Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συνάντηση Αθήνας || Σάββατο 28-11-09


Crazy

Recommended Posts

Κορίτσια μου λείψατε! :(:huh::dry::P:)

Αν σας έλειψα κι εγώ (προσέξτε τι θα πείτε! :P:P ), ραντεβού το επόμενο Σάββατο, 28-11-09, στις 5 μ.μ. στο μετρό του Συντάγματος, στα εκδοτήρια των εισιτηρίων.

Εκεί θα σας περιμένω μέχρι 5.15 και μετά με όσες έχουν έρθει θα κατευθυνθούμε προς το γνωστό στέκι, στην Τερίνα στην Πλάκα.

Όσες έρθουν λίγο καθυστερημένα, ας έρθουν να μας βρουν εκεί. Στο χάρτη θα δείτε λεπτομέρειες.

Να πω τα συνηθισμένα: αν δεν έχετε έρθει σε προηγούμενη συνάντηση δεν πειράζει, αφήστε τις ντροπές στην άκρη κι ελάτε! Για όλα υπάρχει μια πρώτη φορά! :P :laugh:

Όλες είσαστε ευπρόσδεκτες - δεν έχει σημασία αν έχετε παιδάκια ή όχι. Όσες έχετε και θέλετε να φέρετε το παιδάκι σας μαζί, πολύ ευχαρίστως! Αν πάλι θέλετε να'ρθετε σόλο να το κάνετε - κι οι μαμάδες δικαιούνται ένα απόγευμα για τον εαυτό τους!

Στείλτε μου π.μ. για να ανταλλάξουμε τηλέφωνα σε περίπτωση που χρειαστεί να επικοινωνήσουμε.

Με το καλό να βρεθούμε!! :)

Φιλάκια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 96
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια κι'εμενα μου λειψατε... θα ειμαι κι'εγω αυτη τη φορα, εκτος απροοπτου, για το οποιο θα σας ειδοποιησω φυσικα...!!!

Φιλακια πολλα...!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλίτσααααα μου πολύ θα ήθελα αλλά ένα ΣΚ έχω να δω τον άντρα μου.Αν του πω για συναντηση ....Κάτσε να σκεφτώ πως θα του το φέρω. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΡΘΩ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗ ΛΕΩ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΠΟΟΥΛΙΝΓΚ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ...

ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ... ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ, ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΑΞΕΧΑΣΤΑ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamoli έγραψε:

Αχ βρε Crazy, μπορώ να σου αρνηθώ;; Αν και έχω γενέθλια εκείνη τη μέρα, σου υπόσχομαι ότι θα έρθω έστω και για λίγο!! :D:D

Καλά εεεε;;;; Μπορείς να φανταστείς καλύτερα γενέθλια από το να περάσεις τα γενέθλια με τη mammylandοπαρέα;;;; :P:P Όχι πες!!!! :laugh: :silly:

Και μου'πες στο fb ν'αποφύγω 5-6/12.. γι'αυτό έβαλα 28/11.. γιατί μετά θα πήγαινε πολύ μακριά.. :dry::S

Τέλος πάντων! Ελπίζω να'ρθεις έστω για λίγο, έτσι κι αλλιώς η συνάντηση θα γίνει νωρίς, μη το ξενυχτήσουμε κιόλας... :lol:;)

Sissio έγραψε:

Tha to skefto...

Μπααααα;;;... Μου το παίζεις δύσκολη, φιλενάδα;;;; :laugh: :P :laugh: :silly:

Μην τυχόν και δεν έρθεις, σ' έφαγα!!! :P:P :laugh: :silly:

Παναγιώτα μου, γι'αυτό κανόνισα να βρεθούμε νωρίς, για μια-δυο ώρες και μετά να'χουμε το υπόλοιπο βράδυ ελεύθερο!!! ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Mamoli έγραψε:

Καλά εεεε;;;; Μπορείς να φανταστείς καλύτερα γενέθλια από το να περάσεις τα γενέθλια με τη mammylandοπαρέα;;;; :P:P Όχι πες!!!! :laugh: :silly:

Και μου'πες στο fb ν'αποφύγω 5-6/12.. γι'αυτό έβαλα 28/11.. γιατί μετά θα πήγαινε πολύ μακριά.. :dry::S

Τέλος πάντων! Ελπίζω να'ρθεις έστω για λίγο, έτσι κι αλλιώς η συνάντηση θα γίνει νωρίς, μη το ξενυχτήσουμε κιόλας... :lol:;) [/quote:359rx9xi]

Θα έρθω, απλά θα φέρω και την κολλητή μου μαζί γιατί θα έρθει από Θεσσαλονίκη να με δει.. δεν πειράζει φαντάζομαι, ε;;;

Btw, αν θέλετε, μπορεί να έρθει για λίγο και ο άντρας μου να μας απαθανατίσει με τη φωτογραφική του! Δεν ξέρω αν έχει τύχει να δεις φωτογραφίες του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα... καλά που το είπες!!!

Να προλάβουμε να ετοιμαστούμε.. κομμωτήριο.. μακιγιάζ.. κλπ κλπ!! :P :laugh: Πως δηλαδή; Έτσι;;; :laugh: :silly:

Φυσικά κι έχω δει φωτογραφίες του!!! Να'ρθει - να'ρθεί!! :woohoo:

Eννοείται πως μπορείς να φέρεις τη φίλη σου, και το ρωτάς;!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα, όλα και όλα, ο Μάνος μου είναι υπέρμαχος της natural beauty! Πιστεύει ότι όλες οι γυναίκες είναι πιο όμορφες όταν είναι φυσικές... Αν προσέξεις, οι περισσότερες κοπέλες στις φωτο του είναι αυτό που λέμε... "επιμελώς ατημέλητες"!

Σε πληροφορώ ότι η σχέση μας με βοήθησε να αποδεχτώ πολύ περισσότερο τον εαυτό μου! Από "πάντα στην τρίχα", έγινα... χαλαρή και natural! Χαχαχαχαχ! :laugh: :laugh: :laugh:

Βγαίνω εκτός θέματος... το θέμα είναι ότι...

ΘΑ ΕΡΘΩ! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιούπι!!!!! :woohoo: :woohoo:

Τέλεια!!! :) :)

Εννοείται πως όλο αυτό περί "ρεκτιφιέ" :P :silly: απλώς αστειευόμουν.. Αν δεις τις φωτογραφίες μου στο fb, σε ελάχιστες είμαι "του κομμωτηρίου" και θα'ναι από κανά γάμο.. καμιά βάφτιση.. τέτοια! :P

Συμφωνώ με τον αντρούλη σου! Natural beauty! Απλά πράγματα... ;)

Άντε, με το καλό να βρεθούμε!!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

E afou to theteis toso dimokratika mporo na min ertho?!?! :):)

Tha fero kai ti mikri mazi na mou tin kratas!! xaxaxa O Mpampas mas douleuei apogeuma to allo Sabbato opote pame paketaki me to splaxnaki mou!!

Emeis tha milisoume gia na kanonisoume kai auto pou legame mesa sti bdomada!

filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα το προσπαθησω Ρουλακι αν δεν εχω κανενα ραντεβου για κανενα χτενισμα μαλλον θα ερθω .Και αυτη τη φορα μάλλον μονη μου το Σταυρο θα τον κρατησει ο μπαμπας του εκτος και ανεχει δουλεια οποτε θα ειναιμαζι μου θα δω .

Αν ειναι και ερθω κατευθειαν στη Τερρινα δεν βολευει περισσοτερο να κατεβω Μοναστηρακι; εννοω δνε ειναι πιο κοντα ;Αν καιμαλλον θα κατεβω Συνταγμα γυρω στις 5,00.

Πολλα γενεθλια μαζευτηκαν αυτες τις ημερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ που δε σας ξέρω αλλά σας διαβάζω καθημερινά και κάποιες φορές πετάγομαι σαν φωτοβολίδα μέσα στα θέματα σας να έρθω?????????????? :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liontarina έγραψε:

ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ ΘΑ ΕΡΘΩ Κ ΕΓΩ! ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Κ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ! ΦΙΛΙΑ!

Κατερινα πολυ θα χαρω να σε γνωρισω...!!! :)

Καμια φορα σκεφτομαι κι'εγω να φερω τον Μιχαλη αλλα θα μου βγαλει το λαδι... δεν θα μ'αφησει να σας δω καθολου... εχει γινει Ταρζαν...!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marinaki an o Mixalis exei ginei tarzan tote i Xarilina einai o Moglis!!! Pragmatika den ti mazeuo me tpt! :)

Auto to Sabbato omos den exo epilogi opote tha tin paro mazi mou!

Filakia tha ta poume to Sabbato! Anupomono...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...