Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ ....30 !!!!!


Recommended Posts

bourique1983 και εσυ εισαι σαν και μενα!! και εγω στα 24 εκανα το πρωτο(αγορακι), και το δευτερο τωρα πριν 9 μηνες! (κοριτσακι).

τωρα ειμαι εγκυος στο τριτο (ειμαι στον 5ο μηνα)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 291
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

trelokoritso

Δεν έχουμε μάθει φύλο. Σε 3 βδομαδες το αργοτερο θα μας κάνει την εκπληξη!!

:P

RUBELA

Χρόνια Πολλά κ με το καλό το μωράκι σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 29 ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 14 ΜΗΝΩΝ!!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΣΕΣ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους, καταφέρνω να γράψω και εγώ!!

Είμαι η Ολίβια, σε λίγες μέρες γίνομαι 26 χρονών και περιμένω την κορούλα μου γύρω στις 6 Μαρτίου! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες!

Ειμαι η Φανη, 27 χρονων, 3 μηνων, και 1 ημερας...!!

Δεν ξερω αν ανηκω στο κλαμπ σας :( γιατι δεν ειμαι εγκυουλα..

Αλλα...

Εχω μια μπεμπουλα 4 μηνων και κατι....!!

Καλη λευτερια σε ολες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ από μένα

είμαι η Κωνσταντίνα, 29 χρονών κ τον Μάρτιο περιμένω το πρώτο μου παιδάκι, αγοράκι!!!

:laugh:

Καλή εγκυμοσύνη σε όλες μας κ με το καλό!!!

Στις ήδη μανούλες να σας ζήσουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!!ουτε και εγω ξερω αν ανηκω εδω αλλα γεννησα πριν 50 μερες ολη η εγκυμοσυνη μου ηταν πολυ καλη αν εξαιρεσεις τους εμετους τους 3 πρωτους μηνες και την δουλεια!η ωρα του τοκετου ηταν υπεροχη!γιατι ηταν πολυ καλος ο γυναικολογος δεν εχουν περασει καλα καλα οι ημερες που γεννησα και θελω και αλλο!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

καλη λευτερια σε οσες ειναι εγκυουλες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! :)

ΣΗΜΕΙΩΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ CLUB!

ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ,ΕΤΩΝ 28, ΣΤΗΝ 19 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ

ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ BEBE!

ΦΙΛΙΑ. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΕΙΜΑΙ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΑΓΟΡΑΚΙ, ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ, ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 19-12!! ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΜΩΡΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΤΡΕΛΟΚΟΡΙΤΣΟ!!ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΟΓΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ.ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΤΟ SITE ΤΟΥ ΟΓΑ ΜΠΕΣ ΕΚΕΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ.ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ.ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΡΓΑΖΟΣΟΥΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟ ΦΟΡΕΑ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ !!!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΓΔΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ..............ΧΑΑΑΧΧΑ 27 ΕΤΩΝ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΟΥΛΑ 12 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΗΝΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natali.str με το καλο ... !!!!!!!!!τριτεκνη και εσυ ε...? (σε λιγο) . μια απο τα ιδια και εγω! βεβαια εγω δεν εχω διδυμα!!εχω ενα αγορακι 3 χρονων και ενα κοριτσακι 9 μηνων! ειμαι και εγω στον 5ομηνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna25 ελα και εσυ στην παρεα μας!!μια απο τα ιδια ειμαι και εγω! μπορει η ωρα του τοκετου να ειναι λιγο δυσκολη αλλα μολις γεννησεις το παιδακι σου,τα ξεχνας ολα!! εγω παλι καλα δεν προλαβα να τα ξεχασω γιατι μολις η δευτερη κορη μου ηταν 4 μηνων,ξαναεμεινα εγκυος στο τριτο μου παιδακι! τωρα η μικρη μου(η δευτερη) ειναι κοντα 9 μηνων και εγω ειμαι εγκυος στον 5ο μηνα! το συναισθημα της εγκυμοσυνης δεν περιγραφεται.. !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οlya μου δυσκολα τα αγορακια... !! εγω εχω ενα και μου βγαζει το λαδι καθε μερα!!!παλι καλα το δευτερο μου παιδακι ειναι κοριτσακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...