Μετάβαση σε περιεχόμενο

πόσο νωρίς αρχίζουν τα συμπτώματα???


ΧΡΥΣΗΠΕΡ

Recommended Posts

κορίτσια την προηγούμενη κυριακή είχα ωορρηξια ,[το παρακολουθω με υπέρηχο ] και έτσι το προηγούμενο σαββατοκύριακο προσαθήσαμε εντατικά..... από εχθές το στήθος μου έχει πρηστεί καί έχω κάποια πονάκια χαμηλά ,να σημειώσω ότι τα συμπτώματα της περιόδου που δεν περιμένω 111 μου ξεκινουν 4-5 ημέρες νωρίτερα ενώ τώρα έιμαι 10 μέρες πριν την περίοδο ,είναι δυνατόν να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης?έχει γίνει η εμφύτευση αν υποθέσουμε ότι η σύλληψη έγινε την προηγούμενη Κυριακή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΥΣΗΠΕΡ στη δική μου περίπτωση, έγινε ακριβώς έτσι, μέσα σε μια εβδομάδα είχα πρησμένο στήθος και πονάκια χαμηλά, α! και λίγο, πολύ λίγο αίμα.

Σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου σε 9 μήνες να κρατάς το μπεμπάκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

patata77 σ΄ευχαριστώ πολύ ευχομαι να είναι έτσι εγώ ούτε που θυμαμαι πως ήταν τα πραγματα στο γιο μου γιατί έχουν περάσει 9 χρόνια από τότε και δεν είχα και ΄τοσο άγχος τότε ,ενω τώρα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΧΡΥΣΗΠΕΡ!!! ΟΤΑΝ ΕΚΑΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΜΕΡΕΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΒΑΡΗ. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! :):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω θυμαμαι οτι απο την επαφη, μετα απο 7 μερες πρεπει να εγινε η εμφυτευση γιατι ειχα λιγο ροζ που ποτε αλλοτε δεν ειχα και μετα αρχισανε τα πονακια χαμηλα. Το στηθος δεν ειχε πριστει αλλα ολα αυτα ειναι σχετικα απο γυναικα σε γυναικα. Μακαρι κοπελα μου να εχεις το αποτελεσμα που επιθυμεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το άγχος δεν θα σε βοηθήσει πουθενά! Είναι οι καλύτεροι μήνες στη ζωή μιας γυναίκας! Σου εύχομαι απο την καρδιά μου να σου πάνε όλα καλά!

Α! Να μας ενημερώνεις ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια σας ευχαριστώ πολύ όλες έχω παραγγείλει τεστ εγκυμοσύνης από το internet και λέω να κάνω ένα την επόμενη εβδομάδα μέχρι τότε έχω αγωνία και πολλα νεύρα λέτε και αυτό να είναι σύμπτώμα?είχε καμία σας νεύρα στην αρχή της εγκυμοσύνης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...