Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ ....30 !!!!!


Recommended Posts

Νεες μαμαδες μαζευτειτε!!!!! εγω ειμαι 27 και σε 4 μηνες θα εχω στην αγκαλια μου το τριτο παιδακι μου!! περιμενω τις δικες σας εμπειριες !!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 291
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω τον δεκεμβριο κλεινω τα 23 κ πριν 3 μηνες εφερα στον κοσμο κ το τριτο μου μωρακι!!!!! :)

με το καλο κ σενα το 3ο σου νινακι!!καλη λευτερια!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια εγω ειμαι 28 και πριν 50 ημερες γεννησα το 3ο μου παιδι ενα ομορφο κοριτσακι.Η μεγαλη κορη μου ειναι 9 ετων και η δευτερη ειναι 6 ετων.Η ζωη μου αλλαξε λιγο (πηραν φωτια τα μπατζακια μου :blink::side: ) αλλά είμαι πολυ πολυ πολυ ευτυχισμενη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΛΛΗ 29 ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΗ 7ΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoula3 εισαι πολυ τυχερη!!!! με 3 ε????? πωπωωωωωωωωωω!!! φανταζομαι τι γινεται στο σπιτι!!!!!! και εμεις σιγα-σιγα ετοιμαζομαστε για το τριτο- να δουμε και εμεις τη γλυκα.... !!!!!! χιχιχιχιχιχιχιχιχιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xamilovlepousa μπορεις να μπεις και εσυ στο club!!!!! εσυ βρισκεσαι στο τελος ε?? αντε με το καλο το μωρακι σου!!!αγορακι η' κοριτσακι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΩΑΝΝΑ81 να σου ζησει και το τριτο παιδακι σου!!!3 κοριτσια ε???μπραβο!

φανταζομαι και εσυ δεν προλαβαινεις τιποτα να κανεις ε?? δουλευεις κιολας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗΣΑΜΛΙ με το καλο το κοριτσακι σου!! το πρωτο ε???? το πρωτο παιδι κοριτσι.... καλυτερα δε θα μπορουσε να ειναι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από μένα!!! Εγώ είμαι η Έλενα 27 χρόνων κι έγινα μανούλα πριν 3 μήνες και κάτι!! Να χαίρεστε τα μπεμπάκια σας κι οι εγκυούλες με το καλό τα μωράκια τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

trelokoritso έγραψε:

dallia να σου ζησει το μωρακι σου!!!! αγορακι η' κοριτσακι??

Αγοράκι είναι και μ'έχει τρελάνει το λουλούνι μου!!! Και να φανταστείς ήθελα κοριτσάκι στην αρχή!! Αλλά είναι απίστευτος!! Έχω φάει τρελό κόλλημε μαζί του!!! Να χαίρεσαι και εσύ τα παιδάκια σου και με το καλό το τρίτο!!! Μπράβο σου!!! Μόλις 27 κι έχεις ήδη 2 παιδάκια και έρχεται και το μικράκι!!! Αγοράκια .. κοριτσάκια;;; Τι έχεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι η αλεξανδρα,22 ετων και περιμενω το πρωτο μου παιδακι τον ιουνιο...

φιλακια σε ολες τις εγκυουλες,και καλη λευτερια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ οριακά μπαίνω στο club είμαι 29 και 22/12 περιμένω το πρώτο μου παιδάκι αγοράκι!μπράβω στις μικρές μανούλες που έχουν κάνει ήδη παιδάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia mou εχω ενα αγορακι 3 χρονων -μια μικρουλα 8 μηνων και το αλλο μωρακι μαλλον θα ειναι αγορακι!!!και εγω ηθελα το πρωτο μου να ειναι κοριτσακι αλλα μετα αλλαξα γνωμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 28 ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ!! ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 9-9-09. ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ!! ΤΟ ΠΟΙΟ ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ!!! ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΥΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα μπηκα στο φορουμ να διαβασω τα νεα!!!Τρελοκοριτσο αστα να πανε(τρεχω και δεν φτανω)!!Τωρα τελειωσα το διαβασμα στην κορη μου .και επεσαν για υπνο!!!Τωρα θα ταισω και την μπεμπα και εχει ο Θεος ως το πρωι!!!! :huh::huh::huh: Εγω δεν δουλευω !!!Τα λεμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...