την βαφτίσαμε 1η Νοεμβρίου και τη λένε Ιωάννα!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Αφού σου είπε και ο γιατρός ότι δεν πειράζει για μία φορά όλα καλά!!! Κι εμένα μου λείπει, θέλω να ακουω τις φωνούλες του!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninaki1 έγραψε:

mpempoula16 σε ποια εφημερίδα δουλεύεις;

Εμάς ο παιδίατρος μου είπε να ξεκινήσουμε το ψάρι τώρα αλλά εγώ φοβάμαι και θα το αφήσω για λίγο. Να κλείσουμε κι εμείς το χρόνο και μετά. Γιαουρτάκια τρώτε εσείς; Εγώ λέω να του ξεκινήσω... αλλά τα απλά όχι αυτά με τα πρόσθετα...

Mango πόσο είναι το μωρό σου;

ninani το μωρό μου έκλεισε 9 μηνών στις 2 Ιανουαρίου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mango έγραψε:

ninaki1 έγραψε:

ninani το μωρό μου έκλεισε 9 μηνών στις 2 Ιανουαρίου :)[/quote:3hflak48]

Α, να σου ζήσει!!! Δηλαδή εσείς τώρα τι τρώτε; Την φρουτοκρεμα βρε κορίτσια ακόμη δεν μου την τρώει... Το πολύ 10 κουταλιές... Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninaki1 σε ευχαριστώ. Να σου ζήσει και εσένα το μωράκι σου. Πόσο είναι εσένα ?

Χθες που πήγαμε στον παιδίατρο μου είπε ότι μπορούμε να τρώμε απο όλα εκτος ψάρι όταν κλείσουμε τον χρόνο και αυγό μετά από ένα μήνα τον κρόκο μόνο.

Βασικά μας είπε ότι θελω να βάζω στην κρεατοχορτόσουπα απλά λίγο λίγο για να βλέπουμε και για τυχόν αλεργίες !

Οποταν λέω την επόμενη φορά να βάλω και λίγο κρεμμυδάκι, πράσο, σπανάχι έτσι για αλλαγή. Σκέφτομαι να μην βάλω σέλινο γιατί κάποτε μένουν λίγες ίνες και του έρχεται αναγούλα. :(

Γαλοπούλα φάγαμε ήδη και αρνάκι φάγαμε και αυτό του αρέσει αλλά μου φαίνεται ότι πιο πολύ θα τρώμε κοτόπουλο και μοσχαράκι τώρα χοιρινό δεν έχω δώσει απλά δεν έτυχε. Εσείς δώσατε? Ποιό κομμάτι να ζητήσω από τον κρεοπώλη ???

Επίσης θα του κάνω και κοτόπουλο ή μοσχαράκι με ρύζι γιατί ρύζι δεν φάγαμε ακόμα αλλά μόνο μακαρόνια και πατάτα τα οποία και τσακίζει ότι κρέας και να έχει. πατάτα έβαζα την γλυκοπατάτα αλλά νομίζω ότι τώρα θα βάζω την κανονική για να συνιθίσει τις γεύσεις καλύτερα.

Τα φρούτα μια χαρά τα τρώει και πορτοκάλι και από όλα. Προς το παρόν δεν έδωσα pineapple, μούρα, φράουλες, κεράσια και τέτοια εξάλλου πιο πολύ είναι καλοκαιρινά οπόταν μέχρι το καλοκαίρι βλέπουμε. ουτε ακτινίδιο δοκίμασα :unsure:

Τρώμε και γιαουρτάκια 2 και φύγαμε το ένα μπουκάλι γάλα το κάθε γιαούρτι ειναι 100γρ οπόταν 200γρ που τρώμε μια χαρά είναι !!! Για γιαουρτάκι μου είπε μπορώ να ξεκινήσω και αυτά που τρώμε εμείς τα αιγινά και μπορώ να βάλω και ένα φρούτο. Τι φρούτο λέτε να βάλω για να γλυκαίνει λίγο το γιαούρτι ??

ninaki1 δοκίμασες να βάλεις και λίγο ρυζάλευρο μέσα ? ή να ψήσεις λίγο τα φρούτα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα να σας ρωτήσω στα μακαρόνια με το κρέας βάζετε και κανένα λαχανικό? Εγώ δεν έβαζα γιατί νομίζω ότι δεν πάει.

Σκέφτομαι τώρα που θα του κάνω ρύζι με κρέας να βάλω κανένα λαχανικό τί λέτε ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ Mango μου δε βάζω λαχανικό..Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ!!!

Απλώς να προσέξεις όταν θα το αλέσεις στο μούλτι να ρίξεις και 2-3 κουταλιές ζουμάκι (από το νερό που το βράζεις), γιατί αλλιώς γίνεται πολύ πολύ πολύ πηχτό...Κολλάει εντελώς...

Ρύζι εγώ δεν έχω δώσει ακόμα..Οπότε δεν ξέρω...όχι ότι δε μας επιτρέπει ο γιατρός, απλώς δεν έτυχε..Εγώ της έχω δώσει μακαρόνια, φιδέ και αστράκι...Αυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια! :)

εμείς πήγαμε παιδίατρο χτές για εμβόλιο :dry: και μας άκουσε όλο το τετράγωνο.. :P:P

αυγό-ψάρι μου είπε μετά τον χρόνο...κρέας κάθε μέρα!! ;)

και γενικώς τα ίδια που ισχύαν στην διατροφη του..δεν μου πρόσθεσε κάτι.

εγώ το κοτόπουλο το δίνω με τραχανά(χωρις αυγο)τρελαίνεται!!!!

Mango εγώ βάζω και λαχανικά μεσα στο κοτοπουλο(καρότο-πατάτα-σέλινο κ.τ.λ)στιβω και λιγο λεμονακι για πιο πολυ νοστιμια..

γιαουρτακι ειχα παρει και γω το δέλτα αντβανς το σκέτο και εβαλα μια μπανανα και ενα μπισκοτακι μεσα.. ;) πολυ νοστιμο!!

αααα ξέχασα..ειμαστε 10.600 και 77 εκατοστα :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...