Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ. Δυστυχώς δεν είναι καλά τα πράγματα. Δε θέλω να σας στεναχωρώ. Ειδικά τη μπεμπουλα. Θα τα πούμε όταν θα είμαι λίγο καλύτερα.

?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ. Δυστυχώς δεν είναι καλά τα πράγματα. Δε θέλω να σας στεναχωρώ. Ειδικά τη μπεμπουλα. Θα τα πούμε όταν θα είμαι λίγο καλύτερα.

Κοριτσάκι μου έχω σκεφτεί τα χειρότερα. Μία τεράστια αγκαλιά κ ελπίζω να μπορούν να αλλάξουν τα πράγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια,οσο καλή μπορεί να είναι δυστυχώς ή ζωή είναι για να μας παιδεύει κι εμείς να τη νικαμε όμως.ευχομαι στο κορίτσι μας να είναι δυνατη που είναι δηλαδή κ μία μία μεγάλη αγκαλιά της στελνω.εγω κορίτσια φεύγω τώρα για γιαννενα,θα σας πω αργότερα τι έγινε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημέρα κοριτσια,οσο καλή μπορεί να είναι δυστυχώς ή ζωή είναι για να μας παιδεύει κι εμείς να τη νικαμε όμως.ευχομαι στο κορίτσι μας να είναι δυνατη που είναι δηλαδή κ μία μία μεγάλη αγκαλιά της στελνω.εγω κορίτσια φεύγω τώρα για γιαννενα,θα σας πω αργότερα τι έγινε.

@Bloublou85[smilie=love9.gif]. Περιμένω τις εξελίξεις. 

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες. Νομίζω ότι είναι καλύτερα να μην πω τίποτα για το συγκεκριμένο θέμα. Θέλω να είμαστε μόνο αισιόδοξες. Εδώ είμαι και θα ανακάμψω. Θα συνεχίσουμε και θα τα καταφέρουμε. 

@bebe2. Μπεμπούλα κάνε υπομονή. Θα πάνε όλα καλά, το πιστεύω και στο εύχομαι κοριτσάκι μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Bloublou85[smilie=love9.gif]. Περιμένω τις εξελίξεις. 

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες. Νομίζω ότι είναι καλύτερα να μην πω τίποτα για το συγκεκριμένο θέμα. Θέλω να είμαστε μόνο αισιόδοξες. Εδώ είμαι και θα ανακάμψω. Θα συνεχίσουμε και θα τα καταφέρουμε. 

@bebe2. Μπεμπούλα κάνε υπομονή. Θα πάνε όλα καλά, το πιστεύω και στο εύχομαι κοριτσάκι μου. 

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Οπότε νιώσεις έτοιμη να το μοιραστείς εδώ είμαστε ! Όπως νιώθεις καλύτερα ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

@Πιου-πιουΜόνο αισιοδοξία για το μέλλον ♡ Εννοείται πως δεν χρειάζεται να μας πεις. Μόνο να είσαι καλά έχει σημασία!

Έχω μια ερώτηση: Τα cyclacur γιατί τα δίνουν? Μου είπαν να πάρω cyclacur αντί για αντισυλληπτικά yasminelle ( επειδή δεν τα αγοράζεις στην Γερμανία τα αντισυλληπτικά μόνη σου. Πρέπει να πας σε γιατρό να στα γράψει.) Μήπως τα δίνουν για προετοιμασία πριν την εξωσωματική? Θα έχω περίοδο όσο τα παίρνω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

@Πιου-πιουΜόνο αισιοδοξία για το μέλλον ♡ Εννοείται πως δεν χρειάζεται να μας πεις. Μόνο να είσαι καλά έχει σημασία!

Έχω μια ερώτηση: Τα cyclacur γιατί τα δίνουν? Μου είπαν να πάρω cyclacur αντί για αντισυλληπτικά yasminelle ( επειδή δεν τα αγοράζεις στην Γερμανία τα αντισυλληπτικά μόνη σου. Πρέπει να πας σε γιατρό να στα γράψει.) Μήπως τα δίνουν για προετοιμασία πριν την εξωσωματική? Θα έχω περίοδο όσο τα παίρνω?

Είναι οιστρογόνα και έχουν να κάνουν με τις ωοθηκες ! Εγώ τα παιρνω από την πρώτη μερα κανονικής ροής περιόδου για την έμβρυο μεταφορά!τα άσπρα χαπια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου εμεις θελουμε να εισαι εσυ καλα. Δεν χρειαζεται να το μοιραστεις και να εισαι χειροτερα. Παρε τον χρονο σου κ θα ανακαμψεις σιγουρα.

@Magaiver μου οταν τα παιρνουμε για να προετοιμασουμε το ενδομητριο για εμβρυομεταφορα, παιρνουμε μονο τα ασπρα σικλακιουρ. Ειναι οιστρογονα που συμβαλλουν στην παχυνση του.

Το κουτι ομως μεσα εχει και μερικα καφε χαπακια. Αυτα εκτος απο τα οιστρογονα περιεχουν και προγεστερονη. Δεν γνωριζω ομως πότε τα παιρνουμε τα ασπρα κ μετα τα καφε. 

Επισης ξερω οτι τα αντισυλληπτικα περιεχουν κι αυτα οιστρογονα. Αλλα το αν θα εχεις περιοδο ή οχι με τα σικλακιουρ δεν το ξερω. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

κοριτσιααααα εκτος απο τους λιγους πονους περιοδου που μεχρι χθες ηταν πιο εντονοι πριν ειχα και δυο - τρεις κηλιδες  αιματος! μη φανταστειτε υπο φυσιολογικες συνθηκες μπορει να μη τις προσεχα καν! κακο ειναι αυτο?

Μπαμπούλα μου για σημάδι εμφύτευσης το βλέπω!!!!!❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2 και εγώ για καλό το βλέπω αυτό με τις κηλίδες αίματος?

@nikona ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες! Εγώ θα τα πάρω συνεχόμενα από σήμερα έως 31 Δεκεμβρίου ? . Αντί για αντισυλληπτικά μου είπαν.. Και πάνω το κουτί λέει "τα cyclacur δεν είναι αντισυλληπτικα". Εν τω μεταξύ τα παράγει η Bayern και μπορεί στο Μόναχο την πρωτεύουσα της Βαυαρίας να μην εχουν στα φαρμακεία. Σήμερα ο παθολόγος δεν το έβρισκε στην λίστα με τα φάρμακα για να μου το γράψει...

@Bloublou85  περιμενουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@bebe2 και εγώ για καλό το βλέπω αυτό με τις κηλίδες αίματος?

@nikona ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες! Εγώ θα τα πάρω συνεχόμενα από σήμερα έως 31 Δεκεμβρίου ? . Αντί για αντισυλληπτικά μου είπαν.. Και πάνω το κουτί λέει "τα cyclacur δεν είναι αντισυλληπτικα". Εν τω μεταξύ τα παράγει η Bayern και μπορεί στο Μόναχο την πρωτεύουσα της Βαυαρίας να μην εχουν στα φαρμακεία. Σήμερα ο παθολόγος δεν το έβρισκε στην λίστα με τα φάρμακα για να μου το γράψει...

@Bloublou85  περιμενουμε νέα σου!

@Magaiver μου στειλε διευθυνση να σου στείλουμε καμιά 10αριά κουτιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι @Magaiver ,κοιταξα στην ντουλαπα μου που εχω καποια φαρμακα που μου περισσεψαν και εχω 5 καινουρια κουτια. Αν θελεις μπορω να σου τα στειλω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@antzy9 μιλησες με τον γιατρο για την καθυστέρηση? 

Υπέρηχο πότε εκανες τελευταια φορα?

Μηπως εμεινε καμια κυστουλα κ υπαρχει αυτη η καθυστερηση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,τελειωσα.θα κάνω 21 του μήνα λαπαροσκόπηση με υστεροσκοπηση μαζί.ο καλός ο γιατρουλης μου είπε θα είναι ντροπή να μην καταφέρουν να μείνω έγκυος.θα πάρω κ dufaston ενδιάμεσα για να μου έρθει περίοδος νωρίτερα απ το χειρουργείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Κορίτσια,τελειωσα.θα κάνω 21 του μήνα λαπαροσκόπηση με υστεροσκοπηση μαζί.ο καλός ο γιατρουλης μου είπε θα είναι ντροπή να μην καταφέρουν να μείνω έγκυος.θα πάρω κ dufaston ενδιάμεσα για να μου έρθει περίοδος νωρίτερα απ το χειρουργείο.

Φυσικά και θα ειναι ντροπή γιατί είσαι απο τις απλές περιπτώσεις και με μια ηλικια θαυμα. Δεν υπαρχει περιπτωση να μη γινει. Απλα ειναι αυτη η βρωμοταλαιπωρια για μερικες γυναικες που πρεπει να περνανε. Αρα λιγο πριν τα Χριστουγεννα θα χει ξεδιαλυνει το τοπιο για σενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Φυσικά και θα ειναι ντροπή γιατί είσαι απο τις απλές περιπτώσεις και με μια ηλικια θαυμα. Δεν υπαρχει περιπτωση να μη γινει. Απλα ειναι αυτη η βρωμοταλαιπωρια για μερικες γυναικες που πρεπει να περνανε. Αρα λιγο πριν τα Χριστουγεννα θα χει ξεδιαλυνει το τοπιο για σενα.

Ναι και μετά τον ιανουριο θα βάλω τα υπόλοιπα.φοβαμαι πολύ ή αλήθεια είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Ναι και μετά τον ιανουριο θα βάλω τα υπόλοιπα.φοβαμαι πολύ ή αλήθεια είναι.

Να μην φοβάσαι! Μαζί σου θα είμαστε όλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Ναι και μετά τον ιανουριο θα βάλω τα υπόλοιπα.φοβαμαι πολύ ή αλήθεια είναι.

Σε καταλαβαινω, να θυμασαι ομως οτι κανεις μια χαρα εμβρυακια, και ολα θα πανε καλα στο τελος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Κορίτσια,τελειωσα.θα κάνω 21 του μήνα λαπαροσκόπηση με υστεροσκοπηση μαζί.ο καλός ο γιατρουλης μου είπε θα είναι ντροπή να μην καταφέρουν να μείνω έγκυος.θα πάρω κ dufaston ενδιάμεσα για να μου έρθει περίοδος νωρίτερα απ το χειρουργείο.

Σ' αυτή τη περίπτωση αν βρουν κάποιο προβλημα το διορθώνουν εκείνη την ώρα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ναι και μετά τον ιανουριο θα βάλω τα υπόλοιπα.φοβαμαι πολύ ή αλήθεια είναι.

Θα είμαστε μαζί Μπλουμπλούκα!!!! Όλα καλά θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Σ' αυτή τη περίπτωση αν βρουν κάποιο προβλημα το διορθώνουν εκείνη την ώρα ε?

Ναι μπεμπακι ότι βρουν αμέσως θα το διορθώσουν θα κάνουν συγχρόνως κ λαπαροσκόπηση και την υστεροσκοπηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ναι μπεμπακι ότι βρουν αμέσως θα το διορθώσουν θα κάνουν συγχρόνως κ λαπαροσκόπηση και την υστεροσκοπηση.

Και εγώ θα το κάνω αν δεν έχουν πάει καλά τα πράγματα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Και εγώ θα το κάνω αν δεν έχουν πάει καλά τα πράγματα

 

Εσύ να μην σκέφτεσαι αρνητικά! Να σκέφτεσαι ότι θα πάνε όλα υπέροχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...