Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

θα το δουμε θετικα "οτι ειναι ενα νεο ξεκινημα σε ολα"!

Ναι ναι!! Μα ετσι ειναι... 

εχω ψαχτει και αντιμετωπιζω καποια θεματακια που μπορει να δημιουργουσαν προβλημα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Δε ξερω ποτε... ψαχνω και αλλον γιατρο εντωμεταξυ! 

Προς το παρον περιμενω να δω αν θα μου δωσει αγωγη για το χασιμοτο.. και πρεπει να επαναλαβω καποιες εξετασεις που θελει η λευκου σε κανα μηνα το πολυ! 

Παρακαλαω τον παλιο γιατρο να μου βρει το dvd απο την λαπαροσκοπηση-υστεροσκοπηση που μου ειχε κανει, που θελει να δει αυτος που με συμβουλευει! 

Κανω την αγωγη για την κολπιτιδα.. γι αυτο σας λεω.. εχω λιγο μελλον ακομα εγω! 

Οχι δεν εχω καταψυξη.. απο την αρχη! Εμαθα προσφατα οτι τη μια ωοθηκη μου την «εφαγαν» πολυ με την παλια παλια ενδομητριωση και ετσι δεν βγαζω πολλα και για καταψυξη αφου δεν ανταποκρινεται ιδιαιτερα! 

Να την ξανακάνεις την εξέταση,κορίτσι μου..Κι εμένα περίεργο μου φαίνεται να είναι το ίδιο!!Πάντως,κι εγώ το ίδιο με την @Dim83 πιστεύω..Ενα νέο ξεκίνημα είναι ότι καλύτερο!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτησω κατι τελευταιο τωρα που το θιξατε γιατι αυτο δεν το χω ψαξει ποτε. Οταν κανουμε τεστ παπ που μας παιρνει δειγμα και το στελνει και σου δινει μετα αποτελεσματα που λεει για μυκητες, κλπκλπ ολοκληρες στηλες με διαφορα βακτηριδια κλπ, δεν ειναι καλλιεργεια κολπικου υγρου? Δλδ αν αυτο βγει καθαρο μπορει να χεις μολυνση ωστοσο? Εγω μονο παπ εχω κανει το Δεκεμβριο που ολα οκ, αλλα κατι αλλο δεν......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

καμια φορα ισως και καλυτερα απτην αρχη. Ειναι περισσοτερη ταλαιπωρια αλλα φανταζομαι τα φρεσκα θα ναι καλυτερα ποιοτικα ισως. Καλα δεν εχεις και πολυ μελλον γοα το χασιμοτο μην το συζητας καν γιατι με τις τιμες σου ξεκινας κανονικα χωρις θεμα ασχετα αν θα σου δωσει ή οχι καποιο χαπι. Η κολπιτιδα για ποσο καιρο ειναι η αγωγη μωρε? Λιγο κρατανε αυτες. Αναφορικα με το γιατρο παρε γνωμες απο κοριτσια εδω. Εμενα παιδια ηρθε στο γραφειο πελατης ενας εξωσωματικος που εμαθα εκ των υστερων οτι θεωρειται ΤΟΠ. Εκανα μια κουβεντα μαζι του γενικα (δεν του ειπα τιποτα για μενα γιατι ειναι πελατης), ωστοσο μου εβγαλε τοσο θετικη αυρα που πραγματικα αν και δεν εχω προσωπικη εμπειρια θα τον προτεινα σε καποια μονο λογω της ευγενειας του και αυτων που ακουσα απο κοσμο που τον ξερει. Αλλα βεβαια κοπελες που εχουν κανει εξωσωματικη εχουν να σου πουν απο ιδια πειρα και να σου προτεινουν

Οχι η κολπιτιδα για 7 μερες μου πε.. απλα ξεκινησα αγωγη και μου ηρθε η πιριοντ 5 μερες νωριτερα (ελεος και δαυτη πρωτη φορα εκανε εμφανιση τοσο νωριτερα) οποτε σταματησα και ξεκιναω αυριο παλι! 

Νομιζω μου χες πει το ονομα του. Εσυ τωρα ησουν η εγω τα μπερδευω; 

Αχ να σας πω ρε κοριτσια κανω τωρα ολα αυτα εξετασεις κλπ αλλα με εχει πιασει φοβος να ξεκινησω τη διαδικασια.. παρολο που το χω περασει 2 φορες! Οχι φοβος για τη διαδικασια, αλλα για το αποτελεσμα ? δεν αντεχω αλλη αρνητικη χοριακη! 

Πφφ μην σας μαυριζω κ εσας τωρα.. καλα λεγαμε τα χαζα μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Να ρωτησω κατι τελευταιο τωρα που το θιξατε γιατι αυτο δεν το χω ψαξει ποτε. Οταν κανουμε τεστ παπ που μας παιρνει δειγμα και το στελνει και σου δινει μετα αποτελεσματα που λεει για μυκητες, κλπκλπ ολοκληρες στηλες με διαφορα βακτηριδια κλπ, δεν ειναι καλλιεργεια κολπικου υγρου? Δλδ αν αυτο βγει καθαρο μπορει να χεις μολυνση ωστοσο? Εγω μονο παπ εχω κανει το Δεκεμβριο που ολα οκ, αλλα κατι αλλο δεν......

Έχω την εντύπωση ότι καλλιέργεια κάνουμε αν βγει κατι θετικό στο τεστ ΠΑΠ..Δηλαδη αν φανεί ότι έχεις μύκητες τότε σου παίρνει ο γιατρός σειρά και το στέλνει για κολπική καλλιέργεια..

Αν κάνω λάθος,ας με διορθώσει κάποια απο τα υπόλοιπα κορίτσια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Οχι η κολπιτιδα για 7 μερες μου πε.. απλα ξεκινησα αγωγη και μου ηρθε η πιριοντ 5 μερες νωριτερα (ελεος και δαυτη πρωτη φορα εκανε εμφανιση τοσο νωριτερα) οποτε σταματησα και ξεκιναω αυριο παλι! 

Νομιζω μου χες πει το ονομα του. Εσυ τωρα ησουν η εγω τα μπερδευω; 

Αχ να σας πω ρε κοριτσια κανω τωρα ολα αυτα εξετασεις κλπ αλλα με εχει πιασει φοβος να ξεκινησω τη διαδικασια.. παρολο που το χω περασει 2 φορες! Οχι φοβος για τη διαδικασια, αλλα για το αποτελεσμα ? δεν αντεχω αλλη αρνητικη χοριακη! 

Πφφ μην σας μαυριζω κ εσας τωρα.. καλα λεγαμε τα χαζα μας. 

Τι να μας μαυριζεις καλε? Τις μαυρες? (Εγω δηλαδη). Σε καταλαβαινουμε γιατι εμεις ειμαστε με τα δικα μας αντιστοιχα αγχη. Το αποτελεσμα μας τρομαζει πολυ, οχι μονο της θετικης χοριακης αλλα και της εξελιξης. Δε θυμαμαι στο ειχα πει αραγε? χμμμμμ. ΠΑντως οπως και να χει ξεκινας συντομα, δεν ειναι κατι φοβερο η αγωγη της κολπιτιδας. Η περιοδος θα τελειωσει σε λιγες μερουλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena88 είπε:

Έχω την εντύπωση ότι καλλιέργεια κάνουμε αν βγει κατι θετικό στο τεστ ΠΑΠ..Δηλαδη αν φανεί ότι έχεις μύκητες τότε σου παίρνει ο γιατρός σειρά και το στέλνει για κολπική καλλιέργεια..

Αν κάνω λάθος,ας με διορθώσει κάποια απο τα υπόλοιπα κορίτσια..

Α λες? Μπορει γιαυτο να μην εχω κανει μαλλον. Δεν ξερω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Να την ξανακάνεις την εξέταση,κορίτσι μου..Κι εμένα περίεργο μου φαίνεται να είναι το ίδιο!!Πάντως,κι εγώ το ίδιο με την @Dim83 πιστεύω..Ενα νέο ξεκίνημα είναι ότι καλύτερο!!!???

Εχετε δικιο βρε κοριτσια μου.. καθε νεο ξεκινημα ειναι ελπιδοφορο... 

και η λευκου μου χε πει καλυτερα που δεν εχεις καταψυξη γτ δεν ξερουμε ποιοτητα με τα διαφορα μικρα θεματακια που μας βρηκαν.! 

Επισης κοριτσια μην απαντησει καμια στην @Kat-Cat ψαχνεται για νεες εξετασεις ??? 

χαχαχχαχα πλακα κανω εννοειται ! 

Θεωρω πως εισαι οκ με το παπ!

Εμενα σκεψου τωρα πηγε να βαλει τον κολποδιαστολεα και ειδε τη φλεγμονη! Ματι εβγαζε!!! (Σορρυ για την περιγραφη). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Εχετε δικιο βρε κοριτσια μου.. καθε νεο ξεκινημα ειναι ελπιδοφορο... 

και η λευκου μου χε πει καλυτερα που δεν εχεις καταψυξη γτ δεν ξερουμε ποιοτητα με τα διαφορα μικρα θεματακια που μας βρηκαν.! 

Επισης κοριτσια μην απαντησει καμια στην @Kat-Cat ψαχνεται για νεες εξετασεις ??? 

χαχαχχαχα πλακα κανω εννοειται ! 

Θεωρω πως εισαι οκ με το παπ!

Εμενα σκεψου τωρα πηγε να βαλει τον κολποδιαστολεα και ειδε τη φλεγμονη! Ματι εβγαζε!!! (Σορρυ για την περιγραφη). 

το σκεφτηκα οτι θα με βρισετε. Οχι νταξει μου χει βαλει τοσο κολποδιαστολεα τελευταια (γιατι παντα ελεγχει τα υγρα) που θα αρχισει να μου αρεσει. axaxaxaxax. Αφου μου λεει η κολλλητη μου "το ταραξες πια" :P

Για το νεο ξεκινημα συμφωνω και επαυξανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

το σκεφτηκα οτι θα με βρισετε. Οχι νταξει μου χει βαλει τοσο κολποδιαστολεα τελευταια (γιατι παντα ελεγχει τα υγρα) που θα αρχισει να μου αρεσει. axaxaxaxax. Αφου μου λεει η κολλλητη μου "το ταραξες πια" :P

Για το νεο ξεκινημα συμφωνω και επαυξανω

Ενταξει κλαιω επισης ??? θα αρχισει λεει να μου αρεσει!!! 

Δε το συζητω καν οτι μετα τη θετικη χοριακη αρχιζει αλλο αγχος για διπλασιασμο, εξελιξη κλπ... απλα εγω προς το παρον ειμαι κολλημενη στο 0 και προσπαθω να προχωρησω... και εκει ξανα στο 0 βρισκομαι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

κοριτσια επειδη γενικα δεν ειμαι στα καλα μου και δεν προσεξα μεσα στον χαμο η @Irene_D ειχε νεα απ τον γιατρο; πηγε;

Που να το προσεξεις ετσι που γραφουμε ασταματητα! Σελιδα 259 ειναι, σου στελνω φωτο.. 

ολα προχωρανε καλα! 

Γτ δεν εισαι καλα ;;;;; 

84320BA7-1835-4D5E-9996-623D10FAA3B0.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Που να το προσεξεις ετσι που γραφουμε ασταματητα! Σελιδα 259 ειναι, σου στελνω φωτο.. 

ολα προχωρανε καλα! 

Γτ δεν εισαι καλα ;;;;; 

84320BA7-1835-4D5E-9996-623D10FAA3B0.jpeg

Ευχαριστω βρε κοριτσι γιατι δεν το εβρισκα και την ειχα εννοια. Πολυ χαρηκα. Ασε ανοιξα ξεχωριστο θεμα μην τα λεω και εδω και εκει και παντου :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Ευχαριστω βρε κοριτσι γιατι δεν το εβρισκα και την ειχα εννοια. Πολυ χαρηκα. Ασε ανοιξα ξεχωριστο θεμα μην τα λεω και εδω και εκει και παντου :P

Ναι το διαβασα μολις! Τι να σου πω ρε κοριτσι μου, δεν καταλαβαινω κιολας τι ειναι ολες αυτες οι μετρησεις. Μακαρι να μπορουσα να βοηθησω. 

Ευχομαι ολα να πανε καλα, εχεις ταλαιπωρηθει και με εμετους απλα μονο να σκεφτεσαι οτι ειναι για καλο λογο. Λογικο να λυγιζεις καποιες φορες. Ελπιζω να βρεθει καποια κοπελα να σε βοηθησει τι μπορεις να τρως για να ειναι ολα καλα και να μην μενεις και νηστικη στο τελος αλλα ουτε με το φοβο.  

Σου στελνω μια μπλε καρδουλα σαν αυτη που χτυπαει μεσα σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Να ρωτησω κατι τελευταιο τωρα που το θιξατε γιατι αυτο δεν το χω ψαξει ποτε. Οταν κανουμε τεστ παπ που μας παιρνει δειγμα και το στελνει και σου δινει μετα αποτελεσματα που λεει για μυκητες, κλπκλπ ολοκληρες στηλες με διαφορα βακτηριδια κλπ, δεν ειναι καλλιεργεια κολπικου υγρου? Δλδ αν αυτο βγει καθαρο μπορει να χεις μολυνση ωστοσο? Εγω μονο παπ εχω κανει το Δεκεμβριο που ολα οκ, αλλα κατι αλλο δεν......

Καλημερα. Στο παπ εκτος απο αλλιωσεις στον τραχηλο φαινονται και καποια νοσηματα οπως τα χλαμυδια κα. Δε φαινονται ομως ολα. Αν η εξετασει δειχνει για παραδειγμα κολπιτιδα σημαινει οτι μπορει να υπαρχει κ κατι αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.

@eriv εγω σου ειχα πει για εναν εξωσωματικο.

@Rena88 αλλο το παπ αλλη η καλλιεργεια.Ισως να αλληλοκαλυπτουν κατι αλλα ειναι διαφορετικες κ ελεγχουν αλλα πραγματα.

@Kat-Cat ετσι κ κανεις αλλη εξεταση θα ερθω να σε βαρεσω ......κ μου εισαι κ κοντα κ δεν θα ταλαιπωρηθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

καλημερα.

@eriv εγω σου ειχα πει για εναν εξωσωματικο.

@Rena88 αλλο το παπ αλλη η καλλιεργεια.Ισως να αλληλοκαλυπτουν κατι αλλα ειναι διαφορετικες κ ελεγχουν αλλα πραγματα.

@Kat-Cat ετσι κ κανεις αλλη εξεταση θα ερθω να σε βαρεσω ......κ μου εισαι κ κοντα κ δεν θα ταλαιπωρηθω!

Καλημερα ??

ναι ναι εσυ!! Απλα η @Kat-Cat μιλησε γι αυτον οπως περιπου μου ειχες πει κ εσυ, οτι ειναι πολυ καλος σαν ανθρωπος κλπ και το μπερδεψα!

Τον θυμαμαι και τον εχω «μελετησει» και θα ηθελα να τον δω και απο κοντα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Τι μου κανετε;; Εγώ πριν λίγο γύρισα ...

Λοιπόν για αρχή είμαι πολύ ευχαριστημένη.. είδαμε ενδομήτριο σάκο μεγαλούτσικο , μέτρησε λογικά τον λεκιθικο σάκο μέσα στο σάκο 1.7 χιλιοστά.. είδε τις ωοθήκες μου , είναι όλα καλά.. μου έδειξε που έγινε η «ζημιά» , στη δεξια ωοθηκη,  όπου είδαμε κάτι στρογγυλό το οποίο με ενημέρωσε η γιατρός πως παράγει προγεστερονη.. μου είπε πως για την εβδομάδα που είμαι είδαμε και αρκετά.. μου έδωσε να καταλάβω πως είδε πράγματα που θα εξελιχθούν σε εμβρυικα στοιχεία.. επίσης μου έδωσε  βιταμίνες και λόγω ιστορικού κενού σάκου μου έγραψε εξετάσεις για αντισώματα, θυρεοειδή και θρομβοφιλιας.. αν δεν μου το πρότεινε δεν θα το έκανα το τελευταίο παντως.. 

Αυριο λοιπόν θα πάμε στο ΡΕΑ να δώσω αίμα και περιμένουμε τα αποτελέσματα..

Μπορω να πω ότι ένα άγχος μου έφυγε αλλά τώρα θα το ξαναδώ σε 15 μέρες μήπως ακούσουμε και καρδούλα μου είπε!!! Ανυπομονώ κορίτσια μου, σας ευχαριστώ που είστε εδώ!!!

 

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΛΟΙΠΟΝ! ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!! με σορρυ αλλα παρεδωσα στον υπνο μετα και δε μπορεσα να ακολουθησω την συζητηση!!!!!!!!! 

 

παλι η μερα ειναι μουντη!!!!!

@Irene_D καλημερα καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σου μαρεσει η γιατρος πολυ προσεκτικη  και επεξηγηματικη την βλεπω!!!!!! 

@Kat-Cat καλα αποτελεσματα και σε σενα γιατι εχεις και εσυ εξετασεις σημερα θυμαμαι!!!!!!!!! και κανονησε η τελυταιες!!!!!! μην δωσεις αλλο αιμα δε κανει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dim83 είπε:

καλημερα.

@eriv εγω σου ειχα πει για εναν εξωσωματικο.

@Rena88 αλλο το παπ αλλη η καλλιεργεια.Ισως να αλληλοκαλυπτουν κατι αλλα ειναι διαφορετικες κ ελεγχουν αλλα πραγματα.

@Kat-Cat ετσι κ κανεις αλλη εξεταση θα ερθω να σε βαρεσω ......κ μου εισαι κ κοντα κ δεν θα ταλαιπωρηθω!

axaxaxax. Οχι τελειωνω δεν εχω αλλες. Να ησυχασω και λιγο. Εισαι και κοντα οντως θα φυλαγομαι στο δρομο για το διαγνωστικο :P

@LILA σε ευχαριστω! Οχι δεν εδειξε κατι, μαλλον γιαυτο δεν εκανα καλλιεργεια (θελω να πιστευω δηλαδη)

@eriv λες να σου χουμε πει για τον ιδιο? αχαχαχχα. Βεβαια ξαναλεω δεν εχω προσωπικη εμπειρια απλα μου βγαζει μια εμπιστοσυνη αυτος που του μιλησα, μου ειπε οτι φερνει και πολλες περιπτωσεις απτο εξωτερικο κλπ. Εδω μεσα ομως ειδικα με κοπελες με εμπειρια θα βρεις σιγουρα γιατρο

Καλημερα σε ολες @Irene_D με τα ωραια νεα, @Μπλε που κατι εγραψε παραπανω αλλα δεν ειδα τι και @OLY10

(Eιπα οτι εχει σκατοκαιρο?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η eriv είπε:

Ενταξει κλαιω επισης ??? θα αρχισει λεει να μου αρεσει!!! 

Δε το συζητω καν οτι μετα τη θετικη χοριακη αρχιζει αλλο αγχος για διπλασιασμο, εξελιξη κλπ... απλα εγω προς το παρον ειμαι κολλημενη στο 0 και προσπαθω να προχωρησω... και εκει ξανα στο 0 βρισκομαι.. 

θα δεις θετικοτατη συντομως. Καμια φορα καλυτερα απτο να τρεφεις ελπιδες και μετα να το χανεις. Πιστεψε με. ακουσε με και στηριξου πανω μου :P Θα ρθει το θετικο και θα προχωρησει και θα δεις οτι ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

axaxaxax. Οχι τελειωνω δεν εχω αλλες. Να ησυχασω και λιγο. Εισαι και κοντα οντως θα φυλαγομαι στο δρομο για το διαγνωστικο :P

@LILA σε ευχαριστω! Οχι δεν εδειξε κατι, μαλλον γιαυτο δεν εκανα καλλιεργεια (θελω να πιστευω δηλαδη)

@eriv λες να σου χουμε πει για τον ιδιο? αχαχαχχα. Βεβαια ξαναλεω δεν εχω προσωπικη εμπειρια απλα μου βγαζει μια εμπιστοσυνη αυτος που του μιλησα, μου ειπε οτι φερνει και πολλες περιπτωσεις απτο εξωτερικο κλπ. Εδω μεσα ομως ειδικα με κοπελες με εμπειρια θα βρεις σιγουρα γιατρο

Καλημερα σε ολες @Irene_D με τα ωραια νεα, @Μπλε που κατι εγραψε παραπανω αλλα δεν ειδα τι και @OLY10

(Eιπα οτι εχει σκατοκαιρο?)

Καλημέρα,κορίτσια!!!Τι κάνετε;?

Βλέπω  ότι στην Αθήνα δεν έχει καλό καιρό,ε;?Εδώ πάλι είναι χαρά Θεού μ!!Χθες είχε 33 βαθμούς!!Ψηθηκαμε λίγο!!

@Kat-Cat,νομίζω ότι σήμερα πρέπει να ειναι οι τελευταίες σου εξετάσεις..Εχουν δίκιο τα κορίτσια!!!

@eriv,θετική σκέψη χρειάζεται και θα ξεκολλήσει από το 0...Θα δεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααα κοριτσάκια μου!!!
Εχθές βάλαμε σειρούλα με τον αγαπημένο μου και ξεράθηκα στον ύπνο βεβαίως..
Ευχαριστώ όλες σας που με είχατε έννοια..
Σήμερα με ξεζουμήσανε .. πολλές εξετάσεις , πολύ αιματάκι..
Σε 3 εργάσιμες βγαίνουν οι απλές και σε 13 εργάσιμες βγαίνουν της θρομβοφιλίας..
Καλά μας αποτελέσματα Kat-Cat!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Καλημέρα,κορίτσια!!!Τι κάνετε;?

Βλέπω  ότι στην Αθήνα δεν έχει καλό καιρό,ε;?Εδώ πάλι είναι χαρά Θεού μ!!Χθες είχε 33 βαθμούς!!Ψηθηκαμε λίγο!!

@Kat-Cat,νομίζω ότι σήμερα πρέπει να ειναι οι τελευταίες σου εξετάσεις..Εχουν δίκιο τα κορίτσια!!!

@eriv,θετική σκέψη χρειάζεται και θα ξεκολλήσει από το 0...Θα δεις..

μουντιλα κοριτση μου και σημερα!!!!!!!!!! αλλα ζεστη!!!!!!!!!!!! ενταξει πεμπτη ειναι μονο αυτο μας βοηθαει λιγο αν και δουλευω σαββατο και παλι τελειωνουμε σιγα σιγα!!!!!!!!!! χαχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκούλα @Kat-Cat στηρίξου πάνω μου ! ❤️

@Rena88 εντάξει να μην κρύβομαι και τα παρουσιάζω όλα κουλ. Παίζει πιο απαισιόδοξο άτομο από εμένα να μην υπάρχει.

Τώρα να μου πεις πχ πήγαινε στο περίπτερο να μου παρεις το ταδε περιοδικό, πιστεύω οτι δε θα το βρω ! σου λέω το πιο απλό ! 

Ναι δεν έχει καλό καιρό Αθήνα,που και που ρίχνει και 7 ψιχάλες ίσα ίσα να μας κάνει τα αυτοκ χωμάτινα και να ανεβάσει την υγραφία και απλά να αρχίσουμε να λιώνουμε !

Εντωμεταξύ κορίτσια πάλι δεν έχω like. Έκανα 1 το πρωί και έβγαλε δεν έχω άλλα... Πραγματικά μας δουλεύει; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μαρεσει που εσυ πάντα βλέπεις το ποτήρι γεμάτο ❤️❤️ καλή επιτυχία κορίτσι μου στις προσπάθειες σου 
    • Σε καταλαβαίνω κοριτσάκι μου, λογικό να στεναχωριέσαι κ να απογοητεύεσαι. Φυσικά κ όλες μας θα θέλαμε να μας έρθει εύκολα ένα μωρακι αλλά προσωπικά λέω Δόξα τω Θεω που έχει προχωρήσει η επιστήμη κ μπορούν να μας βοηθήσουν!! Πίστεψε με όταν πάρεις το μωρακι σου αγκαλιά δε θα σε απασχολεί το πως ήρθε!! Έχω 2 θαύματα στο σπίτι κ θα τα έκανα όλα από την αρχή ξανά κ ξανά χωρίς 2η σκέψη. 
    • Πόσο όμορφο αυτό που είπες! Το ταξίδι αυτό είναι αρκετές φορές μοναχικό (απ' την άποψη ότι δε μπορείς πάντα να το μοιραστείς με φίλους κτλ), αλλά όταν έχεις το σύντροφό σου σύμμαχο σ ολο αυτό, μεγααααααλη υπόθεση.  Δε ξέρω για εσάς αλλά εγώ μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι όλο αυτό μας έχει φέρει και πιο κοντά θα έλεγα. Οχι ότι είχαμε προβλήματα πριν, αλλά πιστεύω, ειδικά και μετά την παλινδρόμη, είμαστε πιο ενωμένοι από ποτέ! Μόνο και μόνο αυτό για μένα είναι θησαυρός - δε θα μπορούσω να φανταστώ καλύτερο σύντροφο σ' αυτό το ταξίδι απ' τον άνδρα μου ❤️ Υ.Γ. ας μη χρησιμοποιούμε λέξεις όπως "αποτυγχάνουμε" - κυρίως γιατί μας ρίχνουν και επειδή δεν είναι αλήθεια! 😅 Κάθε κύκλο έχουμε 25-30% πιθανότητες, Ε τι να κάνουμε που πέφτουμε στο 75-70% 🤣🤣
    • Καλημέρα κορίτσι μου  εγω με χαμηλή ΑΜΗ κ με λίγα ωάρια π το είδαμε στον υπέρηχο η γιατρος μ είπε να βάλουμε μπρος της είπα μετά το Πάσχα, αλλα τελικά μας ήρθε λίγο νωρίτερα από ότι περιμέναμε γιατί κ εμεις στο πρώτο προσπαθουσαμε σχεδόν 2 χρόνια όποτε δε πιστευα να έρθει τόσο εύκολα! Εμένα θα έχουν 22 μηνες διαφορά αν όλα πάνε καλά! Εγώ ξεχναω ότι είμαι εγκυος με το μωρό στο σπίτι πάω κ δουλεια βέβαια το πρωί κάνω εμετούς κάνω κανένα 20λεπτο να συνέλθω να ετοιμάσω τα γεύματα του παιδιού γιατί τον πηγαίνω βρεφικό, έχω αρκετή βοήθεια από τον άντρα μου τα πρωινά βέβαια μ τον αλλάζει μ τον ντύνει τον ταΐζει γάλα τον πάει σχολείο κ εγώ απλά ετοιμάζω τα φαγητά του!    αλλα πίστεψε με καμία σχέση η εγκυμοσύνη μ αυτή με την προηγούμενη! Δεν υπάρχει η ξεκούραση δεν υπάρχει δλδ σχολάω πέφτω στον καναπέ όποτε θέλω έχω ένα μαϊμουδι στο σπίτι θέλει προσοχή θέλει παιχνίδι!    σιγουρα θα έχει τις δυσκολίες τους η όλη η κατάσταση αλλά πιστεύω ότι θα αξίζει γιατί θα τα βλέπω να μεγαλώνουν μαζί να είναι φιλαράκια!!    επισης σε σχέση με την πρώτη μ εγκυμοσύνη π όλοι με πρόσεχαν τώρα φίλη όλοι ασχολούνται με τον μικρό αντί με εμένα, εμένα σαν να με ξέχασαν ότι είμαι εγκυος πάλι 😂 αλλα όποτε είστε έτοιμοι γιατί αυτό έχει σημασία 
    • Αααχ αυτοί οι άνδρες μας. Ξέρεις πολλές φορές παρά την απογοήτευση μου σκέφτομαι πόσο τυχερή είμαι που έχω βρει αυτόν τον άνθρωπο. Πάντα δίπλα μου, να με στηρίζει σε όλα, να με ενθαρρύνει, να με θαυμάζει και να με αγαπάει. Μέχρι και τώρα που στα γράφω νιώθω συγκινημένη. Είναι μαγικό αυτό το ταξίδι όταν μπορείς να το μοιραστείς με κάποιον που αγαπάς και σε αγαπά πολύ. Εγώ κυρίως για εκείνον νιώθω απογοήτευση, γιατί δε θέλω να μου στενοχωριέται. Και ξέρω πως το παίρνει πολύ βαριά κάθε φορά που αποτυγχάνουμε και που τραβιόμαστε στα νοσοκομεία για δικές μου εξετάσεις. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...