Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συνάντηση Αθήνας || Σάββατο 28-11-09


Crazy

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΛΛΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ .........................................................................................................................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 96
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΛΕΚΑΚΙ! έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΛΛΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ .........................................................................................................................................

ok θα κρίνεσαι πίσω από μένα.

οποτε δεν υπάρχει πρόβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω ειναι να ερθω αλλα επειδη ειναι με πυρετο ο μικρος κραταω μια επιφυλαξη

αν ειναι καλα θα ερθω σιγουρα τρεχοντας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε μια φορα να κανουμε συναντηση καινα λειτουργει το τρενο γίνετε; αμαν πια !αν και απο οτι ειδα το βραδυ απο της 9 δεν εχει μεχρι εκινη την ωρα θα εχω επιστρεψει αλλιως θα κοιμηθω σε παγκακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για ακόμη μία φορά θα μου βάλετε απουσία, καλά????

Εκείνη την ημέρα θα κάνει τη γιορτούλα της μία φίλη μας (εγκυούλα!!!!) που γιόρταζε χθες..... αντιλαμβάνεστε λοιπόν πως δεν υπάρχει περίπτωση να λείψουμε από κοντά της!!!! Ανυπομονώ να την δώ..... φουσκωμένη!!!!!

Άλλη φορά.....

Καλά να περάσετε όσες "μαμμυλανδ"οφιλεναδίτσες μαζευτείτε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Κορίτσια μου λείψατε! :(:huh::dry::P:)

Αν σας έλειψα κι εγώ (προσέξτε τι θα πείτε! :P:P ), ραντεβού το επόμενο Σάββατο, 28-11-09, στις 5 μ.μ. στο μετρό του Συντάγματος, στα εκδοτήρια των εισιτηρίων.

Εκεί θα σας περιμένω μέχρι 5.15 και μετά με όσες έχουν έρθει θα κατευθυνθούμε προς το γνωστό στέκι, στην Τερίνα στην Πλάκα.

Όσες έρθουν λίγο καθυστερημένα, ας έρθουν να μας βρουν εκεί. Στο χάρτη θα δείτε λεπτομέρειες.

Να πω τα συνηθισμένα: αν δεν έχετε έρθει σε προηγούμενη συνάντηση δεν πειράζει, αφήστε τις ντροπές στην άκρη κι ελάτε! Για όλα υπάρχει μια πρώτη φορά! :P :laugh:

Όλες είσαστε ευπρόσδεκτες - δεν έχει σημασία αν έχετε παιδάκια ή όχι. Όσες έχετε και θέλετε να φέρετε το παιδάκι σας μαζί, πολύ ευχαρίστως! Αν πάλι θέλετε να'ρθετε σόλο να το κάνετε - κι οι μαμάδες δικαιούνται ένα απόγευμα για τον εαυτό τους!

Στείλτε μου π.μ. για να ανταλλάξουμε τηλέφωνα σε περίπτωση που χρειαστεί να επικοινωνήσουμε.

Με το καλό να βρεθούμε!! :)

Φιλάκια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα μαλλον λεω να μην ερθω, μετα την γριππη που περασαμε ακομα νιωθω κοματια παρολο που εδω και μια εβδομαδα ειμαστε καλα μου εχει βγει ολη η κουραση, αφηστε που επειδη γιορταζει και ο αντρας μου το αλλο σαββατοκυριακο θα πηξω στις δουλειες παλι, οποτε λεω αυτο να κατσω σπιτι να χουχουλιασω και να ξεκουραστω να παρω και τις βιταμινουλες μου οσο με αφησουν τα παιδια δηλαδη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

εκτος αν ειμαι ντουρασελ και σε τρελλα κεφια και το τολμησω να ερθω

για σου manoula.se σκεφτόμουν εχτές.ότι δηλαδή θα σε έβλεπα.

δεν πειράζει όμως αν δεν mporesis.na είσαι καλά και στην επομενη τα λέμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΘΑ ΕΡΘΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΑΣΚΟΥΛΑ ΜΑΖΙ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗΝ ΓΡΙΠΗ ΡΕ ΓΜΤ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΙΣΩΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

ρε μια φορα να κανουμε συναντηση καινα λειτουργει το τρενο γίνετε; αμαν πια !αν και απο οτι ειδα το βραδυ απο της 9 δεν εχει μεχρι εκινη την ωρα θα εχω επιστρεψει αλλιως θα κοιμηθω σε παγκακι

θα σε παρω εγω σπιτι να κοιμηθουμε αγκαλιτσα!!! θ αβαλουμε τον χρηρστο στον καναπε ή στο παιδικο! και η κρεβαταρα δικη μας!!! :):):)

θειααααααα θα ερθωωωωωωωωω!!!!!!! εχω κανονισει απο τωρα ναψ φυγω νωρις απο χαλκιδαααα!!! :):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο μένα.Μια φορά το πήρα απόφαση να έρθω και στράβωσε το σύμπαν!!!!Περιμένω να παραλάβω κάτι έπιπλα αύριο και μας έχουν καλεσμένους το απόγευμα κάποιοι φίλοι.Οπότε τζίφος... :(:(:( Δε θα έρθω.Γαμώτο.Κανονίστε γρήγορα την επόμενη συνάντηση...Να περάσετε όμορφα.Φιλάκια... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια δεν ξερω αν θα ερθω θα δω μεχρι τελευταια στιγμη παιζει.

"μικρουλαχριστος" εσυ εισαι καλα ; εγεινες καλα απο την γριπη ; η θα μας κολλησεις ολες; μην ξεχνας θα εχουμε και εγκυες εκει και μικρα παιδακια.Αντε να δουμε .....

αν δεν ερθω καλα να περασετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!

Η Ντάντη εκδήλωσε τη γρίπη πριν αρκετές μέρες, λογικά θα'χει περάσει η περίοδος μετάδοσης.

Πάντως γενικότερα είναι καλό να αποφεύγουμε τις πολλές χειραψίες, αγκαλιές και φιλιά! Όχι μόνο με τη Ντάντη, γενικώς! Οι μέρες είναι ύποπτες! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νταντη ελα και μοιρασε αμς μασκες !χαχαχαχα :laugh: :woohoo: κοριτσια τα λεμε το απογευμα ακομα δνε ξερω βεβαια πως θα ερθω αλαλ θα ερθω .ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είσαι βρε Τζωρτζίνα;;; Τόση ώρα περίμενα στο chat... τπ..

Κορίτσια, μίλησα με τη Ντάντη τώρα, τελικά δε θα έρθει γιατί νιώθει ζεστή, μάλλον έχει δέκατα και φοβάται να έρθει για να μη μας κολλήσει καμιά ίωση.

Φεύγω, τα λέμε στο Σύνταγμα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις μπήκα σπίτι! :P

Να'ναι καλά η Ρούμπη μας, που μ'έφερε στην πόρτα!! :) :)

Κορίτσια, σας ευχαριστώ πολύ που ήρθατε!!!

Πολύ χάρηκα που σας είδα όλες!!!

Ελπίζω να σας θυμηθώ και όλες!! :P :laugh:

Λοιπόν... έχουμε και λέμε:

(περίπου με τη σειρά που καθόμασταν για να μην ξεχάσω καμία! :P :silly: )

Δημητρούλα

Μαρίτσα (Marianda)

Έλενα (Dallia)

Μαρία (ΣΟΦΟΥ) με τη φίλη της!

Oλίβια (Mamoli) - είχε και τα γενέθλιά της σήμερα!! Χρόνια πολλά και πάλι!! :):kiss:

_Άννα_ (έχω ένα μυστικό.. ;):P )

Σισσιώ

Μαρίνα (Sweetmammy)

Βάνια με Σταυρονικόλα!

Κάσση με Άγγελο!

Ρούμπη (Rubela)

Mαρία (Dora1)

και η αφεντιά μου! :P

Περάσαμε ωραία! Είχαμε και τους πιο γλύκες καβαλιέρους!! ;) ;) :laugh:

Σταυρονικόλας και Άγγελος - σταθερές αξίες!! :) :)

Αυτά από μένα... αργότερα θα δείτε και τα ντοκουμέντα από τις παπαράτσι μας!! :laugh: :P

Φιλάκια πολλά και μέχρι την επόμενη συνάντηση να'σαστε καλά, να περνάτε ακόμα πιο καλά και να χαμογελάτε!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αχ αχ!!! τωρα εγω ζηλευωωωωωω!!!!! ολα τα μωρα στη πιστα και εγω σπιτι κουκουλωμενη!!! κοριτσαρες σορυ που δεν ηρθα αλλα ημουνα λιγο ζεστη και δεν ηθελα να κολησω καμια φιλεναδιτσα γιατι μετα θα τρελενομουν!!! αφου σας αγαπω,πως να ερθω??? και αν σας κολουσα??? απαπα!!!! ουτε να το σκεφτομαι!!!

αντε θελω φωτο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...