Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Ναι από το πρωί διαιρέθηκαν κ άλλο !και είχα ένα άγχος για αυτό που ήταν 7 αλλά πήγε πολύ καλά !!! Αχ μακάρι !!! ❤️❤️❤️

Μπεμπεδακι μου με το καλό τώρα μία τεράστια χοριακη.ωραια έχω παρεουλα τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Μπεμπεδακι μου με το καλό τώρα μία τεράστια χοριακη.ωραια έχω παρεουλα τωρα.

Αρχίζουν οι ξάπλες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Όχι κατσαριδακι μην αγχώνεσαι είναι πολύ καλό αυτό που αμέσως έκαναν διαιρέσεις, αλλά και ήδη ήταν πολύ καλά. Ξεκουράσου τώρα και θα είμαστε εδώ να σου κάνουμε παρέα.  Χοριακη πότε σου είπαν; 

Οχι δεν αγχώνομαι χάρηκα που εξελίχθηκε έτσι ! Σας ευχαριστώ  πάρα πολύ όλες ! Σε12 μέρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου ! Μακάρι για όλες 

Εσύ έχεις σειρά μετα την Μπλουμπλού bebe μου!!!! Χαμός θα γίνει από εγκυούλες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Πριν λίγο γύρισα είχε μια καθυστέρηση παραπάνω σήμερα όλα πήγαν καλά ! Είχα ένα έμβρυο με 7 κυτταρα. Και ενα με 8 και έγιναν 9 και 10 ποιότητας 1 ! Όλα καλά ! Είμαι σπίτι ξαπλωμενη ;)

Μπράβο @bebe2 μου με το καλό τα ευχαριστα κι εσύ...εχει να πέσει πολύ κλάμα  (χαράς!!!) προβλέπω!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver λυπαμαι που εχεις πονους. Γενικα στην κοιλια ή καπου εστιασμενα? Πχ στη μεση? Ατιμη η ενδομητριωση.

Χαιρομαι που καταληξατε και ευχομαι ολα να πανε καλα. Να ειναι η τυχερη σας φορα αυτη. Καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σου. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2 ευχομαι και εσυ με τριψηφια χοριακη και ολα καλα. Να ακουσουμε και αλλα ομορφα νεα αυτο το μηνα αλλα και τους επομενους απο τις αλλες κοπελες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@bebe2 ευχομαι και εσυ με τριψηφια χοριακη και ολα καλα. Να ακουσουμε και αλλα ομορφα νεα αυτο το μηνα αλλα και τους επομενους απο τις αλλες κοπελες!!

Ευχαριστώ ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona ναι και μέση πολύ και στο ισχιο και στην κοιλιά (από την μεριά που έχω το ενδομητριωμα..?) Είναι πολύ άτιμη ασθένεια..  Από αύριο θα ξαναξεκινησω μπαλέτο να δούμε μήπως η γυμναστική με βοηθήσει.

Εσύ είσαι καλά? Ποτέ είναι ο επόμενος υπέρηχος? Β-επιπεδου λέγεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@nikona ναι και μέση πολύ και στο ισχιο και στην κοιλιά (από την μεριά που έχω το ενδομητριωμα..?) Είναι πολύ άτιμη ασθένεια..  Από αύριο θα ξαναξεκινησω μπαλέτο να δούμε μήπως η γυμναστική με βοηθήσει.

Εσύ είσαι καλά? Ποτέ είναι ο επόμενος υπέρηχος? Β-επιπεδου λέγεται?

Ειναι πολυ...δυστυχως. 

Καλη αρχη με το μπαλετο, μακαρι να βοηθηθείς. 

Καλα ειμαι κι εγω. Β επιπεδου λεγεται.Σωστα το εγραψες. Εχουμε 24/11. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Αχ μπλουμπλουκα μακάρι να μας πάνε όλα καλά ! ???

Θα πάνε μπεμπακι μου,βαλαμε καλά εμβρυακια δε μπορεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουάου @Πιου-πιου τι απίστευτη ιστορία είναι αυτή! Αν κατάλαβα καλά έγινε φυσική σύλληψη σε κύκλο που ακυρώθηκε λόγω ασθενειας; Πρέπει να μπει στα best του mammyland πάραυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια πραγματικά με συγκινειτε διαβάζοντας σας. Έχετε φτιάξει μια υπέροχη παρεούλα πολύ δεμένη και υποστηρικτική! Έχω περάσει κι εγώ τις αγωνίες σας και τώρα κοντευω να ελευθερωσω τον έρωτά μου που έχω μέσα μου 7 μηνες! Θα το ζήσετε όλες, σας το υπογράφω! Αχ πόσο θα ήθελα να έρθω από το μέλλον και να σας πω σε όλες μια-μια ότι θα τα καταφέρει και να σας δείξω φωτογραφίες από τα μωράκια σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Ουάου @Πιου-πιου τι απίστευτη ιστορία είναι αυτή! Αν κατάλαβα καλά έγινε φυσική σύλληψη σε κύκλο που ακυρώθηκε λόγω ασθενειας; Πρέπει να μπει στα best του mammyland πάραυτα!

@Antelope,ούτε εγώ μπορώ να το πιστέψω. Βασικά ξεκίνησα για διέγερση, η οποία ακυρώθηκε γιατί ένα ωάριο  (αυτό δηλ) πήγαινε πολύ γρήγορα. Λέμε δεν πειράζει πάμε για ετ σε φυσικό κύκλο. Βλέπουμε την ωορρηξία λέμε με το γιατρό ας γίνει και επαφή πότε δεν ξέρεις. Φτάνει η μέρα της ετ κρυωμενη μου λένε δεν γίνεται. Συνεχίζω τα περισσότερα φαρμακα για τις λίγες πιθανότητες της μιας επαφής 24 ώρες πριν την ωορρηξία  (εφυγε βλέπεις και ταξίδι ο άντρας μου εξωτερικό). Και δέκα μέρες μετά έγινε το θαύμα. Ευχομαι με το καλό το μωράκι σου. Είσαι πολύ γλυκιά και σε ευχαριστούμε για τις ευχές σου. Και εγώ πιστεύω ότι θα τα καταφέρουμε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Antelope,ούτε εγώ μπορώ να το πιστέψω. Βασικά ξεκίνησα για διέγερση, η οποία ακυρώθηκε γιατί ένα ωάριο  (αυτό δηλ) πήγαινε πολύ γρήγορα. Λέμε δεν πειράζει πάμε για ετ σε φυσικό κύκλο. Βλέπουμε την ωορρηξία λέμε με το γιατρό ας γίνει και επαφή πότε δεν ξέρεις. Φτάνει η μέρα της ετ κρυωμενη μου λένε δεν γίνεται. Συνεχίζω τα περισσότερα φαρμακα για τις λίγες πιθανότητες της μιας επαφής 24 ώρες πριν την ωορρηξία  (εφυγε βλέπεις και ταξίδι ο άντρας μου εξωτερικό). Και δέκα μέρες μετά έγινε το θαύμα. Ευχομαι με το καλό το μωράκι σου. Είσαι πολύ γλυκιά και σε ευχαριστούμε για τις ευχές σου. Και εγώ πιστεύω ότι θα τα καταφέρουμε όλες.

Τι φάρμακα λαμβάνεις....Και πίστευε ο γυναικολόγος σου ότι θα πιασει το θαύμα?Για διαφωτισε Με!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η nikona είπε:

Ειναι πολυ...δυστυχως. 

Καλη αρχη με το μπαλετο, μακαρι να βοηθηθείς. 

Καλα ειμαι κι εγω. Β επιπεδου λεγεται.Σωστα το εγραψες. Εχουμε 24/11. 

Οοο σε 10 μέρες σχεδόν! Και τι θα δείτε ακριβώς στην β-επιπεδου?Τωρα είσαι στο τρίμηνο της ευφορίας?! Δηλαδή εχεις μόνο θετικη επίδραση των ορμονων στο σώμα σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια μου γλυκά.....

Ότι θα θυμόμουν και θα κατανουσα τα λόγια του Καβάφη στα 39 μου....Στις 12 την νύχτα.....Τώρα κατάλαβα ποια είναι η δική μου Ιθάκη =bebe

 http://www.kavafis.gr/poems/content.asp?id=81

Καλή επιτυχία σε Όλες! Εγώ θα πάω την Πέμπτη για χοριακη....με 2 βλαστοκυστες μια ΑΑ & μια CC...Για να δούμε αυτή την φορά! Βέβαια την Κυριακη ειχα  κάτι δυνατούς πόνους στην κοιλιά κ στη μέση για 3 ώρες! Σήμερα κάτι πονάκια χαμηλα.....ελπιζω κοριτσια να μην ερχεται αυτη η Π...... η περίοδος!

Επίσης λαμβάνει καμια υποθετα utrogestan? Αυτά προκαλούν τόση δυσκοιλιότητα που ...Ότι και να κάνω...Είναι όλα πετρωμενα!Τι βρώμη....Τι κάτι ακτινίδια...,τι γιαούρτια με προβιοτικα....,Δεν πιάνει τίποτα...Εκτός από το υποθετο Γλυκερίνης! Τι βάσανο κι αυτό....φοβαμαι καθε φορα που σφιγγομαι...οτι θα αποτυχει παλι η εξωσωματικη!

Αφού σκέφτομαι εάν μείνω έγκυος να γινω χορτοφάγος μπας και λύτρωση!

Περιμένω τα σχόλια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

στις πριν 7 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Οοο σε 10 μέρες σχεδόν! Και τι θα δείτε ακριβώς στην β-επιπεδου?Τωρα είσαι στο τρίμηνο της ευφορίας?! Δηλαδή εχεις μόνο θετικη επίδραση των ορμονων στο σώμα σου?

Στην β επιπεδου Μαγκάιβερ μου βλεπουμε ολα τα οργανα του μωρου ενα ενα, κανει ο γιατρος μετρησεις ωστε να αποκλείσουμε τυχον ανωμαλιες οι οποιες δεν φαινονταν νωριτερα.

Απο την αποψη των ορμονών,αν εξαιρεσουμε τις καουρες που εχω απο την αρχη του 4ου μηνα, ναι ειμαι καλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

@nikona άρα είναι πολύ σημαντική εξέταση! Και μετά τελειώνουν οι πολύ καίριες εξετάσεις? Καμπύλη ζαχαρου ποτέ γίνεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Antelope,ούτε εγώ μπορώ να το πιστέψω. Βασικά ξεκίνησα για διέγερση, η οποία ακυρώθηκε γιατί ένα ωάριο  (αυτό δηλ) πήγαινε πολύ γρήγορα. Λέμε δεν πειράζει πάμε για ετ σε φυσικό κύκλο. Βλέπουμε την ωορρηξία λέμε με το γιατρό ας γίνει και επαφή πότε δεν ξέρεις. Φτάνει η μέρα της ετ κρυωμενη μου λένε δεν γίνεται. Συνεχίζω τα περισσότερα φαρμακα για τις λίγες πιθανότητες της μιας επαφής 24 ώρες πριν την ωορρηξία  (εφυγε βλέπεις και ταξίδι ο άντρας μου εξωτερικό). Και δέκα μέρες μετά έγινε το θαύμα. Ευχομαι με το καλό το μωράκι σου. Είσαι πολύ γλυκιά και σε ευχαριστούμε για τις ευχές σου. Και εγώ πιστεύω ότι θα τα καταφέρουμε όλες.

Μπραβο!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...