Μετάβαση σε περιεχόμενο

έχασα το μωράκι μου 1 βδομάδα πριν τον γάμο μου!!!


Recommended Posts

καλησπέρα σε όλους.

το δικό μου περιστατικό έγινε στις 4/10/2009 την ημέρα των εκλογών.

είχα πάει στο χωριό μου και γύρισα στις 2/10/2009 στη Θεσσαλονίκη για να κάνω μερικά τελευταία πράγματα που είχαν απομείνει για το γάμο.την ημέρα εκείνη είχα λίγο αίμα στο εσώρουχο αλλά ο γιατρός μου είχε πει για μια ακόμη φορά πως δεν είναι ανησυχητικό.βγήκα στην αγορά με την κουμπάρα μου πήγαμε σε 3 μαγαζιά όλα κι όλα και μετα γύρισα ξανά στο σπίτι να ξεκουραστώ. την αλλη μέρα 03/10/2009 πήγα το πρωί να αγοράσω κάποια ρούχα για μένα και τον άντρα μου για το ταξίδι, πήγα σε ένα συγκεκριμένο μαγαζί στη γειτονιά μου τα αγόρασα και γύρισα στο σπίτι. μετά ξαναπήγα για να αλλάξώ το παντελόνι του άντρα μου (ήταν μεγάλο) και ξαναγύρισα στο σπίτι. από εκείνη την ώρα άρχισα να έχω κάτι πονάκια πολύ ελαφριά και πολύ λίγο αίμα, για την ακρίβεια δεν ήταν αίμα αλλά σαν τη βρομιά που βγάζεις τις τελευταίες μέρες τις περιόδου. ζήτησα από την συνυφάδα μου να έρθει να μου κάνει κάτι δουλειές και δεν έκανα τίποτα όλη μέρα. την επόμενη μέρα 4/10/2009 ο πόνος ήταν λίγο πιο δυνατός και είχα κόκκινο αίμα. πήρα τον γιατρό μου και του το είπα και μας είπε να πάρουμε κάτι χάπια τα οποία είναι για μεγάλη αιμοραγία, για ώρα ανάγκης να υπάρχουν στο σπίτι. μου είπε επίσης να μην ανησυχώ για τους πόνους γιατί προφανώς είναι κάποιος κολικός νεφρού και αν δώ πιο πολύ αίμα να τον πάρω αμέσως τηλ. εγώ πήγα λίγο στην πεθερά μου(5 λεπτά από το σπίτι μου)αλλά δεν έκανα τίποτα. μόλις γύρισα στο σπίτι είπα να πάω στην τουαλέτα να ενεργηθώ μήπως γι'αυτό με πονάει η κοιλιά μου. εκεί ξεκίνησαν όλα. την ώρα που ζοριζόμουνα να κάνω την ανάγκη μου, από ένστικτο και μόνο - δεν πονούσα παραπάνω από τα πονάκια που είχα το πρωί - κοιτάω ανάμεσα από τα πόδια και τι να δω, έβγαινε το μωράκι μου, μόνο με μια σταγόνα αίμα, είδα τα δυο του ποδαράκια να έχουν βγει. κατευθείαν πήρα λίγο χαρτί για να το κρατήσω και να πάρω το κινητό μου. πήρα κατευθείαν τον άντρα μου στην ταβέρνα που δουλεύει και όλως τυχαίως ήταν εκεί ο γιατρός μου. μου τον έδωσε κατευθείαν να του μιλήσω και μόλις του είπα ότι βλέπω τα πόδια του μωρού μου δεν το πίστευε γιατί δεν είχα αίμα και δεν πονούσα. μου έλεγε ότι βλέπω κάτι άλλο και ότι από την ταραχή μου θα το χάσω το μωρό μου και να ηρεμήσω. με καθυσήχασε λιγάκι και ηρέμησα παραλίγο να πιστέψω πως όντως κάτι άλλο είχα δει. τελικά κανόνισε ο άντρας μου να έρθει να με πάρει από το σπίτι με ένα αυτοκίνητο για να πάμε στην κλινική να με εξετάσει ο γιατρός μου. κάποια στιγμή με πήρε τηλ και μου λέει ότι σε 5 λεπτά θα είναι στο σπίτι. μόλις το κλείσαμε το τηλ αισθάνθηκα έντονο, αφόρητο πόνο και κάτι να βγαίνει απο μέσα μου. εκεί ήμουν σίγουρη πλέον ότι το έχασα το μωράκι μου αλλά είχα ακόμα μια ελπίδα. φτάσαμε στην κλινική, εγώ να έχω τρομερούς πόνους και πήγαμε κατευθείαν στον υπέρηχο και αμέσως στην αίθουσα τοκετού. με το που άνοιξα τα πόδια μου ο γιατρός με κοιτούσε με την νοσοκόμα και δεν πίστευε αυτό που έβλεπε. το ότι βγήκε το μωρό χωρίς αίμα για αυτόν ήταν μια πρωτόγνωρη εμπειρία στα τόσα χρόνια που είναι γυναικολόγος και δεν το έχει ξαναζήσει. με ναρκόσανε και μου το πήρανε. όλα είχαν τελειώσει ..... το έχασα το μωράκι μου .....

ο γιατρός μου ακόμα και τώρα δεν το πιστεύει. είπε πως μετά την πρώτη μου περίοδο θα κάνουμε εξετάσεις για να δούμε αν είναι κάποιο οργανικό πρόβλημα και έγινε αυτό.

αν συνέβει όμως και σε σας κάτι παρόμοιο παρακαλώ στείλτε μου να το συζητήσουμε....

ευχαριστώ που διαβάσατε ότι είχα να σας πω και εύχομαι να μη συμβαίνουν περιστατικά τέτοιου είδους σε καμία μέλουσα μανούλα και μακάρι να γενιούνται όλα τα μωράκια υγιεί και όμορφα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΤΙ ΣΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΖΗΣΕΣ.Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΕΤΣΙ ΕΧΑΣΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ.ΕΙΧΕ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΙΛΑΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΛΥ ΒΗΧΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΤΟ ΕΠΙΑΣΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ,ΗΤΑΝ 3 ΜΗΝΩΝ!ΕΙΧΕ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΘΥΜΑΤΑΙ!ΑΝ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΣΟ ΜΗΝΩΝ ΗΣΟΥΝ?ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙ ΠΡΟΗΛΘΕ ΩΣΤΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω μείνει άφωνη...είναι πολύ σοκαριστικό αυτό που περιγράφεις κορίτσι μου..λυπάμαι πάρα πολύ για την περιπέτειά σου!! Δεν ξέρω ποια είναι τα συναισθηματά σου αυτή τη στιγμή, αν το έχεις ξεπεράσει ή οχι..θα προσπαθήσω να σου πω λόγια αισιόδοξα γιατί έτσι πρέπει να το δεις..θα έρθει το μωράκι σου!! Θα έρθει! Δεν υπάρχει αμφιβολία γι αυτό! Εγώ πριν 6 μήνες έμεινα έγκυος...και τη 12η εβδομάδα αναγκάστηκα να το βγαλω λόγω προβλήματος του εμβρύου. Εμεινα έγκυος μετα από 5 μήνες χωρίς καν να έχω σκοπό κάτι ΄τετοιο! Ετυχε. Και είμαι ξανά ευτυχισμένη και ελπίζω για μια καλύτερη τύχη του νέου μου μωρού! Το ίδιο θα ευχηθώ και σε σένα..ότι έγινε έγινε και υπήρχε λόγος. Κάνε μια νέα αρχή! Σου εύχομαι καλή τύχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικα εχω παθει ενα ψιλοσοκ! Λυπαμαι πολυ και σου ευχομαι απο δω και περα να σε περιμενουνε μονο χαρες. Εχω ομως μια ενσταση για τον γιατρο σου. Ειναι δυνατον να του ειπες οτι εχεις κοκκινο αιμα και να μην ζητησε να σε δει? Εμενα που μου τυχε στον 6 μηνα να εχω λιγο καφε μου ειπε οτι αν δω κοκκινο να την παρω αμμεσως οτι ωρα και να ειναι. Τι θα πει αν πονας ή οχι??? Εδω με το ελαχιστο καφε που ειχα και μου ειπε 2 μερες να ειμαι σε "καταστολη", μονο τουαλετα να πηγαινω. Ημαρτον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι απίστευτο αυτό που περιγράφεις.

Έχω συγκλονιστεί και δεν ξέρω τί να πω. Εύχομαι μόνο να έχεις δύναμη και κουράγιο να το ξεπεράσεις και να συνεχίσεις τις προσπάθειες για να έρθει το μωράκι που τόσο λαχταράς και να ξαναγεμίσει την καρδούλα σου με χαρά.

Όποτε χρειάστεις κάποιον για να μιλήσεις είμαι εδώ και εγώ αλλά και όλα τα κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έπαθα σοκ διαβάζοντας το ποστ σου. Φαντάζομαι πώς θα νιώθεις εσύ... Να ξέρεις ότι εμείς θα είμαστε πάντοτε εδώ για σένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πάρα πολύ που βίωσες ένα τόσο τραγικό γεγονός! Εύχομαι να είναι η τελευταία στενοχώρια που ζεις και από δω και πέρα μόνο χαρές!

Να δεις που θα έρθει πολύ γρήγορα το μωρό σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι πολυ γιαυτο πραγματικα ειναι αδικο να συμβαινει

θελω να σου πω να κανεις οτι εξεταση χρειαστει για να διαπιστωσεις γιατι εγινε και να σου ευχηθω να αποκτησεις συντομα ενα υγιεστατο μωρουλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για τα καλά σας λόγια.

ήμουν στην 13η βδομάδα κύησης περίπου 3ων μηνών.

όσον αφορά τον γιατρό μου με είχε μαλώσει και μου είχε πει να ξεκουραστώ και να μην κάνω τίποτα και μάλιστα αν δεν γίνεται αλλιώς να αναβάλω και τον γάμο μου.

αλλά δεν τον άκουσα εντελώς, δηλαδή ξάπλωνα πιο πολλές ώρες απ'ότι πριν αλλά πάλι συνέχισα να κάνω διάφορα για τον γάμο.

αναρωτιέμαι πολλές φορές αν φταίω εγώ και το ξεροκέφαλό μου για ότι συνέβει. όλοι μου λένε να μην σκέφτομαι έτσι αλλά δεν μπορώ να το αποφύγω, συνέχεια έρχονται αυτές οι σκέψεις στο μυαλό μου. και πιο πολύ απ'όλα σκέφτομαι μήπως δεν έπρεπε να ζοριστώ στην τουαλέτα που πήγα και ότι εγώ προκάλεσα ότι συνέβει και ίσως να μην συνέβαινε τίποτα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό με την τουαλέτα, νομίζω ότι αποκλείεται. Με τον ένα ή τον άλλο τρόπο θα γινόταν.

Μη βασανίζεις τον εαυτό σου με τύψεις. Τώρα ό,τι και να κάνεις δυστυχώς δεν το φέρνεις πίσω... Μπορεί να ξάπλωνες 24 ώρες το 24ωρο και να συνέβαινε πάλι. Μη βασανίζεσαι με ερωτήματα "κι αν έκανα αυτό τι;" γιατί δεν έχει νόημα...

Ήταν φρικτό αυτό που πέρασες, μη φορτώνεις τον εαυτό σου με τύψεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικά και δεν φταις εσύ! Αυτό αν ήταν να κρατηθεί θα κρατιώταν, μην νιώθεις τύψεις για ότι έγινε... δες το λιγο ποιο χαλαρα για να σε βοηθησει να το ξεπεράσεις, ήταν θεού θέλημα..

Εγώ όταν ήμουν εγκυος τους πρώτους μήνες που δεν το ΄ξερα είχα ξεπατωθεί στην δουλεια στο σπίτι μου και τίποτα δεν συνέβει..

Anyway οπωσδήποτε πρεπει να προσέχεις στην πορεία στην επόμενη σου εγκυμοσύνη , να είσαι ξεκούραστη και χαλαρή και όλα θα πηγαίνουν καλά!

Σου εύχομαι σύντομα να κάνεις το μωράκι σου ! :) και να μην αγχωθείς για το πότε θα το ποιάσεις αφέσου χαλαρή και ο θεός θα σου το στείλει υγειέστατο πάνω απ΄όλα!

Καλή Δύναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι απιστετο αυτο που σου συνεβη!!Τι τραβαμε τελικα εμεις οι γυναικες...

Κατ αρχας να ζησετε, και να προσπαθησεις παλι για μωρακι.Την επομενη φορα θα εισαι τυχερη!!

Εγω στο γαμο μου ηνουν αδιαθετη, και αυτο γιατι ενα μηνα πριν ειχα χασει και εγω το μωρακι μου στην 12η εβδομαδα.Δεν ξερω αν φταιει το οτι κανονιζα τον γαμο αλλα σιγουρα το σκεφτομουν τοτε.Και να φανταστεις οτι εκανα ελαχιστα πραγματα...Τωρα εχω 2 παιδακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχει δίκιο η "Θέλω να γίνω μαμα"...Εγώ ήμουν στα κρεβάτια(σπιτιού και νοσοκομείου) σε όλη την εγκυμοσύνη,δεν έκανα τιποτα στο σπίτι,ούτε καν φαγητό και δυστηχώς τα έχασα τα διδυμάκια μου(Στον 6ο).Είναι πολύ άσχημο αυτό που πέρασες πραγματικά και μην κατηγορείς τον εαυτό σου. Κουράγιο,σε καταλαβαίνω απόλυτα αυτήν την στιγμή... Ευχομαι γρήγορα ο Θεούλης να σου στείλει άλλο νινάκι να σε παρηγορεί και να σε κάνει ευτυχισμένη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ για ότι πέρασες.

Τα συναισθήματά σου θα είναι ανάμεικτα και οι εικόνες τόσο έντονες μέσα σου,όμως κάνεις πολύ μεγάλο λάθος που σκέφτεσαι οτι ίσως και να έφταιγες....

Δεν εχεις καμία ευθύνη για οτι έγινε και μην κατηγορείς τον εαυτό σου...

Ηταν να γίνει!

Τώρα κοίταξε παρακατω και κρατώντας όλο αυτό σαν εμπειρία , προχώρα , κάνε τις εξετάσεις σου και να δεις που ολα θα φτιάξουν και ένα νέο μωράκι θα έρθει στην κοιλίτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Έχω πάει σοκ! Λυπάμαι ειλικρινά για αυτό που πέρασες. Όμως δε νομίζω ότι ήταν δικο σου σφάλμα. Ήταν να γίνει και δε θα άλλαζε ακόμη κι αν έμενες στο κρεββάτι όλο το 24ωρο!!! Η εγκυμοσύνη δεν είναι αρρώστια, λίγη προσοχή χρειάζεται μόνο. Εγώ που πρόσεχα πάρααααα πολύ (δεν έκανα δουλειές, δεν έβγαινα βόλτες, ούτε την τσάντα μου δεν κράταγα καλά καλά) έχασα το μωράκι μου. Η αδερφή μου που μέχρι και μια εβδομάδα πριν γεννήσει γύρναγε από το super market με 15 σακούλες, κατέβαζε κουρτίνες κλπ. γέννησε μία χαρά και τα δυό παιδάκια της!!!! Κάνε τις εξετάσεις που πρέπει και άσε το χρόνο να απαλύνει τον πόνο σου. Λίγο πιο κάτω θα έρθει και το μωράκι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσακι μου πολυ ασχημο αυτο που σου συνεβει! :(

Ομως εσυ γιατι να φταις;ακολουθουσες οτι ελεγε ο γιατρος..ευθυνες αυτος μπορει να εχει,αλλα εσυ ΟΧΙ!Δε ξερω πως απο τη στιγμη που ειδες αιμα δε σου ειπε να πας αμεσως να σε δει..Ομως μπορει ουτως η αλλιως να εφευγε το μωρακι οποτε μη ψαχνεις να επιρριψεις ευθυνες γιατι μονο κακο θα κανεις στη ψυχουλα σου.. :dry:

Την επομενη φορα απλως,καλυτερα να εμπιστευτεις ενα αλλο γιατρο... :unsure:

Φιλια πολλα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχουν δικιο τα κοριτσια. Μην κατηγορεις τον εαυτο σου. Ηταν να γινει και εγηνε. Και πιστεψε με αργα η γρηγορα θα γινοταν.

Τωρα θα προσπαθησεις για ενα νεο μωρακι και ολα θα πανε καλα. Με τις ευχες ολων μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΝΕΒΗ...ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΑΥΤΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΈΥΤΑΙΑ ΑΣΧΗΜΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΖΗΣΕΣ .ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΜΗ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΦΤΑΙΣ ΕΣΥ.ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΣ ΕΣΥ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ?? Π Ο Τ ΕΗΤΑΝ Η ΚΑΚΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!Ο,ΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πάρα μα πάρα πολύ όχι μόνο για αυτό που σου συνέβη, αλλά και για τον τρόπο που έγινε. Σοκαρίστηκα! Εύχομαι το γεγονός αυτό να μην οφείλεται σε κάποιο υπάρχον πρόβλημα, να ήταν απλά η "κακιά στιγμή" και σύντομα η Παναγίτσα να ευλογήσει την κοιλίτσα σου!

Και βέβαια δε φταις εσύ! Θα βαρεθείς να το ακούς μέχρι να το καταλάβεις!

Λυπάμαι πολύ! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΤΥΧΕ

ΜΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ

ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ Κ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ Η ΕΠΟΜΕΝΗ

ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗ ΣΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη μου σιγουρα ηταν μεγαλο σοκ ολο αυτο που εζησες ομως πιστευω οτι δεν ηταν θεμα κουρασης γι΄αυτο μην κατηγορεις τον εαυτο σου για τιποτα.Ελπιζω να μεινεις ξανα εγκυος και ολα να πανε καλα. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω κοριτσάκι μου.Τι σας συνέβει ρε παίδια;; Αδιανόητο.Σου είπε τίποτα ο γιατρός σου για ανεπάρκεια τραχήλου;Είχες κάνει την αυχενική διαφάνεια;Σε μια φίλη μου είχε τύχει αλλά στην 2η εγκυμοσύνη έκανε περίδεση τραχήλου και τώρα έχει μια υγιέστατη μπεμπούλα.Βέβαια αυτή είχα αιμα απ'ότι μου είπε.Λυπάμαι πολύ αγάπη μου.Δεν θα έπρεπε να συμβαίνουν αυτά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...