Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙΙΙΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολλά πολλά πολλά πολλά συγχαρητήρια και απο μένα !!!

Μπράβο κοριτσάρα ! Να πάνε όλα καλά εύχομαι...

Άντε και στα δικά μας οι αγκάστρωτες :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηριααααααα κοριτσακι!!!!Να χεις μια πολυ πολυ καλη και ηρεμη εγκυμοσυνη!!!!!

Σημερα ολο ευχαριστα εχουμε!!!!!Ετσι να ναι παντα!!!!!

Φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ μου μπράβοοοοοοοο!!!!!!!

τι ωραία νέα... είμαι και εγω εγκυούλα και πάμε παρεούλα!!!!

αντε με το καλό να μας πάνε όλα και να έχουμε μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!

φιλακαι πολλά

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rena79 έγραψε:

Αργυρώ μου μπράβοοοοοοοο!!!!!!!

τι ωραία νέα... είμαι και εγω εγκυούλα και πάμε παρεούλα!!!!

αντε με το καλό να μας πάνε όλα και να έχουμε μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!

φιλακαι πολλά

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :P

Κουκλιτσα μου πραγματι μαζι παμε!!!αντε καλες εγκυμοσυνες και γερα μωρακια να χουμε!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Α...δεν παιζω...εσεις ειστε πιο μεγαλοι κατα 5 μερες.... :P

ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑΡΕΣ ΜΟΥ,σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας !!!ευχομαι κι εγω για οσες δεν εχουν μωρακι ακομη,γρηγορα να το αποκτησουν.οσες εχουν μωρακια να τα χαιρονται και να τα δουν οπως επιθυμουν,και οσες ειναι εγκυμονουσες καλη λευτερια, ;):kiss::kiss::kiss:

Λοιπον ,η χοριακη μας η πρωτη εγινε 12/11 και ηταν 93,77 και η επομενη χοριακη μας εγινε σημερα 16/11 και ηταν 498,52 !!!!!!!!!!!πως σας φαινεται ρε κοριτσια?μου ειπαν πως ειναι μια χαρα αλλα εγω θαθελα ναναι τελεια!!!για πειτε εσεις που ξερετε??? :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost έγραψε:

αργυρουλααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τωρα το ειδα!!!!!!!!!!!!!!πιο υπεροχα νεα δε θα μπορουσα να ακουσω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):)

αχ δεν ξερεις ποσο πολυ χαρηκα!!!!!!!!!!!! :):cheer: :silly: :):cheer: :silly: :silly: :):cheer: :silly: :):cheer: :silly: :silly: :cheer: μπραβο κοριτσακι μου!!!!!!!!!

σε συμπαθω ιδιαιτερα,εισαι καταπληκτικη κοπελα και το αξιζες πραγματικα!!!!!!!!!!!!!

ευχομαι να πανε ολα ΤΕΛΕΙΑ,με το καλο το μωρακι σου!!!!!!!!!!!

Αλκοστακι αγαπη μου,τι κανεις???ευχαριστω για τις ευχουλες σου ευχομαι τα καλυτερα και για σενα και το ξερεις!!! ;)

Υγεια ,αγαπη και ενα γερο μωρο!!!!τιποτα αλλο δεν χρειαζεσαι γιατι τα υπολοιπα τα δημιουργουμε μονοι μας! :)

πρεπει να σου πω επισης οτι ειμαι τρελαμενη εντελως !!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: εχω παθει σοκ ,ολο το χαιδευω και του μιλαω σαν χαζη...οταν ειμαι μονη φυσικα :silly: και ειναι και σαν φασολι ακομη,που να μεγαλωσει τι θα κανω..χχαχαχα θα την ψωνισω τελειως!Πραγματικα ευχομαι καθε γυναικα να νιωσει την υπεροχη εμπειρια της μητροτητας!!!ευχομαι τα καλυτερα Αλκοστακι για ολες μας!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!

ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ SITE ΛΟΓΩ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΜΑΘΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!! :laugh:

ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΕ ΛΙΓΗ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΣΈΜΑΣ!ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΙΑΝΟΥΝ!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα συγχαρητήρια και απο μένα. Πολύ χάρηκα με τα νεα σου έιχα καιρό να μπω στο site και μόλις είδα την ανακοίνωση της εγκυμοσύνης σου.

Σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!! Με το καλό!!

Καλέ πες μας πως τα κατάφερες? Κανένα μυστικό? Καμια ιδιαίτερη στάση?? Ασε ασε εγω ακόμα το ψάχνω..... χαχαχα!!

Πολλά πολλά πολλά φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...