Μετάβαση σε περιεχόμενο

προβλημα στην εμφανιση των απαντησεων


Αργυρω 27

Recommended Posts

καλησπερα εχω εδω και καιρο προβλημα με την εμφανιση των απαντησεων στο φορουμ,ενω στο προφιλ μου εχω βαλει να φαινεται πρωτα η παλαιοτερη απαντηση,αυτο μου βγαζει την πιο προσφατη.προσπαθησα να το ξεμπλοκαρω βαζοντας μια την μια εκδοχη στο προφιλ και μια την αλλη ως προς την εμφανιση των απαντησεων αλλα τιποτα ...

εχουν σπασει τα νευρα μου!!!δεν μπορω να διαβασω ευχαριστα ενα θεμα.επισης στην επεξεργασια του προφιλ μου εκει που λεει για το πως θα εμφανιζονται οι απαντησεις εχει εκεινο το κοκκινο απαγορευτικο σηματακι που σημαινει πως δεν φαινεται στο προφιλ μου.

ελπιζω να καταλαβατε το προβλημα και οποιος μπορει ας με βοηθησει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Έκανα ένα δοκιμαστικό τεστ και είδα οτι σ' εμένα λειτουργεί κανονικά. Πατάς στο τέλος την επιλογή "ενημέρωση";
Λενακι μου το παταωωωωωωωωω λες να μην το παταω και περιμενω να αποθηκευτουν απο μονες τους οι αλλαγες??? :blink: :laugh: χαχαχχααχαχαχ

Τι αλλο να κανω?????????θε τρελαθωωωωωωωω :silly: θα το ξανακανω και σημερα για 1000η φορα και θα σε ενημερωσω!!!φιλακια και ευχαριστω που ασχοληθηκες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι!!!!!!!!!!!ενταξειιιιι!!!!!!!!!!ολα καλα!!!!και μην σκεφτεις πως δεν πατουσα ενημερωση....διοτι πατουσα αλλα μαλλον μου το ξεμπλοκαρες εσυ!!!!χαχαχαχαχαχχα φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...