Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σε ευχαριστώ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 98
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσι μου δεν ξέρεις πόσο χάρηκα!!!:) Συγχαρητήρια και μέσα από την καρδιά μου να πάνε όοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολα μια χαρά!!!:) Να μη φοβάσαι τίποτε απολύτως!!Ο θεός επιτέλους σου έστειλε το δωράκι που έπρεπε...πάντα ευτυχισμένη να είσαι!!ΠΑΝΤΑ!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγγαρητηρια Βασουλα σου ευχομαι να εχεις την καλυτερη εγκυμοσυνη που υπαρχει και ενα υγιεστατο μωρακι :) Ουτε λεξη στο Facebook :silly: Να προσεχεις, φιλακια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα μου μπράβο!!!!!!τι τέλεια νέα είναι αυτά με το που μπήκα σήμερα!!!!

κοριτσάκι μου όλα θα πάνε καλά!!!μην αγχώνεσαι...το σποράκι σου ήρθε και θα μείνει!!!!!

μπράβο μπράβο!!!!φανταστικά!!!πολύ χάρηκα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΟΤΕΡΑ ΜΙΑΣ ΚΙ ΕΓΩ ΕΜΑΘΑ ΤΗ ΤΡΙΤΗ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ!!!ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!!ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!ΝΑ ΧΕΙΣ ΜΙΑΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΓΕΡΟ Κ ΔΥΝΑΤΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα συγχαρητήρια και από εμένα. Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη, και με έναν πόνο. Και όπως λέω σε όλες τις κοπέλες εδώ, λόγω πείρας, ζήστο. Η περίοδος της εγκυμοσύνης, αν κυλάει ομαλά, είναι απίθανη και ανεπανάληπτη. Θα ζήσεις πράγματα που δεν πρόκειται να τα ξαναζήσεις παρά μόνο όταν ξαναμείνεις έγκυος. Απο πού να αρχίσω. Απο τους υπέρηχους που θα βλέπεις κάθε μήνα το σποράκι να μεγαλώνει? Από τα πρώτα σκιρτήματα στην κοιλίτσα σου? Ακόμα και στις δημόσιες υπηρεσίες, που έχεις προτεραιότητα στην ουρά (και αν δεν στη δίνουν, να πηγαίνεις μπροστά και να λές "είμαι έγκυος, μπορείτε να με εξυπηρετήσετε?").

Μην στα λέω όμως όλα, αφήνω και κάποια να ανακαλύψεις μόνη σου. Και είναι πολλά ακόμα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravo kopela mou gia thn aisiodoksia sou!!!!kai gw etsi skeftomai!!!phga ex8es ston gunaikologo mou kai mou ekane arxika uperhxo apo thn koilia kai den eide tpt..leei ston antra mou,den vlepw kati h epeidh einai polu nwris h epeidh den uparxei..skepsou ton antra mou ekeinh thn wra..skwtseziko ntouz ekane!!!tou leei giati den kaneis kolpiko uperhxo?(parempiptontws na shmeiwsw pws o gunaikologos einai filos mas).ekelise ola ta fwta sxedon kai leei o antras mou egw den exw provlhma+apantaei o gunaikologos esu den exeis provlhma rwta kai th gunaika sou??xaxaxa!eutuxws eixe enan polu xamhlo fwtismo isa isa pou katalavainame poioi eimaste..:) kai tote!!!!!!!!!!!!TO THAUMATAKI MAS!!!!!otan evlepa thn kardoulitsa tou na xtupaei koritsia..ax!!eklaiga apo sugkinhsh!!!vlepame mia tosodoula morfh kai mia maurh koukkida na palletai se grhgorous ru8mous..sklavw8hka!!!apo tote to skeftomai sunexeia kai anupomonw na perasoun oi 9 mhnes na to parw agkalitsa!!!!ax Thee mou!!!euxaristw polu vasomits mou!!!!euxomai na perasoun grhfora oi evdomades kai na deis kai su thn kardoulitsa tou mwrou sou!8a trela8eis pragmatika!eidika an den to exeis ksanazhsei!!!telika eimai 6 evdomadwn kai 4 hmerwn..na exoume polu polu polu omorfh egkumosunh!!!!nai 8a ta leme!!!na prosexeis!!!!!:):*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοοοο :kiss::kiss::kiss::kiss:

να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα υγιες μωρακι και πολυ πολυ ευτυχισμενοοοοοοοο

η παναγια μαζι σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!

όλα καλά να πάνε μέχρι τέλους και να κρατήσεις

στην αγκαλιά σου ένα γερό μωράκι!!!

με το καλό και η Παναγίτσα μαζί σου :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηριαααα κοπελα μου!!!Πολλα χριστουγεννιατικα δωρα αυτη την εποχη κοριτσια :):) !!!Σου ευχομαι τα καλυτερα!!Να εχεις μια τελεια κ ηρεμη εγκυμοσυνη κ να την απολαυσεις!!Με το καλο να κρατησεις αγκαλιτσα το αγγελουδι σου!! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκά σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ σας μέσα απο την καρδιά μου...Με έχετε κατασυγκινήσει!!!

Σήμερα έκανα και την 2η χοριακή να δούμε εαν ανεβαίνει...

Αύριο θα σας πω!

An-n μου με κατασυγκίνησες...Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να δούμε και εμείς την καρδουλίτσα του μωρού μας...Σας τρελλή το θελω...

ΒΙΚΥ μου ναι!!!!Θα τα λέμε πλέον όλες οι νέες εγκυούλες!!!

Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες σας κορίτσια!!!!

Και να γεμίσει το μαμμυ Ε Γ Κ Υ Ο Υ Λ Ε Σ ! ! ! ! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: καλε τι διαβαζωωωωωωωωω :silly: τωρα το πηρα χαμπαρι το ποστ σουυ!!!Βασουλα μου γλυκια τι ευχαριστα νεα ειναι αυταα!!!Ποσο πολυυυ χαρηκα για σενα δεν μπορεις να φανταστεις.Μπραβο κοπελα μου πολλα συγχαρητηρια ενα υγιεστατο μωρακι να εχεις.Πω πω δεν μπορω να το χονεψω :woohoo: :silly: Να προσεχεις πολυ τωρα :kiss::kiss::kiss:

Καλα μας επισημανες για το facebook γιατι ετοιμη ημουν να παω να σου ευχηθω και απο εκει :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπούλες μου σας ευχαριστώ μέσα απο την καρδιά μου...Ε Υ Χ Α Ρ Ι Σ Τ Ω !!!

Οσες φίλες μου προσπαθείτε εύχομαι ΣΥΝΤΟΜΑΑΑΑΑ με ένα υγιέστατο σποράκι στην κοιλίτσα!!!!!Να είστε αισιόδοξες και όλα θα πάνε καλά σε όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο

να εχεις μια παρα πολυ καλη εγκυμωσυνη κ να κρατησεις ενα γερο κ δυνατο μωρακι στην αγκαλια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...