Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέα λειτουργία στο Mammyland!


lena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 67
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΛΕΝΑ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ :blush:

ΕΝΩ ΣΥΝΟΜΙΛΗΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ , ΣΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΜΥΝΗΜΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟΔΕΚΤΗ ΤΗ ΣΥΝΔΙΑΛΕΞΗ ΚΑΙ ΣΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΝΕΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ.....ΚΑΙ ΔΩΣΤΟΥ :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό σημαίνει οτι ο άλλος συνομιλητής σου πατάει πολλές φορές το εικονίδιο για να μιλήσει μαζί σου με αποτέλεσμα να ανοίγει πολλά παράθυρα συνομιλίας. Εγώ μίλησα με την Bell και ήταν μια χαρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Αυτό σημαίνει οτι ο άλλος συνομιλητής σου πατάει πολλές φορές το εικονίδιο για να μιλήσει μαζί σου με αποτέλεσμα να ανοίγει πολλά παράθυρα συνομιλίας. Εγώ μίλησα με την Bell και ήταν μια χαρά.

Ναι καλε! μια χαρουλα! Απλα να μιλατε με ΚΕΦΑΛΑΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

lovie έγραψε:

Νατάσα να το πώ και γώ επίσημα. ΕΙΣΑΙ ΑΣΤΕΡΙ!!!! :silly: :lol:

Για πες μου όμως δεν το βλέπεις το εικονίδιο κάτω δεξιά; Είναι άχρωμο και γράφει "online frieds" :dry:

Όποια θέλει άς με προσθέσει στις επαφές τις για να δούμε αυτή την στιγμή κιόλας αν δουλεύει σωστά..[/quote:7jkg6s5c]

Δεν βλεπω κανενα εικονιδιο...

Πουθενα...

:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδιά, εμένα δε μου το εμφανίζει πουθενά!

Αλλά πριν λίγο, είδα μήνυμα κάτω δεξιά ότι με καλούσε η Dimitra23, πάτησα ναι, μου άνοιξε ένα παραθυράκι και μετά κόλλησε όλος ο browser!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε μένα βρήκα τι φταίει!

Όταν ανοίγω το mammy από τον internet explorer των windows, δουλεύει κανονικά! Φαίνεται κάτω δεξιά, όπως και στο facebook. Πολύ καλό!

Όταν όμως ανοίγω το mammy από άλλο browser (το Maxthon χρησιμοποιώ) δε μου το εμφανίζει.

Πάντως την εργαλειοθήκη μου την εμφανίζει κανονικά, απ΄όπου και να το ανοίξω. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Σε μένα βρήκα τι φταίει!

Όταν ανοίγω το mammy από τον internet explorer των windows, δουλεύει κανονικά! Φαίνεται κάτω δεξιά, όπως και στο facebook. Πολύ καλό!

Όταν όμως ανοίγω το mammy από άλλο browser (το Maxthon χρησιμοποιώ) δε μου το εμφανίζει.

Πάντως την εργαλειοθήκη μου την εμφανίζει κανονικά, απ΄όπου και να το ανοίξω. :)

Μπράβο Ρούλα!!! Αυτό θα έλεγα και γώ και με πρόλαβες.

Κορίτσια όσες δεν βλέπετε την μπάρα κάτω κάτω που γράφει Online friends δοκιμάστε να ανοίξετε τον υπολογιστή σας απο άλλον browser. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερώτηση: :dry: Ποιά η διαφορά του να στέλνουμε πμ απο το να γράφουμε στο chat? Ή μήπως δεν υπάρχει? :dry: Είμαι λίγο άσχετη βοηθήστε μεεεεε :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...