Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΟΝΑ ΚΑΙ ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ


katsaridoula

Recommended Posts

α εμεις ειμαστε κοντα και τον βλεπω 2-3 φορες την εβδομαδα σιγουρα.

αχ σου ευχομε να περασει αυτο τον μηνα ο πελαργος και να σου φερει ενα υγιες μωρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχως αυτο το μηνα αποκλειεται γιατι ο αντρας μου λειπει λογω επαγγελματος οποτε δε νομιζω. Θα τον δω αυριο αλλα ειμαι στις τελευταιες μερες. Περιμενω 1/12 περιοδο. Ελπιζω ομως μην με ξεχασει τον τελευταιο μηνα του χρονου...

Λες ομως να γινει κανα θαυματακι τις τελευταιες μερες? Αχ μακαρι, αλλα δε θελω να το σκεφτομαι γιατι θ'απογοητευτω παλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.chicco.gr/index.php?option=c ... Itemid=156

Εδω εχει πολυ ωραια παιχνιδακια βρεφαναπτυξης...!!! Για να στηριζεται και να περπαταει και να παιζει...!!! Ριξε μια ματια...!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΞΙΕΣ!

ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΑΗ-ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΤΟΝ ... ΠΕΛΑΡΓΟ!!! ;)

ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ...

Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΦΤΑ ΜΗΝΩΝ (ΣΧΕΔΟΝ ΔΛΔ.- ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΟΥΛΑ-) ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΕΛΟΣ ΟΚΤΩΒΡΗ. ΟΝΤΩΣ ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΠΥΤΖΑΜΑΚΙΑ (ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΤΡΩΓΑΜΕ ΤΟΣΑ ΔΕ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΑΝ ΟΣΟ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΟΔΟΝΤΟΦΥΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ...) ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΡΟΥΧΑ ΚΛΠ ΚΛΠ

ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΣ ΤΗΣ FISHER ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΠΡΙΝ! ΤΟΥ ΖΟΥΛΑΣ ΑΥΤΑΚΙΑ, ΚΟΙΛΙΤΣΑ, ΜΥΤΟΥΛΑ, ΧΕΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ...

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΔΩΡΟ! (ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΕΓΩ ΣΕ ΜΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΡΠΑΣΤΟ!) ΕΠΙΣΗΣ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΩ ΤΩΡΑ ΕΝΑ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΠΙΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΥΜΠΙΑ ΚΑΙ ΑΜΑ ΤΑ ΠΑΤΑΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΑΚΟΜΑ!

ΚΑΤΙ ΣΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΠΑΝΤΩΣ.

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστουμε πολυ deniM. Να σαι καλα κοπελα μου για τις ευχες σου... μακαρι να μας φερεις γουρι!

Συμφωνω μαζι σου για το παιχνιδι.....Χριστουγεννα ερχονται!!!

Να χαιρεσαι τη ζουζουνα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχαριστω πολυ!εκανα κατι δουλιτσες και τωρα ειδα τι μου γραψατε.θα παω να το δω αυτο το σκυλακι,πρεπει να ειναι πολυ ωραιο,θα του παρω τον αγιο βασιλη,τα πυζαμακια με τα καλτσακια και το παιχνιδακι.

σας ευχαριστω ολεσ πολυ!

αν εχετε καμια αλλη ιδεα εδω ειμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατσαριδουλα μου ηθελα κι εγω να σου στειλω pm αλλα επιασα κι εγω τις δουλειες..... Ερχεται ο αντρουλης μου αυριο....Εχω να τον δω απο τις 31/10 κι εχω φρικαρει. Αχ ειμαι πολυ χαρουμενη! Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πήρα για τον μικρό μου από το cosycornrer.gr το γιορτινό αποτύπωμα (θα το βρεις στην κατηγορία εποχικά), είναι ένα ειδικό υλικό ακίνδυνο όπου αφήνεις αποτύπωμα το χεράκι του παιδιού και το κρεμάς στο δέντρο, το βρίσκω σούπερ συμπληρωματικό δώρο, χριστουγεννιάτικο και πρωτότυπο και συναισθηματικό αν σκεφτείς ότι είναι τα πρώτα τους Χριστούγεννα και η παρουσία τους θα είναι έντονη ακόμα και στο δέντρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσωπικά χρήματα δίνω και πάντοτε παίρνω συμπληρωματικά ένα παιχνίδι επιτραπέζιο ή βιβλίο ή κάτι σε ρούχο ή γενικότερα παιχνίδι...

Καλύτερα ν'αξιοποιήσει τα χρήματα όπως θέλει, παρά να ''τρέχει'' σε αλλαγές...

Καλές αγορές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina οντως τα χρηματα ειναι μια ευκολη λυση αλλα δε θα τα παρει η κουμπαρα μου και οτι και να εχω ψωνισει στον μικρουλη δεν εχει χρειαστει να το αλλαξει.αυφου στη γιορτη του του πηρα ενα παιχνιαδακι που παιζουν και οι κουμπαροι μου με αυτο,τοσο πολυ τους αρεσε!ε και αλλιως ειναι να διαλεγεις κατι μονη σου για το βαφτιστηρη σου!!

ευχαρηστω παντως για την προταση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...