Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέα λειτουργία στο Mammyland!


lena

Recommended Posts

Κορίτσια σήμερα μπήκε μια νέα λειτουργία στο mammy!!!!! Στο κάτω δεξί μέρος της οθόνης θα φαίνεται μια μπάρα που θα δείχνει ποιές απο τις επαφές μας είναι online (online friends )ουτως ώστε με ένα κλικ να μπορούμε να κάνουμε chat με κάποια φίλη ! :laugh:

Όσες έχετε προφίλ στο fb θα το ξέρετε και θα το λειτουργείτε, οπότε θα σας είναι πιο εύκολο να το κατανοήσετε.

Επειδή είναι καινούργια η εφαρμογή για οποιοδήποτε πρόβλημα παρουσιαστεί θα σας παρακαλούσα να το αναφέρετε εδώ για να σας δώσω οδηγίες. Καλό chat σας εύχομαι! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 67
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Άν πας στο "προφίλ" σου θα κάνεις "προσθήκη επαφής". Απο εκεί θα επιλέξεις όποια κοπέλα θέλεις. Ουσιαστικά την στέλνεις πρόσκληση και αυτή θα πρέπει να την δεχτεί. Οκ; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη αυτή η εφαρμογή λειτουργεί μόνο για τις "επαφές" μας. Όχι γενικά για όλα τα μέλη του mammy...

Για να καταλάβεις καλύτερα, όσες κοπέλες τις έχεις εσύ στις "επαφές" σου μόνο με αυτές θα μπορείς να μιλάς και να βλέπεις άν είναι online. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν εχω καταλαβει τι εχει γινει!

Δεν μπαινω στο FB Και δεν εχω ιδεα, αλλα δεν βλεπω και κατι το διαφορετικο!

Θα βλεπουμε on line μονο τις επαφες μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Ελένη αυτή η εφαρμογή λειτουργεί μόνο για τις "επαφές" μας. Όχι γενικά για όλα τα μέλη του mammy...

Για να καταλάβεις καλύτερα, όσες κοπέλες τις έχεις εσύ στις "επαφές" σου μόνο με αυτές θα μπορείς να μιλάς και να βλέπεις άν είναι online. ;)

ΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν καταλαβα καλα οταν καποια απο τις επαφες μας ειναι online καπου κατω δεξια θα μας το διχνει για να μπορουμε να κανουμε τσατ

ομως η ελενη ειναι στις επαφες μου ειναι σιγουρα online(xixi εκτος και αν δεν με εχει πιασει ακομη ο καφες)αλλα....τιποτα δεν βλεπω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα Λένα! πολύ καλό αυτό που έκανες, ευχαριστούμε!

έχω όμως ένα προβληματάκι και μια απορία:

1)είπες ότι για να προσθέσουμε μια επαφή πηγαίνουμε "προφίλ -> προσθήκη επαφής" εμένα αυτή την επιλογή δε μου τη βγάζει αυτό που μου βγάζει είναι στο προφίλ την επιλογή "Διαχείριση επαφών" αλλά το πατάω και δεν με αφήνει να διαχειριστώ τίποτα. θέλω να προσθέσω επαφές αλλά δεν καταλαβαίνω πώς.

2)πώς μπορώ να μιλήσω με κάποια επαφή και η συζήτησή μας να μην φαίνεται σε όλους?

περιμένω τη βοήθειά σου, ευχαριστώ!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουτε και μενα το βγαζει..................

Γιατι?

Και να το πω και επισημα!!!!!!!!

To site φυσαει τις τελευταιες μερες!!!Μπραβο!!!!!!!

Το επισημανω γιατι καμια δεν το ειπε τελευταια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου πως είστε σήμερα;;; Εγώ πήγα να δω 2 φίλες μου και κάτι συγγενείς σήμερα και επειδή ήμουν όλη μέρα έξω, τώρα νοιώθω ότι δεν μπορώ να κουνηθώ!!!  Τα νέα μας!!! Επιτέλους "έπεσε" ο θυρεοειδής!!! 2,87!!! Συνεχίζουμε με την ίδια δόση και το ξανά τσεκάρουμε σε 6 εβδομάδες! Επίσης είπα στον γιατρό μου το όνομα του γιατρού που μου συνέστησαν και μου είπε τα καλύτερα και να τον πάρω άμεσα να κλείσω ραντεβού και μαζί του και να του πω μετά τι είπαμε!
    • Αδαμαντία και τη φωνάζουν Άντα αλλά εκτός που δεν μπορώ τις φαγωμάρες για το όνομα... δεν έχω πια καλή σχέση με τη μητέρα μου οπότε δε νοιώθω να της το οφείλω κιόλας!
    • Κορίτσι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα!!! Μετά την έκτρωση και μετά την αποβολή αισθανόμουν ακριβώς έτσι!!! Θα ηρεμήσεις κάποια στιγμή κι όταν έρθει το ουράνιο τόξο θα τα βλέπεις λίγο ομορφότερα τα πράγματα!! Σου στέλνω γλυκό φιλί κορίτσι μου... Εγώ τη βλέπω τη διαφορά στην πάνω φωτογραφία... Άντε να κάνεις μια χοριακή τη Δευτέρα να δούμε τα θετικά σου νέα!!! Κορίτσι μου εγώ γενικά όποτε είχα υποψία έκανα χοριακή μετά την καθυστέρηση! Περίμενε μέχρι τη Δευτέρα και πήγαινε για μια χοριακή! Έτσι μπράβο!!! Κλώσσα τώρα μέχρι να ηρεμήσει το μπεμπίνι σου!!! 
    • Την μαμα μου Ροδούλα την φωνάζουμε  δεν μου αρέσει και πολύ είναι η αλήθεια Την έλεγα την μαμα μου (πριν παντρευτώ) δεν μου αρέσει το όνομα σου δεν θα το δώσω αν κάνω κορίτσι 😂 .. έλεγε δεν έχω τέτοια θέματα παιδί μου εγω να διαλέξεις ένα άλλο όνομα που να σου αρέσει γιατί και εμένα δεν μου αρέσει αυτό το όνομα .. και ακόμα μου λέει δηλαδή να μην το βάλω 😂 αλλα τελικά αποφασίσαμε πως θα το δώσουμε..  εσενα πως την λένε την μαμα σου ;
    • Κορίτσι μου και εγώ σε αυτό ακριβώς κατέληξα γιατί όταν είχα μπει να διαβάσω τι εστί σύνδρομο turner. Και στην δική μου περίπτωση είναι ότι έχασα το μωράκι μου 2 μέρες πριν πάω να κάνω την pappA οπότε φαντάζομαι ότι ο Θεός ήξερε για ποιο λόγο μου το πήρε.. 🥺🥺🥺 Επίσης ο τωρινός μου γιατρός όταν του είπα το ιστορικό μου είπε ότι ξέρει περιπτώσεις με αυτό το σύνδρομο και δεν είναι τόσο τραγικά με όσα γράφουν στο ίντερνετ, σίγουρα όμως υπάρχουν πολλά θέματα Υγείας.  @Mpourmpoulo εύχομαι πολύ πολύ σύντομα να κρατήσεις 🌈 σου αγκαλιά ❤️❤️  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...