Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Τα έβαλα κορίτσια μου,δυο εμβρυακια? δυσκολεύτηκε λίγο αλλα δε με πόνεσε καθόλου.αντε να μετρήσουμε τώρα αντίστροφα!

Μπράβο μπλουμπού μου. Με το καλό μια τριψήφια χοριακή. Ήδη μετράμε αντίστροφα! Ουφ πάλι αγωνία είχα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μπράβο μπλουμπού μου. Με το καλό μια τριψήφια χοριακή. Ήδη μετράμε αντίστροφα! Ουφ πάλι αγωνία είχα. 

Ευχαριστώ ❤ ξέρεις έγινε κάτι κ φοβηθηκα κάτι είπαν για το τράχηλο κ είπε μία να της κάνουμε περίδεση τραχήλου κ φοβηθηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 μπραβο! Καλως τα δέχτηκες τα εμβρυακια σας! Ευχομαι να φωλιασουν γερα μεσα στην μητρα σου και με το καλο να εχετε μια θετικη χοριακη!!! Πότε με το καλο σου είπε??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η nikona είπε:

@Bloublou85 μπραβο! Καλως τα δέχτηκες τα εμβρυακια σας! Ευχομαι να φωλιασουν γερα μεσα στην μητρα σου και με το καλο να εχετε μια θετικη χοριακη!!! Πότε με το καλο σου είπε??? 

Ευχαριστώ νικονα μου να είσαι καλά,μου είπε σε 14 μέρες αλλά εγώ στις 12 θα κάνω γιατί τα εμβρυα είναι τριών ημερών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Ευχαριστώ ❤ ξέρεις έγινε κάτι κ φοβηθηκα κάτι είπαν για το τράχηλο κ είπε μία να της κάνουμε περίδεση τραχήλου κ φοβηθηκα.

Περίδεση τραχήλου ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να είπαν. Γίνεται μόνο σε εγκύους που κινδυνεύουν να χάσουν το μωρό. ΜΟΝΟ. Ε, είχες πιει και το stedon και δεν κατάλαβες. Αχ και εμένα μου χρειάζεται λίγο να χαλαρώσω.? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Περίδεση τραχήλου ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να είπαν. Γίνεται μόνο σε εγκύους που κινδυνεύουν να χάσουν το μωρό. ΜΟΝΟ. Ε, είχες πιει και το stedon και δεν κατάλαβες. Αχ και εμένα μου χρειάζεται λίγο να χαλαρώσω.? 

Όχι και όμως άκουσα καλά είπαν για το τράχηλο μου ότι ήταν ανοιχτός.τρομαξα σου λέω ευτυχώς είπε ο γιατρός δε χρειάζεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Περίδεση τραχήλου ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να είπαν. Γίνεται μόνο σε εγκύους που κινδυνεύουν να χάσουν το μωρό. ΜΟΝΟ. Ε, είχες πιει και το stedon και δεν κατάλαβες. Αχ και εμένα μου χρειάζεται λίγο να χαλαρώσω.? 

Με αυτό το χάπι κουτουλουσα στους τοίχους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 μπραβο μπλουμπλουκι! Με το καλό να μας δώσεις τα καλά νέα σε λίγες μέρες! Μην δίνεις σημασία σε πράγματα που λέγονται έτσι από βοηθούς και σε ταράζουν. Είπαμε Ζεν τώρα ?

@bebe2 @sansa περιμένουμε και από εσάς κορίτσια νεότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 με το καλό μια τεράστια χοριακή ευχομαι. Ολα θα πανε σουπερ. Κράτησες και για κατάψυξη εμβρυάκια; Πόσα προχώρησαν; Σορρυ ισως τα έχετε ξανααπαντησει, αλλα μια εδω που γινεται χαμός, μια που δε φορτωνουν οι σελίδες, δεν την παλευω για ψαξιμο. Καλη επιτυχια και στα αλλα κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Περίδεση τραχήλου ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να είπαν. Γίνεται μόνο σε εγκύους που κινδυνεύουν να χάσουν το μωρό. ΜΟΝΟ. Ε, είχες πιει και το stedon και δεν κατάλαβες. Αχ και εμένα μου χρειάζεται λίγο να χαλαρώσω.? 

Γενικά νομίζω τα ναρκωτικα ειναι η λύση μας :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Γενικά νομίζω τα ναρκωτικα ειναι η λύση μας :P

Πετροβασίλη παρεκτρέπεσαι πάλι...:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 άντε κορίτσι μου τέλεια !εύχομαι μια τεράστια χοριακη και όλα τα καλά ! Εγώ έκανα υπέρηχο και προγεστερόνη όλα μια χαρά πανέτοιμη την Δευτέρα η μεταφορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Bloublou85 μπραβο μπλουμπλουκι! Με το καλό να μας δώσεις τα καλά νέα σε λίγες μέρες! Μην δίνεις σημασία σε πράγματα που λέγονται έτσι από βοηθούς και σε ταράζουν. Είπαμε Ζεν τώρα ?

@bebe2 @sansa περιμένουμε και από εσάς κορίτσια νεότερα!

Όλα καλά το ενδομήτριο είναι 9+ η προγεστερόνη  δεν μου είμαι πόσο αλλά μου είπε πολύ καλή ! Τη Δευτέρα θα βάλουμε ! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Όλα καλά το ενδομήτριο είναι 9+ η προγεστερόνη  δεν μου είμαι πόσο αλλά μου είπε πολύ καλή ! Τη Δευτέρα θα βάλουμε ! ???

Τέλεια. ❤️ Όλα θα πάνε τέλεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Όλα καλά το ενδομήτριο είναι 9+ η προγεστερόνη  δεν μου είμαι πόσο αλλά μου είπε πολύ καλή ! Τη Δευτέρα θα βάλουμε ! ???

μπράβο και σε σένα!!! Αντε να μπει καλα ο μηνας. @Bloublou85 μεγάλη κάβα έκανες, σε βρίσκω τέλεια! @Πιου-πιου μια λύση ειπα και εγώ αμέσως να την ακυρώσετε :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Όλα καλά το ενδομήτριο είναι 9+ η προγεστερόνη  δεν μου είμαι πόσο αλλά μου είπε πολύ καλή ! Τη Δευτέρα θα βάλουμε ! ???

Μπράβο @bebe2 !!! Όλα τα καλά νέα σήμερα! 2 βλαστοκυστες θα βάλετε?

Να δούμε τι νέα μας φέρνει και η @sansa...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Μπράβο @bebe2 !!! Όλα τα καλά νέα σήμερα! 2 βλαστοκυστες θα βάλετε?

Να δούμε τι νέα μας φέρνει και η @sansa...

2 3ημερων ! Μακάρι να συνεχίσουν τα νέα αυτόν τον μήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Τα έβαλα κορίτσια μου,δυο εμβρυακια? δυσκολεύτηκε λίγο αλλα δε με πόνεσε καθόλου.αντε να μετρήσουμε τώρα αντίστροφα!

Με μία τεράστια χοριακή Μπλουμπλούκα!!!!!! Δίδυμα θα κάνεις!!! Έχω καλό προαίσθημα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η bebe2 είπε:

@Bloublou85 άντε κορίτσι μου τέλεια !εύχομαι μια τεράστια χοριακη και όλα τα καλά ! Εγώ έκανα υπέρηχο και προγεστερόνη όλα μια χαρά πανέτοιμη την Δευτέρα η μεταφορά 

Με το καλό κ εσύ Bebe!!!! Άντε μία μία να πέρνει σειρά!!!! Το 2019 θα γίνουμε όλες μάνες!!!!!! Τέλοοοοοος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Zeta. είπε:

Με το καλό κ εσύ Bebe!!!! Άντε μία μία να πέρνει σειρά!!!! Το 2019 θα γίνουμε όλες μάνες!!!!!! Τέλοοοοοος?

Και εγώ το πιστεύω ! Όλα θα πάνε καλά τον Ιανουάριο θα έχουμε κοιλιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπέρα.Πριν λίγο γύρισα από το κέντρο.Καταρχήν να ευχηθώ στη Bloublou85 καλή επιτυχία με μια θετική χοριακή και σε όποια άλλη κοπέλα ετοιμάζεται για ετ,ξεχνάω εύκολα βρε κορίτσια μη με μαλώσετε.Όλα πήγαν καλά είπε ο γιατρός,πήραμε και τα 2 ωάρια,τώρα το θέμα είναι αν θα είναι και τα δύο ώριμα και πόσα θα γονιμοποιηθούν.Αύριο το πρώτο τηλέφωνο και μετά την Κυριακή γιατί θα είναι εμβρυάκια 3 ημερών.Έβαλα και ένα παυσίπονο υπόθετο γιατί είχα πόνους περιόδου.Είπα το γιατρό μόλις αδιαθετήσω να κάνουμε υπέρηχο και αν είναι καλός ο κύκλος να μη χάνουμε χρόνο και να συνεχίσουμε.Από αύριο θα πάρω τα primolut nor για μία βδομάδα να βοηθήσουν να μη μείνει κανένα κυστικό και συνεχίζουμε,αν και θέλει να αφήσει ένα κύκλο κενό είπε.Επειδή όμως δε ξέρουμε πώς θα είναι οι κύκλοι από δω και πέρα πρέπει να μαζεύουμε ότι μπορούμε.Αν δεν είναι καλός θα πάω στον επόμενο.Προς το παρόν ευελπιστώ να βάλω τουλάχιστον ένα στην κατάψυξη.Αυτή ήταν κορίτσια η 11η ωοληψία συνολικά και συνεχίζουμε.Ευτυχώς η αναισθησιολόγος ήταν καινούργια και είχε πολύ χιούμορ και με έκανε να γελάω πριν με κοιμήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...