Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

Αχ βρε κορίτσια με συγκινειτε πολύ όλες σας,αμεσως πήρα το γιατρό κλεισαμε ραντεβού για τη πέμπτη στα γιαννενα να δούμε τι από τα δύο θα κάνουνε υστεροσκοπηση ή λαπαροσκόπηση.δεν γνωρίζω όμως αν μπορώ να τα κάνω αμέσως αυτά σε αυτόν το κύκλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Αχ βρε κορίτσια με συγκινειτε πολύ όλες σας,αμεσως πήρα το γιατρό κλεισαμε ραντεβού για τη πέμπτη στα γιαννενα να δούμε τι από τα δύο θα κάνουνε υστεροσκοπηση ή λαπαροσκόπηση.δεν γνωρίζω όμως αν μπορώ να τα κάνω αμέσως αυτά σε αυτόν το κύκλο.

Κορίτσι μου ότι σου πει ! Να ηρεμήσεις τώρα προσπάθησε να μη τα σκεφτεσαι να αδειασει το μυαλό σου λίγο ! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 δεν ξερω κιολας ας μας πει καποια κοπελα απο δω καλυτερα, αλλα γιατι να μην μπορεις; Σαν κανονικος κυκλος θα ειναι εξαλλου. Εκτος αν τα φαρμακα που εχεις παρει απαγορευουν σε κατι. Θα το δεις ομως. Μίλα με το γιατρό σου και θα τη βρείτε την άκρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Αχ βρε κορίτσια με συγκινειτε πολύ όλες σας,αμεσως πήρα το γιατρό κλεισαμε ραντεβού για τη πέμπτη στα γιαννενα να δούμε τι από τα δύο θα κάνουνε υστεροσκοπηση ή λαπαροσκόπηση.δεν γνωρίζω όμως αν μπορώ να τα κάνω αμέσως αυτά σε αυτόν το κύκλο.

Λογικά θα μπορείς. Διερεύνηση θα κάνουν. Γιατί να πειράζει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Αχ βρε κορίτσια με συγκινειτε πολύ όλες σας,αμεσως πήρα το γιατρό κλεισαμε ραντεβού για τη πέμπτη στα γιαννενα να δούμε τι από τα δύο θα κάνουνε υστεροσκοπηση ή λαπαροσκόπηση.δεν γνωρίζω όμως αν μπορώ να τα κάνω αμέσως αυτά σε αυτόν το κύκλο.

Ρώτησέ τον και για βιοψία ενδομητρίου. Με την υστεροσκόπηση/ λαπαροσκόπηση τι σου είπε ότι θέλει να δει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η satya είπε:

Ρώτησέ τον και για βιοψία ενδομητρίου. Με την υστεροσκόπηση/ λαπαροσκόπηση τι σου είπε ότι θέλει να δει?

Εγώ θα τη κάνω γιατί μετά τη τρίτη αποτυχια πρέπει να γίνει,μπορει να έχω συμφυσεις μπορεί να έχω φλεγμονή δε ξέρω κι εγώ τι,κ αυτές οι σάλπιγγες που είναι λίγο διογκωμένες μπορεί να με εμποδίζουν,δε γίνεται να συνεχίσω να κάνω έτσι εμβρυομεταφορες ασκοπα,ειναι κρίμα κ για τα εμβρυα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Εγώ θα τη κάνω γιατί μετά τη τρίτη αποτυχια πρέπει να γίνει,μπορει να έχω συμφυσεις μπορεί να έχω φλεγμονή δε ξέρω κι εγώ τι,κ αυτές οι σάλπιγγες που είναι λίγο διογκωμένες μπορεί να με εμποδίζουν,δε γίνεται να συνεχίσω να κάνω έτσι εμβρυομεταφορες ασκοπα,ειναι κρίμα κ για τα εμβρυα.

Ναι ναι αφού δεν έχεις κάνει. Καλό είναι να γίνει διερευνητική λαπαροσκοπηση. Μην τα χάσουμε έτσι τα εμβρυακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θέλω να πω κάτι αλλά δεν ξέρω τί να πω. Το μόνο που έχω να πω είναι πως η μπλουμπλουκα μας, μας έχει όλες στο πλευρό της. Κάτι δεν είναι κι αυτό; Και θα έρθει σύντομα η μέρα της χοριακης της που θα γιορτάζουμε. Θα ανοίξουμε τις σαμπάνιες. 

@bebe2 εσυ μην πτοείσαι κατσαρίδακι μου.

@Bloublou85, είμαστε εδώ μαζί σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου όσο να ναι στεναχωρήθηκα και εγώ πόσες αρνητικές χοριακες και αρνητικά τεστ πια ?? Δεν είμαι και στα πάνω μου ! Έχω και πονακια περιόδου :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 δεν θα γραψω πολλα. 

Κανε κουραγιο αλλη μια φορα κ γινε ακομη πιο δυνατη. Θα ερθει το μπεμπε. Λιγο αργοτερα. Αλλα θα ερθει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Αρνητική δυστυχώς?

Λυπάμαι κοριτσάκι μου. Κουράγιο. Δύναμη για την επόμενη προσπάθεια.  Μια μεγάλη αγκαλιά από εμένα. Πάρε το χρόνο σου, ξέρουμε όλες πόσο δύσκολο είναι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Αχ βρε κορίτσια με συγκινειτε πολύ όλες σας,αμεσως πήρα το γιατρό κλεισαμε ραντεβού για τη πέμπτη στα γιαννενα να δούμε τι από τα δύο θα κάνουνε υστεροσκοπηση ή λαπαροσκόπηση.δεν γνωρίζω όμως αν μπορώ να τα κάνω αμέσως αυτά σε αυτόν το κύκλο.

Πριν ένα μήνα που είχα κ εγώ την αρνητική χοριακή μου, μου είπαν οτι μπορούσα να κάνω την υστεροσκοπηση μετά από 15 ημέρες μέτα την πρώτη ημέρα περιόδου. Στο πανεπιστημιακό στα Γιάννενα έχω ακούσει για έναν εξαιρετικό γιατρό. Μένεις ενδιάμεσα από Γιάννενα κ Θεσσαλονίκη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou μπήκα για να δω τα νέα σου. Καταλαβαίνω την απογοήτευση σου. Κοίταξε μπροστά όμως. Ήταν μια προσπάθεια, θα πάτε για την επόμενη. Δεν μπορεί να μην συμβεί το καλό, θα συμβεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Πριν ένα μήνα που είχα κ εγώ την αρνητική χοριακή μου, μου είπαν οτι μπορούσα να κάνω την υστεροσκοπηση μετά από 15 ημέρες μέτα την πρώτη ημέρα περιόδου. Στο πανεπιστημιακό στα Γιάννενα έχω ακούσει για έναν εξαιρετικό γιατρό. Μένεις ενδιάμεσα από Γιάννενα κ Θεσσαλονίκη;

Ζετα μου στο πανεπιστημιακό στα γιαννενα έκανα την εξωσωματική κ εκεί θα πάω και τώρα είναι πολύ καλός ο γιατρός όμως κατι αλλο φταίει και πρέπει να βρεθεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Ζετα μου στο πανεπιστημιακό στα γιαννενα έκανα την εξωσωματική κ εκεί θα πάω και τώρα είναι πολύ καλός ο γιατρός όμως κατι αλλο φταίει και πρέπει να βρεθεί.

Σίγουρα κοριτσάκι μου, κ εγώ τώρα τον Δεκέμβρη θα κάνω υστεροσκόπηση. Δεν είναι να θυσιάζουμε τα εμβρυάκια μας. Η Τρίτη σου προσπάθεια αν δεν κάνω λάθος σωστά. Επειδή δεν θυμάμαι κ οι δύο πρώτες ήταν αρνητικές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Σίγουρα κοριτσάκι μου, κ εγώ τώρα τον Δεκέμβρη θα κάνω υστεροσκόπηση. Δεν είναι να θυσιάζουμε τα εμβρυάκια μας. Η Τρίτη σου προσπάθεια αν δεν κάνω λάθος σωστά. Επειδή δεν θυμάμαι κ οι δύο πρώτες ήταν αρνητικές;

Ναι όλες αρνητικές ούτε ένα θετικό τεστ δεν έχω δει ποτέ.θα μου πει κ μενα τώρα τι από τα δύο θα κανουμε.εσενα τι σου έχουν πει γενικά οτι μπορεί να φταίει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ναι όλες αρνητικές ούτε ένα θετικό τεστ δεν έχω δει ποτέ.θα μου πει κ μενα τώρα τι από τα δύο θα κανουμε.εσενα τι σου έχουν πει γενικά οτι μπορεί να φταίει;

Δεν μπορούν να καταλάβουν. Μου είπαν οτι όλα ήταν τέλεια. Θα κάνουμε εξετάσει όμως.Στην πρώτη μου προσπάθεια είχα βιοχημική  κ στην δεύτερη τιποτα... τι να πω... δεν θα σταματήσουμε αν δεν κάνουμε μπεμπάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zeta. είπε:

Δεν μπορούν να καταλάβουν. Μου είπαν οτι όλα ήταν τέλεια. Θα κάνουμε εξετάσει όμως.Στην πρώτη μου προσπάθεια είχα βιοχημική  κ στην δεύτερη τιποτα... τι να πω... δεν θα σταματήσουμε αν δεν κάνουμε μπεμπάκια!!!

Μία από τα ιδια,μακαρι βρε ζετακι να μας βρουν τώρα στην εξεταση.ε μένα μου είπε να πάω να βάλω τα κατεψυγμένα,δεν προχωραω αν δε βρεθεί τι γίνεται.η υστεροσκοπηση γίνεται με αναισθησία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Μία από τα ιδια,μακαρι βρε ζετακι να μας βρουν τώρα στην εξεταση.ε μένα μου είπε να πάω να βάλω τα κατεψυγμένα,δεν προχωραω αν δε βρεθεί τι γίνεται.η υστεροσκοπηση γίνεται με αναισθησία;

Ναι μπλουμπλουκι με αναισθησία γίνεται. Ποτε θα βρεθείς με τον γιατρό να συζητήσετε? Θα κάνεις μόνο υστεροσκοπηση ή και λαπαροσκόπηση?

@bebe2 μην πέφτεις εσύ! ♥Έχεις να σηκώσεις την σημαία της επιτυχίας το Σάββατο για τοσες απογοητευμενες έως τώρα εδώ μέσα.. Από τον Ιούλιο που έγινε το θαύμα για την νικονα εάν θυμάμαι καλά καμιά δεν τα έχει καταφερει με εξωσωματική.. Τα ποσοστά είναι μαύρα χάλια. Πρέπει να το σπάσεις το σερί των αποτυχημένων εξωσωματικων bebeeeeee

@Eleni73 μιλήσαμε με την Σοφία ναι! Σε ευχαριστώ που μας έφερες σε επαφή? Πόσο γλυκό κορίτσι! Καλή επιτυχία ελενακι για την ωοληψια! Να έχετε γονιμοποιηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Ναι μπλουμπλουκι με αναισθησία γίνεται. Ποτε θα βρεθείς με τον γιατρό να συζητήσετε? Θα κάνεις μόνο υστεροσκοπηση ή και λαπαροσκόπηση?

@bebe2 μην πέφτεις εσύ! ♥Έχεις να σηκώσεις την σημαία της επιτυχίας το Σάββατο για τοσες απογοητευμενες έως τώρα εδώ μέσα.. Από τον Ιούλιο που έγινε το θαύμα για την νικονα εάν θυμάμαι καλά καμιά δεν τα έχει καταφερει με εξωσωματική.. Τα ποσοστά είναι μαύρα χάλια. Πρέπει να το σπάσεις το σερί των αποτυχημένων εξωσωματικων bebeeeeee

@Eleni73 μιλήσαμε με την Σοφία ναι! Σε ευχαριστώ που μας έφερες σε επαφή? Πόσο γλυκό κορίτσι! Καλή επιτυχία ελενακι για την ωοληψια! Να έχετε γονιμοποιηση!

Αυτο με τα ποσοστά το σκεφτόμουν χτες και δεν το πιστευα αλήθεια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...