Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!!!!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ!!!!!!!!!


Recommended Posts

φωτεινουλα συμφωνω,και αυτο γινεται γιατι δεν υπαρχει πια τοσο αγχος για μια εγκυμοσυνη,ουτε ανυπομονυσια ουτε στεναχωρια...

οποτε κοριτσακια που ακομα προσπαθειτε,χαλαρωστε και μια μια να φουσκωσουν και οι υπολοιπες κοιλιτσες!!!τα χριστουγεννα να μας βρουν εγκυουλες ολες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 168
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

voula μου τι υπεροχα νεα ειναι αυτα!!!!!!!!!!!!!!!! μπραβο κουκλα μου αντε με το καλο με το καλο

ολα θα πανε τελεια και θα εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και ενα γλυκιτατο νινακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά-πολλά συγχαρητήρια και μέσω μαμιλαντ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Όλα θα πάνε ΤΕΛΕΙΑ! Σου εύχομαι να έχεις μια ήρεμη και χαλαρή εγκυμοσύνη σαν την πρώτη και σε εννέα μήνες να κρατάς στην αγκαλίτσα σου τον ανηψιό μου ή την ανηψιά μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλα συγχαρητηρια κι απο μενα!!! με το καλο!!!!ευχομαι να εχεις μια super εγκυμοσυνη και να ερθει ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλα μου τι υπεροχα νεα :laugh: με το καλο κοπελα μου μια γλυκια εγκυμοσηνη σου ευχομαι :kiss: κ εγω μ'εξωσωματικη εχω το μπεμπη αλλα ελπιζω το δευτερο να ερθει απο μονο του ;) εχω αποβαλει κ το ανχος κ ελπιζω να πανε ολα καλα φιλακια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ (άλλωστε στα είπα όλα ήδη πρίν!)...ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΕΑ!!! Είμαι καταενθουσιασμένη..τα μαζεύω και κατεβαίνω,εεε?? Σε απειλώ..θα ρθω να εγκατασταθώ στο νησί να προσέχεις εσύ εμένα κι εγώ εσένα..Σε αγαπώ πολύ και την εγκυμοσύνη αυτή θα την περάσουμε χέρι-χέρι! YESSSSS!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andriani έγραψε:

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ (άλλωστε στα είπα όλα ήδη πρίν!)...ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΕΑ!!! Είμαι καταενθουσιασμένη..τα μαζεύω και κατεβαίνω,εεε?? Σε απειλώ..θα ρθω να εγκατασταθώ στο νησί να προσέχεις εσύ εμένα κι εγώ εσένα..Σε αγαπώ πολύ και την εγκυμοσύνη αυτή θα την περάσουμε χέρι-χέρι! YESSSSS!!!!

ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!!!!!!!!!!!

ΜΟΥ ΤΟ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΕΣ...........

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΦΙΛΕΝΑΔΑ!!!!!!!!!!!!

ΓΙΑ ΟΛΑ!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω!!!!!!! Τέλεια!!!!!!!!!! Η μαγουλίτσα θα αποκτήσει μαγουλοαδελφάκι!!!!!!!!!! Σου εύχομαι όλα να σου πάνε Τ-Ε-ΛΕΙ-Α!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ 9 ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!! Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙ!!!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ? ΜΗΝ ΣΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ.....ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! :):):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bουλιτσα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: συγχαρητηριαααααααααααααααααααααα και απο μενα και ΦΥΣΙΚΑ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ

ΚΑΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε βουλα τι τρελα νεα ειναι αυτα;;;;συγχαρητηρια κοπελα..ολα να πανε καλα!!!!!!!

φανταζομαι φυσιολογικα ηρθε....και η πρωτη εξωσωματικη;;;;

πολλα φιλια κουκλιτσα μου..πολυ χαρηκα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Μπραβο σου !!!Πολυ χαρηκα .Τωρα ειδα το μηνυμα σου..

Ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΛΕΕΕΕΕΕΣ ΤΩΩΩΩΩΡΑ????????

ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΒΟ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.....ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ Κ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANGEL,THOULI,BOURIQUE,OLIAX K MARILOU ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!!!

ΒΟURIQUE ΜΟΥ,Η ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλιτσα μου τι τελεια νεα ειναι αυτα; αχ η γλυκια μου η μαγουλιτσα η κουκλιτσα μου θα εχει παρεακι ενα δικο της αδελφακι για μια ζωη να την συντροφευει, χαρηκα πολυ κουκλα μου!!! ολα καλα να πανε και με μια γλυκια φουσκωμενη κοιλιτσα να σε δουμε συντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...