Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ ....30 !!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 291
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ολα αυτα τα γαλατα ανηκουν στην ιδια κατηγορια! απο οτι μας ειχαν πει και στο νοσοκομειο!απλα καθε νοσοκομειο δινει στα μωρακια και το δικο τους γαλα.αναλογα με ποια εταιρια συνεργαζονται!!!

παρεπιπτοντως η ζουζουνα σου ειναι τελεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κοριτσάκια μου...!

trelokoritso έγραψε:

ακομη κανεις εμετους??εισαι 28 εβδομαδων η' μηπως βλεπω λαθος???

Τρελοκοριτσάκι,δεν είχα εμετούς ποτέ...Με το που έκλεισα την 27 εβδομάδα,πάνε τώρα κάτι μέρες που δεν μπορώ να κρατηθώ!Ανεβοκατεβαίνει το στομάχι μου,μου κόπηκε εντελώς η όρεξη και μου ξινίζουν όλα. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

trelokoritso έγραψε:

ααααα αυτο καλο ειναι... δε θα βαλεις και πολλα κιλα σε αυτην την εγκυμοσυνη!!

Είμαι 28 εβδομάδων κι έχω βάλει ήδη 6!Τα δέκα δεν τα γλυτώνω,υποθέτω,μην είναι και παραπάνω....Προσέχω όσο μπορώ,αλλά όταν έχω για κάτι όρεξη και δεν μπορώ να το έχω,με πιάνουν τα κλάματα!Είμαι και ανυπόμονη,συν όλα τα άλλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stasa_mich έγραψε:

Εγω ειμαι 28 και 7 μήνες και τον Μάρτιο θα έχω το πρώτο μου κοριτσάκι στην αγκαλιά μου!!!!

Με το καλό Stasa!Κοριτσάκι κι εσύ,ε;Στην λίστα τα αγόρια είναι ελάχιστα...Γυναικοκρατία έχουμε! :P

Πήγα πριν μια ώρα και πήρα την τελευταία αναρρωτική μου από τον γιατρό μου.Μόλις τελειώσει αυτή η αναρρωτική,και λίγο νωρίτερα(6 Γενάρη) βγαίνω σε άδεια τοκετού!Ξέρει καμιά σας πώς πρέπει να κινηθώ με το ΙΚΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ρε κοριτσια!Κ εγω ονειρευομουν να κανω τα παιδακια μου μεχρι τα 30!Τωρα ειμαι 25,κανω προσπαθεια εδω κ ενα 7μηνο αλλα ακομα τιποτα!!! :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην αγχωνεσαι!!! ολα θα γινουν!! ο θεος αποφασιζει!!!

εγω μετα απο 4 μηνες που γεννησα ξαναεμεινα εγκυος να φανταστεις!κα ετσι παω τωρα για το τριτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σoφάκι υπομονή κορίτσι μου,θα έρθει εκεί που δεν το περιμένεις,κι όταν δεν θα το σκέφτεσαι!

Μανουλίτσα να σου ζήσει ο μπέμπης σου!!

Άντε να γεννήσουμε κι εμείς,με έχει φάει η ανυπομονησία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

trelokoritso έγραψε:

θα γεννησεις που θα παει... εχεις δει καμια που να το κρατησει μεσα της??? χιχιχιχιιχχ!!

Έλα μου ντε,θαρρείς και θα το κρατήσω αντίκα κάνω...Χάζεψα!Τί να πεις...Τς τς τς! :P

Σας φιλώ εγώ και σας καληνυχτίζω,θα τα πούμε την Τρίτη το βραδάκι γιατί θα λείπω Σάββατο,Κυριακή και Δευτέρα!

Να είστε όλες καλά κορίτσια μου,φιλάκια πολλά! :silly: :kiss: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...