Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συνάντηση Αθήνας || Σάββατο 28-11-09


Crazy

Recommended Posts

Μαρινα, ουτε εγω θα φερω τον δικο μου.... Δεν θα ευχαριστηθω τιποτα γιατι θα πρεπει να τον κυνηγαω για να μην γκρεμισει το μαγαζι...Εχει γινει πολυ ζωηρος... ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΕΤΑΙ.... Ευχομαι να ειναι μια μικρη φαση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 96
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

dallia έγραψε:

Εννοείτε πως θα έρθω.. εκτός απροόπτου βέβαια!! Κουμπάρα.. τι λες;; Θα κατέβουμε παρεούλα;; ;)

εννοειται τι ξανθιες ειμαστε να παρουμε το ιδιο μετρο και να παμε χωρια χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγνώμη και με το μπαρδόν & με όλο το θάρρος...κάντε και αυτό αμα θετε :ΣΤΙΣ 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2009 ΚΑΙ ΩΡΑ 19:00 ΣΒΗΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ..Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΓΗΣ..ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ!! ΕΝΤΑΞΕΙ κοριτσακια μου????

Θα τα πείτε υπο το φως των κεριών!!! ΜΜΜ ρομαντικ!!!! ΑΙ λαικ

καλέ είδα μια ταινία χθες στον Αλφα με ακραια καιρικα φαινομενα κλπ κλπ(Αμερικανια δεν λεω) & σκιάχτηκα λιγουλακι!!!!

Φιλια

Καλημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΟΛΕΣ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥΚΟΣΜΙΑ ΤΗΣ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΜΩΓΙΟ ΜΟΥ.... :huh::dry:

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΑΚΟΜΑ 4-5 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΜΑ ΝΙΩΘΩ ΠΠΟΙΟ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΦΟΒΗΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΡΙΠΗ...ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗ ΚΡΥΩΜΕΝΗ ΜΕ ΒΟΥΛΩΜΕΝΗ ΜΥΤΟΥΛΑ... :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zaxarenia, καλή η ιδέα σου! Βέβαια, πως να την εφαρμόσουμε στην καφετέρια;;; Λίγο δύσκολο!!

Ρούμπη μου, εσύ και το νινάκι έχετε προτεραιότητα!! Τα'χουμε πει αυτά!

Πάντως κι εγώ στη θέση σου, εσώκλειστη θα ήμουν!!!

Φιλάκια και περαστικούλια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω σας ειπα οτι θα ερθω???? χμμμμμμ οχι μονο στο fb το ειπα χαχαχαχαχα

οποτε αντε να το πω και απο εδω!! θα ερθω κι εγω!!!!!!!!! ανευ σπυρου οπμως γιατι εχει γινει πλεον πολυυυυυυυυυυυ ανταρτης,δεν καθεται πουθενα και μολις αναρωσε απο ιωση και φοβαμαι μην ξανακολλησει παλι τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liontarina έγραψε:

Μαρινα, ουτε εγω θα φερω τον δικο μου.... Δεν θα ευχαριστηθω τιποτα γιατι θα πρεπει να τον κυνηγαω για να μην γκρεμισει το μαγαζι...Εχει γινει πολυ ζωηρος... ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΕΤΑΙ.... Ευχομαι να ειναι μια μικρη φαση....

Χαχαχαχα... μακαρι... το ιδιο λεω κι'εγω... θα τα πουμε οποτε το Σαββατο...!!! Φιλακια πολλα...!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΤΕΛΙΚΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΕΚ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ....ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΝ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

Εγώ που δε σας ξέρω αλλά σας διαβάζω καθημερινά και κάποιες φορές πετάγομαι σαν φωτοβολίδα μέσα στα θέματα σας να έρθω?????????????? :blush::blush:

Σκάσε σαν φωτοβολίδα στη Συνάντηση έτσι για να γουστάρουμε! :P :laugh: Σε περιμένουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσακια θελω κ εγω αλλα ειναι μακρυα....θα δω μηπως πισω τον αντρα μου να κανουμε μια βολτα με το αμαξι κ να ερθω κ εγω...αν κ το κοβω λιγο δυσκολο....μενω μενιδι κ μου φαινεται ταξιδι ολοκληρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

εγω σας ειπα οτι θα ερθω???? χμμμμμμ οχι μονο στο fb το ειπα χαχαχαχαχα

οποτε αντε να το πω και απο εδω!! θα ερθω κι εγω!!!!!!!!! ανευ σπυρου οπμως γιατι εχει γινει πλεον πολυυυυυυυυυυυ ανταρτης,δεν καθεται πουθενα και μολις αναρωσε απο ιωση και φοβαμαι μην ξανακολλησει παλι τιποτα

Χαχαχα... κι'εσυ Αναστασια μια απο τα ιδια; ξερετε τι λεω; την επομενη φορα να κανουμε συναντηση σε θηριοτροφειο...!!! χαχαχαχα... :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινακι τα ιδια περναμε????? χαχαχα

δεν μαζευετε με τιποτα λεμε ειναι ικανος να τον κυνηγαω σε ολη την πλακα η να φαει ολες τις σοκολατοπιτες και να γυρισουμε σπιτι με καφε μπλουζακι αντι για ασπρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα... εμενα ειναι ικανος να γυρισει το τραπεζι αναποδα και να φορεσουμε τις σοκολατοπιτες καπελο...!!! χαχαχαχαχα.... :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α κορίτσια, να τους φέρετε τότε!! Να παίξουν τα ζουζούνια με τις σοκολατόπιτες, μπας και γλιτώσουμε κανένα κιλό!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamoli έγραψε:

Α κορίτσια, να τους φέρετε τότε!! Να παίξουν τα ζουζούνια με τις σοκολατόπιτες, μπας και γλιτώσουμε κανένα κιλό!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

:P :laugh: :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα θα με παιξετε????

Πολυ θα ηθελα να σας γνωρισω και απο κοντα......

Μονο τη Ρουλα γνωρισα που μας οργανωσε εδω πανω (ακουτε συντοπιτισσες???????)

Αν κατεβω προς τα μερη σας θα βρεθουμε ε??????????

Ε Γλυκες μανουλες...

(σλουρπ σλουρπ)

:P:P:P

Παντως οργανωνεστε σε χρονο μηδεν!Εχετε την αρχηγο και ολα δουλευουν ρολοι!

Εμεις παμε λιγο πιο χαλαρααααααααααααααααααααααααααα!!!!

:silly: :silly: :silly:

Καλα να περασετε!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie έγραψε:

Εμενα θα με παιξετε????

Πολυ θα ηθελα να σας γνωρισω και απο κοντα......

Μονο τη Ρουλα γνωρισα που μας οργανωσε εδω πανω (ακουτε συντοπιτισσες???????)

Αν κατεβω προς τα μερη σας θα βρεθουμε ε??????????

Ε Γλυκες μανουλες...

(σλουρπ σλουρπ)

:P:P:P

Παντως οργανωνεστε σε χρονο μηδεν!Εχετε την αρχηγο και ολα δουλευουν ρολοι!

Εμεις παμε λιγο πιο χαλαρααααααααααααααααααααααααααα!!!!

:silly: :silly: :silly:

Καλα να περασετε!!! :cheer:

Έλα εσύ και τι σε μέλλει!!!!! ;) ;) :laugh:

Κι εννοείται πως ο καφές είναι κερασμένος από μένα!

Για τα καλά σου λόγια!!! :laugh: ;):P

Ωραία περάσαμε τότε... :) :)

Φιλάκια πολλά!!! Και στην κουκλίτσα σου!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαέλ έγραψε:

ρε κοριτσακια θελω κ εγω αλλα ειναι μακρυα....θα δω μηπως πισω τον αντρα μου να κανουμε μια βολτα με το αμαξι κ να ερθω κ εγω...αν κ το κοβω λιγο δυσκολο....μενω μενιδι κ μου φαινεται ταξιδι ολοκληρο...

αμα θέλεις εγω κατα πάσα πιθανότητα θα παω μπορουμε να συνανντηθουμε και να παμε παρέα αν δεν μπορει ο αντρας σου .Βεβαια ακομα δεν ξερω σιγουρα γιατι δνε ξερω αν θα εχω κανενα ραντεβου .Τη παρασκευη με Σαββατο πρωι θα ξερω λογικα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Κορίτσια μου λείψατε! :(:huh::dry::P:)

Αν σας έλειψα κι εγώ (προσέξτε τι θα πείτε! :P:P ), ραντεβού το επόμενο Σάββατο, 28-11-09, στις 5 μ.μ. στο μετρό του Συντάγματος, στα εκδοτήρια των εισιτηρίων.

Εκεί θα σας περιμένω μέχρι 5.15 και μετά με όσες έχουν έρθει θα κατευθυνθούμε προς το γνωστό στέκι, στην Τερίνα στην Πλάκα.

Όσες έρθουν λίγο καθυστερημένα, ας έρθουν να μας βρουν εκεί. Στο χάρτη θα δείτε λεπτομέρειες.

Να πω τα συνηθισμένα: αν δεν έχετε έρθει σε προηγούμενη συνάντηση δεν πειράζει, αφήστε τις ντροπές στην άκρη κι ελάτε! Για όλα υπάρχει μια πρώτη φορά! :P :laugh:

Όλες είσαστε ευπρόσδεκτες - δεν έχει σημασία αν έχετε παιδάκια ή όχι. Όσες έχετε και θέλετε να φέρετε το παιδάκι σας μαζί, πολύ ευχαρίστως! Αν πάλι θέλετε να'ρθετε σόλο να το κάνετε - κι οι μαμάδες δικαιούνται ένα απόγευμα για τον εαυτό τους!

Στείλτε μου π.μ. για να ανταλλάξουμε τηλέφωνα σε περίπτωση που χρειαστεί να επικοινωνήσουμε.

Με το καλό να βρεθούμε!! :)

Φιλάκια! :)

Υπενθύμιση! ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

24/11/2009

ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΑΕ ΗΣΑΠ

Η Α.Ε. ΗΣΑΠ ενημερώνει το επιβατικό κοινό ότι λόγω εργασιών ανακαίνισης της Σιδηροδρομικής Γραμμής ο Ηλεκτρικός Σιδηρόδρομος :

* Την Παρασκευή 27 Νοεμβρίου από 21:00 έως λήξη κυκλοφορίας, το Σάββατο 28 και την Κυριακή 29 Νοεμβρίου δεν θα λειτουργεί στο τμήμα ΕΙΡΗΝΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ.

* Από το Σάββατο 21 Νοεμβρίου έως την Τετάρτη 16 Δεκεμβρίου δεν θα λειτουργεί στο τμήμα ΦΑΛΗΡΟ - ΤΑΥΡΟΣ

* Για το τμήμα ΕΙΡΗΝΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ οι επιβάτες θα εξυπηρετούνται από την λεωφορειακή γραμμή Χ5.

* Για το τμήμα ΦΑΛΗΡΟ - ΤΑΥΡΟΣ οι επιβάτες θα εξυπηρετούνται από την λεωφορειακή γραμμή Χ6.

* Η συγκοινωνία θα διεξάγεται στα τμήματα : Πειραιάς - Φάληρο και Ταύρος - Ειρήνη.

* Οι σταθμοί Πειραιάς, Φάληρο, Ταύρος και Ειρήνη θα λειτουργούν κανονικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...