Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΛΑ ΚΑΛΑ!


Recommended Posts

ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΑΝΥΣΗΧΟΥΣΕΣ ΑΔΙΚΑ?ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΓΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΣΟΥ.ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΑΝΥΣΗΧΟΥΣΕΣ ΑΔΙΚΑ?ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΓΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΣΟΥ.ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΑΝΥΣΗΧΟΥΣΕΣ ΑΔΙΚΑ?ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΓΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΣΟΥ.ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσετε!!!!!! Εύχομαι να είστε πάντα ευτυχισμένοι και αγαπημένοι και με το καλό να έρθει και το μωράκι σας να ολοκληρώσει την ευτυχία σας!!!250619

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσετε!!!!!! Εύχομαι να είστε πάντα ευτυχισμένοι και αγαπημένοι και με το καλό να έρθει και το μωράκι σας να ολοκληρώσει την ευτυχία σας!!!250619

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσετε!!!!!! Εύχομαι να είστε πάντα ευτυχισμένοι και αγαπημένοι και με το καλό να έρθει και το μωράκι σας να ολοκληρώσει την ευτυχία σας!!!250619

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσετε ευτυχισμένοι και να υποδεχτείτε το μωράκι σας με υγεία!!!

Τελικά όλα πήγαν καλά κ τώρα θα έχεις μόνο ευχάριστες αναμνήσεις από εκείνη τη μέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσετε ευτυχισμένοι και να υποδεχτείτε το μωράκι σας με υγεία!!!

Τελικά όλα πήγαν καλά κ τώρα θα έχεις μόνο ευχάριστες αναμνήσεις από εκείνη τη μέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσετε ευτυχισμένοι και να υποδεχτείτε το μωράκι σας με υγεία!!!

Τελικά όλα πήγαν καλά κ τώρα θα έχεις μόνο ευχάριστες αναμνήσεις από εκείνη τη μέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσετε ευτυχισμένοι και να υποδεχτείτε το μωράκι σας με υγεία!!!

Τελικά όλα πήγαν καλά κ τώρα θα έχεις μόνο ευχάριστες αναμνήσεις από εκείνη τη μέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσετε ευτυχισμένοι και να υποδεχτείτε το μωράκι σας με υγεία!!!

Τελικά όλα πήγαν καλά κ τώρα θα έχεις μόνο ευχάριστες αναμνήσεις από εκείνη τη μέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσετε ευτυχισμένοι και να υποδεχτείτε το μωράκι σας με υγεία!!!

Τελικά όλα πήγαν καλά κ τώρα θα έχεις μόνο ευχάριστες αναμνήσεις από εκείνη τη μέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου είναι όλα καλά αφού ακούσατε και καρδούλα είναι νωρίς ακόμα εγω όταν είχα πάει ήμουν 7 εβδ και δεν Ακουγόταν τόσο καλά αφού θυμάμαι κράταγα την αναπνοή γιατί χανόταν κάπως ο ήχος.. μετά 8 εβδ Ακουγόταν μια χαρά με 154 παλμούς  Με το καλοοοο 🤰
    • Δύο χρόνια προσπαθούσαμε και είχα και μια εγκυμοσύνη πέρυσι που δεν πήγε καλά. Αλλά και οι ορμονικές μου εξετάσεις δεν ήταν καλές για την ηλικία μου και βρήκαμε και ενδομητριωση το Πάσχα σε υπέρηχο. τον Ιανουάριο θα πηγαίναμε στην επιτροπή για τα φάρμακα εξωσωματικής και έμεινα έγκυος στη σπερματεγχυση του Δεκεμβρίου που είχαμε κάνει για να εξασφαλίσουμε ότι η επιτροπή θα μας δώσει κατευθείαν τα φάρμακα για εξωσωματική και όχι για σπερματεγχυση  Οπότε ήταν τελείως ανέλπιστο για μένα 
    • Ένιωσα μια ζάλη κάπως μια αδιαθεσία και μέτρησα το ζαχαρο ήταν 137 μετά από 20 λεπτά το ξανά μέτρησα ήταν 116 και ειπα μήπως ήταν από αυτο η ζάλη που είχα αλλά μετά που έπεσε με ξανά έπιασε κάπως όποτε μάλλον ηταν άσχετο με το ζαχαρο η ζάλη 🤷‍♀️
    • Πχ εμένα την μαμα μου που ήθελε να πάει διακοπές την έβαλε με πρόκληση τοκετού της έσπασαν τα νερά και την βάλανε τεχνητούς πόνους γέννησε φυσιολογικά  αλλα κάθε περίπτωση είναι και διαφορετική τουλάχιστον αν ηταν ξεκάθαρος μαζι της ότι θα πάνε για καισαρική για αυτόν τον λόγο από την αρχή οκ αν της το είπε τελευταία στιγμή τότε είναι απαράδεκτος ο γιατρός υπάρχουν και αυτοί δυστηχως 
    • Λοιπόν πήγαμε άγιο Δομίνικο 🌴, 20 ώρες στο πήγαινε με 2 ανταποκρισεις και 16 ώρες ή επιστροφή με 1 ανταπόκριση.  Δεν ένιωσα να κουράζομαι παραπάνω απ ότι σε άλλα ταξίδια μου. Δηλαδή φυσιολογικά πράγματα! Λόγω εγκυμοσύνης είχα προτεραιότητα σε όλες τις ουρές οπότε μη σου πω ότι ήταν κ πιο ξεκούραστα 😊 ! Εκει όλα μια χαρά μπάνιο, παραλία κ βόλτες κάθε μέρα. Τελευταία μέρα είχαμε κλείσει μια ημερήσια κρουαζιέρα και ήταν με ταχύπλοο και είχε τεράστια κύματα κ πηγαίναμε γκαπα γκουπα πάνω κάτω.  Εκεί τα είδα όλα, είπα θα γεννησω πάνω στη βάρκα από τα χτυπήματα.... μου λέει ο σύζυγος με κρανιοεγκεφαλικές κακώσεις θα βγει το παιδί!!!! Οποτε εμείς τη ζαβομαρα δεν την γλυτώνουμε! 😝!! Ελπίζω την Παρασκευή που θα πάω στη γιατρο να είναι όλα καλά 🥰!!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...