Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νεα λειτουργια?


bell

Recommended Posts

Ναι όντως και αυτό είναι κάτι καινούργιο! Θα το έβγαζα σε άλλο ποστ αλλά αφού με πρόλαβε η bell δεν πειράζει...το λέω και απο εδώ. ;)

Στο Blog μπορείται να δημιουργήσετε κάποιο ημερολόγιο, κάτι που θέλετε να γράψετε, οτιδήποτε.. :silly: Οτιδήποτε απορία έχετε μου λέτε. :)

Σε λίγο, θα προσθέσουμε στο προφίλ και την λειτουργία "τι σκέφτεστε..." όπως στο fb για όσες γνωρίζουν... :P

Θα ακολουθήσουν τις επόμενες μέρες και άλλα. Αλλά τα αφήνω για έκπληξη :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Ναι όντως και αυτό είναι κάτι καινούργιο! Θα το έβγαζα σε άλλο ποστ αλλά αφού με πρόλαβε η bell δεν πειράζει...το λέω και απο εδώ. ;)

Στο Blog μπορείται να δημιουργήσετε κάποιο ημερολόγιο, κάτι που θέλετε να γράψετε, οτιδήποτε.. :silly: Οτιδήποτε απορία έχετε μου λέτε. :)

Σε λίγο, θα προσθέσουμε στο προφίλ και την λειτουργία "τι σκέφτεστε..." όπως στο fb για όσες γνωρίζουν... :P

Θα ακολουθήσουν τις επόμενες μέρες και άλλα. Αλλά τα αφήνω για έκπληξη :laugh: :P

! :woohoo: ! :woohoo: ! :woohoo:

Θα περιμένουμε με αγωνία! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Ναι όντως και αυτό είναι κάτι καινούργιο! Θα το έβγαζα σε άλλο ποστ αλλά αφού με πρόλαβε η bell δεν πειράζει...το λέω και απο εδώ. ;)

Στο Blog μπορείται να δημιουργήσετε κάποιο ημερολόγιο, κάτι που θέλετε να γράψετε, οτιδήποτε.. :silly: Οτιδήποτε απορία έχετε μου λέτε. :)

Σε λίγο, θα προσθέσουμε στο προφίλ και την λειτουργία "τι σκέφτεστε..." όπως στο fb για όσες γνωρίζουν... :P

Θα ακολουθήσουν τις επόμενες μέρες και άλλα. Αλλά τα αφήνω για έκπληξη :laugh: :P

ΑΣΤΕΡΙ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βοήθεια στην ασχετοσύνη μου...

Κάποια απομηχανής θεός;;;

Θέλω αλλαγή του τίκερ μου για ανανέωση συναισθημάτων και όχι μόνο...

Πώς γίνεται;;;

Τί σκέφτεστε;;;

Πάμπολλα...

Ό,τι γράψω θα διαφανεί που-πώς;;;

Μπράβο πρόοδος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατρινα πας στο προφιλ σου,επεξεργασια,και αντι να πας στην υπογραφη ως συνηθως, θα πας εκει που λεει φορουμ,και μετα θα βγαλει αλλα πεδια,απο αυτα επιλεγεις υπογραφη και εκει θα κανεις επικολληση του κωδικου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν ξερω απο fb ΤΙΠΟΤΑ!!!!

δεν ξερω κατα ποσο θα εξοικειωθω με τις νεες λειτουργιες!!!!τελος παντων, :laugh: θα δειξει,παντως ακουγονται πολυ ενδιαφεροντα ολα αυτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι εδω κ περιπου ενα μηνα εχω γινει μελος κ οσο περναει ο καιρος εθιζομαι περισσοτερο!! :) κανεις υπεροχη δουλεια κ νιωθω πολυ τυχερη που βρηκα το site αυτο!!κ οι νεες λειτουργιες ειναι τ ε λ ε ι ε ς!!!!!!!!!!η' μυωπια θα παθω απ'τις τοσες ωρες που ειμαι μπροστα στην οθονη η' συνδρομο καρπιαιου σωληνα απ'τη χρηση του πληκτρολογιου!!χαχαχα!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...