Μετάβαση σε περιεχόμενο

αναζητηση καροτσιου


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 205
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και μεις αυτό πήραμε, και το αντίστοιχο καθισματάκι αυτοκινήτου. Με βόλεψε μια χαρά. Ειδικά σε συνδυασμό με το καθισματάκι, που ακόμα κι αν το είχε πάρει ο ύπνος το μωρό, το έβγαζα το καθισματάκι μαζί με το μωρό, και το κούμπωνα πάνω στο καρότσι. Κλείνουν και οι κουκούλες από πάνω αν φυσάει.

Μόνο που η δικιά μου περπάτησε στον 10ο μήνα και το έκοψε μαχαίρι το καρότσι - μου έμεινε αχρησιμοποίητο.:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

beverly k go tis peg perrego pira..to uno an thimamai kala..elpizo na bgei kalo

ayto pou pires esi to exei mia gnosti mou k einai poli eyxaristimeni..tha to eperna k go alla ithela to timoni na pigainei k ap tin mia k ap tin alli k to diko sou de to kanei...sosta|????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kikitsaki7 έγραψε:

θελω τη βοηθεια σας για να αγορασω καροτσι. εχω αγορασει ενα, το peg perego pliko 3, και μου χαλασε πολυ νωρις, στους 3 μηνες περιπου.

το πηγα για φτιαξιμο απο εκει που το αγορασα, περιμενα 20 μερες και μολις το πηρα χαλασε ξανα στο ιδιο σημειο μετα απο ενα μηνα περιπου.

δεν θελω ξανα το ιδιο γι'αυτο θελω να μου πειτε ποιο καροτσι να παρω.

ευχαριστω εκ των προτερων

Κι εγώ το pliko p3 έχω αλλά εδώ και 7 μήνες δεν έχει πάθει τίποτα. Ξέρω και μανούλες που μεγάλωσαν μέχρι και 3 παιδιά με το συγκεκριμένο καρότσι. Τι να πω, ίσως έτυχες στην περίπτωση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli μου και στο switch μποεις να βλεπεις το μωρο

αντιστρεφεις το καθισμα και οχι το τιμονι, και ετσι κανει την ιδια δουλεια με το uno.

Εγω παλι ηθελα το unο αλλα δεν χωραει στο αυτοκινητο μας.

Ειναι πολυ πιο ογκωδες οταν κλεινει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κοριτσάκια μου χτες κλείσαμε τα επιπλάκια του μωρού μας!!!

Τελικά καταλήξαμε στο Zibos Z8 όπως της mammycool!!!

Με την μονοκόματη λαβή που μπορεί και γυρνάει για να βλέπει το ζουζούνι σου είτε εσένα είτε το δρόμο!!!

το πήραμε 240 ευρώ μαζί με το καθισματάκι αυτοκινήτου (traveller) που προσαρμόζεται και πάνω στο καρότσι!!!

:cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...