Μετάβαση σε περιεχόμενο

geia sas!!!!


pitsounitsa

Recommended Posts

kalispera se olous!!!eimai kainouria sto site kai se 1 mina kai kati perimenw ki egw to prwto mou mwraki.....idi exw boithithei arketa apo esas ontas mi melos ki etsi apofasisa na graftw...gia na arxisw na moirazomai ki egw pragmata kai apories mazi sas... :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!!!!!ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΕΙΜΑΙ Η ΔΩΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΙΟ 14 ΧΡΟΝΩΝ....ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙΣ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κοριτσάκι!

εγώ δεν έχω μωράκι αλλά είμαι και εγώ σχετικά καινούρια σαν εσένα!

ευχομαι να πάνε όλα καλά με τη γέννα σου...

φιλάκια!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηλθες στην παρεουλα μας! ειμαι η χαρα και ειμαι εγκυουλα το πρωτο μου παιδακι!

συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου και να προσεχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σου pitsounitsa αν και είμαι και εγώ καινούρια στο forum θα ήθελα να τα λέμε.Περιμένω το πρώτο μου παιδάκι στις 22/12 :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΓΔΑ 26 ΕΤΩΝ ,ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΟΥΛΑ 11 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ (ΕΙΜΑΙ 1,2 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

genika se oles tis kopeles sas euxaristw...tha ithela na mou pei kai kapoios pws mporw na sas prosthesw sto friend list na milame...1 minas mou emeine akoma mexri na erthei sti zwi i mikri mas pitsounitsa.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηθρες στην ομορφη παρεα μας.....με το καλο το νινακι σου...ειμαι η αρετη 30 χρονων και εχω ενα γιο 2,5 χρονων...

οσο για αυτο που ρωτας πρεπει να πας στην εικονα αυτου που ενδιαφερεσα για φιλο και να κανεις αιτηση επαφης....στην αποδεχεται ο αλλος και οκ.....μπορεις να μιλας....φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωστηνα την περδικα!!!

καλωσηρθες στην ομορφη μαρες μας. Μη μας κοιτας που σφαζομαστε σαν τους υποψηφιους της ΝΔ ειμαστε πολυ καλες κατα βαθος!!!!

Εμενα με λενε Χρυσα ειμαι 29 και εχω ενα τρελιαρικο ζωηρουλη μπομπηρα 5 μηνων!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου πιτσουνιτσα! με λενε ΝικΟΛ ειμαι 27 και περιμενω κ εγω το πρωτο νινι μου...ειμαι στην 15 εβδομαδα! θα βοηθιθεις πολυ εδω μεσα σε ολους τους τομεις!!! Γεννας οπου να'ναι ε? με το καλο και με εναν πονο σου ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...