Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Dim83 είπε:

καταρχην πιστευω τα αγχη δεν τελειωνουν ποτε στο θεμα "παιδι".

αν θα μεινεις στην αρχη.αν θα προχωρησει μετα.κ οταν γεννησεις τρεμεις μη σου παθει τπτ και επισης μην παθεις κ εσυ τπτ κ αφησεις το παιδακι σου.

νομιζω τα οικονομικα κλπ ειναι σοβαρα μεν αλλα εχουν λυσεις.

ναι μωρε, ολα τα παλευω, ειδικα τα οικονομικα. Εχω παλεψει απειρα σε αυτη τη ζωη σε αυτο το θεμα. Ειμαι σε ενα καλο επιπεδο σχετικως, και αν δεν ειχα το θεμα του ελ. επαγγελμ που ειναι για θαψιμο θα ελεγα οκ. Αν δε μου βγει πραγματικα δεν το χω σε τιποτα να τα κλεισω ολα και να κανω κατι αλλο. Ολοι μας εχουμε θεματα κλπ λιγοι ειναι αυτοι που τα εχουν λυμενα ολα. Με το παιδι επισης συμφωνω οτι απτη στιγμη που αποφασιζεις να κανεις δεν τελειωνει ποτε το αγχος. ποτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

@Dim83 και οχι μονο αυτο.. παει στα διδυμα για εξεταση και της λεει ο γιατρος που της την εκανε (δε θυμαμαι τι εξεταση) αμεσα περιδεση, παιρνει τον γυναικολογο της επιτοπου, του το λεει και της λεει ελα αυριο το πρωι να σε δω. Παιρνει το τηλ ο αλλος γιατρος, του μιλαει δε ξερω και μην στα πολυλογω ετρεξε ο γιατρος αμεσα και της εκανες, στο τσακ να τα χασει ηταν. Και επισης η περιδεση ηταν δυσκολη. 

Η κοπελα απο 5ο νομιζω για ενα μηνα ηταν κρεβατι ΜΟΝΟ. Ουτε καν τουαλετα και μετα απλα σηκωνοταν για τουαλετα. Κοριτσια πηγαιναμε να την δουμε και ηταν μες το χαμογελο!! Δεν παραπονεθηκε στιγμη. Ειχαν ατροφισει τα ποδια της που δεν περπαταγε.  

Ναι ρε @Kat-Cat θα το παλεψουμε βεβαια και ολα θα πανε καλα ??

πω πω το κοριτσι τι περασε.ρε παιδι μου γιατι τοση ταλαιπωρια σε μερικες απο εμας. βεβαια το αποτελεσμα μετραει αλλα με ολα αυτα ειναι κ λογικο καπου να χασεις το κουραγιο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Εισαι απο τις πρώτες που του έχω πει ;)

Κοριτσια μου @Kat-Cat & @Dim83 πιστευω οτι εσεις ειστε οι επομενες και πολυ συντομα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω σε ολα οσα ειδη εχετε πει !!!!!! Ειμαι ετοιμη και εγω για ολα οπως εσεις ξερω τα ζορια αλλα ξερω και την τεραστια χαρα και θελω ολα να ζησω!!!!! Και ναι ειμαι ετοιμη για το ποστ στις τεσσερις το πρωι !!!!!!!!! 

@Irene_Dχαιρομαι τοσο πολυ αληθεια στο λεω περιμενω να δω ποτε θα γραψεις μια πολυ καλη αρχη φτου φτου !!!!!!! Να πανε τελεια οι εξετασεις σου αυριο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

Κοριτσια μου @Kat-Cat & @Dim83 πιστευω οτι εσεις ειστε οι επομενες και πολυ συντομα ❤️

ε ρε αισιοδοξια!για ολες μας να ερθει συντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

Συμφωνω σε ολα οσα ειδη εχετε πει !!!!!! Ειμαι ετοιμη και εγω για ολα οπως εσεις ξερω τα ζορια αλλα ξερω και την τεραστια χαρα και θελω ολα να ζησω!!!!! Και ναι ειμαι ετοιμη για το ποστ στις τεσσερις το πρωι !!!!!!!!! 

@Irene_Dχαιρομαι τοσο πολυ αληθεια στο λεω περιμενω να δω ποτε θα γραψεις μια πολυ καλη αρχη φτου φτου !!!!!!! Να πανε τελεια οι εξετασεις σου αυριο!!!!!!!!!

χαχα

βαρυγδουπη δηλωση οτι εισαι ετοιμη για το ποστ!πολυ γελασα οπως το εγραψες. 

αντε αντε με το καλο μια μια!κ θα κανουμε πολλα νεα θεματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D μπραβο!!! Ολα πολυ πολυ καλα προχωρανε!! 

Καλα αποτελεσματα σε οοοολες τις εξετασεις που θα ακολουθησουν απο αυριο και για τους υπολοιπους μηνες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Κοριτσια μου @Kat-Cat & @Dim83 πιστευω οτι εσεις ειστε οι επομενες και πολυ συντομα ❤️

Αχαχαχα, τι να πω, για μενα δεν εχω τοση αισιοδοξια. Απεναντιας εχω για ολες εσας και περιμενω μια μια να ανακοινωνει τα ευχαριστα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

Συμφωνω σε ολα οσα ειδη εχετε πει !!!!!! Ειμαι ετοιμη και εγω για ολα οπως εσεις ξερω τα ζορια αλλα ξερω και την τεραστια χαρα και θελω ολα να ζησω!!!!! Και ναι ειμαι ετοιμη για το ποστ στις τεσσερις το πρωι !!!!!!!!! 

@Irene_Dχαιρομαι τοσο πολυ αληθεια στο λεω περιμενω να δω ποτε θα γραψεις μια πολυ καλη αρχη φτου φτου !!!!!!! Να πανε τελεια οι εξετασεις σου αυριο!!!!!!!!!

Σε ψησαμε με το ποστ τελικα ειδες? αχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

ε ρε αισιοδοξια!για ολες μας να ερθει συντομα!

Ναι γιατι και σε σας το «χρωσταει»! Γι αυτο ειστε οι επομενες.. 

α και κοριτσια λιγο αμεσα να παρουμε σειρα κ εμεις ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Αχαχαχα, τι να πω, για μενα δεν εχω τοση αισιοδοξια. Απεναντιας εχω για ολες εσας και περιμενω μια μια να ανακοινωνει τα ευχαριστα :P

@Irene_D!!Μπράβο,κοριτσάκι μου!!!Όλα θα πάνε τέλεια..Θα το δεις..??

@Kat-Cat,δεν θέλω να ακούω απαισιοδοξια!!Εγώ είμαι σίγουρη ότι μέσα στο καλοκαίρι θα είσαι έγκυος και θα έχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη όπως και όλες μας..Αισιοδοξια θέλει και θετική σκέψη!!

Επιτέλους,βρε κορίτσια,να γεμίσει το τοπίκ ευχάριστα νέα!!??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

Ναι γιατι και σε σας το «χρωσταει»! Γι αυτο ειστε οι επομενες.. 

α και κοριτσια λιγο αμεσα να παρουμε σειρα κ εμεις ??

Εγω λεω να γινει σε ολες ταυτοχρονα και να τελειωνουμε. Και φυσικα να εξελιχθει τελεια, γιατι το να γινειαπλα δε μας λεει κατι. ΣκεφτοΜΑΝΟ οτι αν μεινουμε ολες με ενα δυο τρεις μηνες διαφορα τι πλακα που θα χει. Θα ναι στην ιδια ηλικια τα μπεμπεδια περιπου και πανω κατω θα συνεχισει το γενικου περιεχομενου σε ειδικου. Το θεμα ειναι βεβαια να μην κανω τα σχεδια μονη μου και να με ακουσει οποιος τελοσπαντων ακουει ρε παιδι μου. Θελω να μεινουν ολες.-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena88 είπε:

@Irene_D!!Μπράβο,κοριτσάκι μου!!!Όλα θα πάνε τέλεια..Θα το δεις..??

@Kat-Cat,δεν θέλω να ακούω απαισιοδοξια!!Εγώ είμαι σίγουρη ότι μέσα στο καλοκαίρι θα είσαι έγκυος και θα έχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη όπως και όλες μας..Αισιοδοξια θέλει και θετική σκέψη!!

Επιτέλους,βρε κορίτσια,να γεμίσει το τοπίκ ευχάριστα νέα!!??? 

Μακάρι, προσπαθω να κανω βουντου στις κυστες για την ωρα. Αν φυγουν μετα εχω σχετικη εμπιστοσυνη στο συστημα ως ενα σημειο, και απο κει και περα παιζω παλι με τη ρημαδοτυχη μου :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Ναι γιατι και σε σας το «χρωσταει»! Γι αυτο ειστε οι επομενες.. 

α και κοριτσια λιγο αμεσα να παρουμε σειρα κ εμεις ??

βρε κοριτσακι κ εσενα στο χρωσταει! κ πιστευω οτι κ σε ολες τις γυναικες, απλα πιστευω για καποια που με τον ενα ή τον αλλο τροπο εχει ταλαιπωρηθει-επειδη καπου αρχιζουν κ βασανιζουν οι σκεψεις για το αν θα τα καταφερει γενικα-ειναι ισως λυτρωτικο.

αλλιως η χαρα αποκτησης παιδιου ειναι η ιδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Εγω λεω να γινει σε ολες ταυτοχρονα και να τελειωνουμε. Και φυσικα να εξελιχθει τελεια, γιατι το να γινειαπλα δε μας λεει κατι. ΣκεφτοΜΑΝΟ οτι αν μεινουμε ολες με ενα δυο τρεις μηνες διαφορα τι πλακα που θα χει. Θα ναι στην ιδια ηλικια τα μπεμπεδια περιπου και πανω κατω θα συνεχισει το γενικου περιεχομενου σε ειδικου. Το θεμα ειναι βεβαια να μην κανω τα σχεδια μονη μου και να με ακουσει οποιος τελοσπαντων ακουει ρε παιδι μου. Θελω να μεινουν ολες.-

Ουτε εγω για μενα ειμαι αισιοδοξη να πω την αληθεια.. αλλα αντιθετα ειμαι για εσας! 

οποτε πεφτει η μια να ειναι αισιοδοξες οι αλλες για εκεινη.. 

αλλα ναι ενταξει αν μας ακουει κανεις ας κανει αυτο που λεει η @Kat-Cat! Ισως να πιανει και κατι που μου ειπε μια φιλη :δε ζηταμε απο το συμπαν... το διαταζουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Μακάρι, προσπαθω να κανω βουντου στις κυστες για την ωρα. Αν φυγουν μετα εχω σχετικη εμπιστοσυνη στο συστημα ως ενα σημειο, και απο κει και περα παιζω παλι με τη ρημαδοτυχη μου :P

Θα κάνουμε όλες μαζί βουντού και θα φύγουν!!!Να είσαι σίγουρη!!!Εγώ πάντως,κορίτσια μου,ειμαι πολυ αισιόδοξη για όλες μας...Και θα το δείτε..Ολα καλά θα πάνε!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83είδες έκανα δηλώσεις δημόσιες έχω δεσμευτεί!!!!!! 

 

Φυσικά κορίτσια είμαι έτοιμη για το ποστ Εννοοιτε !!!!!!!!! Κορίτσια αυτό είναι πρέπει να είμαστε όλες μαζί όπως είπε @Kat-Catνα συνεχιστεί το ποστ με όλες !!!!!!! Και εγώ θέλω να είμαι αισιόδοξοι και σιγά σιγά μια να περνει σηρα !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

@Dim83είδες έκανα δηλώσεις δημόσιες έχω δεσμευτεί!!!!!! 

 

Φυσικά κορίτσια είμαι έτοιμη για το ποστ Εννοοιτε !!!!!!!!! Κορίτσια αυτό είναι πρέπει να είμαστε όλες μαζί όπως είπε @Kat-Catνα συνεχιστεί το ποστ με όλες !!!!!!! Και εγώ θέλω να είμαι αισιόδοξοι και σιγά σιγά μια να περνει σηρα !!!!!!!!

μου φανηκε τοσο αστειος ο τροπος που το εγραψες!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως μην με περάσετε για χτυπημένο αλλά το λέω του μιλάω του λέω θέλω ένα μωρό σε παρακαλώ Φερτω μου σύντομα !!!!!! Χαχχαχχαχαχα σαν προσευχή κάπως !!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

βρε κοριτσακι κ εσενα στο χρωσταει! κ πιστευω οτι κ σε ολες τις γυναικες, απλα πιστευω για καποια που με τον ενα ή τον αλλο τροπο εχει ταλαιπωρηθει-επειδη καπου αρχιζουν κ βασανιζουν οι σκεψεις για το αν θα τα καταφερει γενικα-ειναι ισως λυτρωτικο.

αλλιως η χαρα αποκτησης παιδιου ειναι η ιδια.

Μακαρι να εχεις δικιο.. και ναι αυτο που λες ισχυει... με βασανιζει πολυ αν θα τα καταφερω...  

@Kat-Cat ας δοκιμασουμε και την αγριαδα.. δε χανουμε κατι! Χαχα ολα θα τα δοκιμασουμε! 

Ααα καλε ξεχασα να σας ρωτησω.... στις εξετασεις θυροειδ που εκανα η προλακτινη βγηκε οριο πανω ρετιρε φαση... μας ενοχλει;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...