Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΛΑ ΚΑΛΑ!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ!MOY EXETE ΛΕΙΨΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ!!!ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕ ΚΑΝΕΝΑΣ! Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΘΕΛΗΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ.ΤΟ ΧΡΩΣΤΟΥΣΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ!Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΗΣΥΧΗ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ,ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ.ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΝΤΕΞΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ,ΑΛΛΑ, ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΧΑΙΡΕΤΟΥΡΑ ΗΜΟΥΝ ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΛΛΑ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΑΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ.ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΘΑ ΣΑΣ ΑΝΕΒΑΣΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ.ΞΑΝΑΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΥΓΡΟ ΣΤΟ ΝΕΦΡΟ ΜΟΥ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΠΑΡ'ΟΛΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ.ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΝΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ Η ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΑΛΛΗ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ.ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΕΠΑΝΕΛΕΓΧΟ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΔΕΣΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ.ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ.ΜΠΡΑΒΟ!!ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΛΕΙΠΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχομαι με όλη μου την καρδιά να ζήσετε ευτυχισμένα!!!!

Και με το καλό να υποδεχθείς το μωράκι σου !!!!

Περιμένουμε φωτογραφίες !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχομαι με όλη μου την καρδιά να ζήσετε ευτυχισμένα!!!!

Και με το καλό να υποδεχθείς το μωράκι σου !!!!

Περιμένουμε φωτογραφίες !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχομαι με όλη μου την καρδιά να ζήσετε ευτυχισμένα!!!!

Και με το καλό να υποδεχθείς το μωράκι σου !!!!

Περιμένουμε φωτογραφίες !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΕΥΤΥΧΗΣΜΕΝΟΙ. ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΖΩΗ ΣΑΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΩΜΕΝΗ ΜΕ ΡΟΔΟΠΕΤΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΠΩΣ ΠΟΘΕΙΤΕ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΕΥΤΥΧΗΣΜΕΝΟΙ. ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΖΩΗ ΣΑΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΩΜΕΝΗ ΜΕ ΡΟΔΟΠΕΤΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΠΩΣ ΠΟΘΕΙΤΕ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΕΥΤΥΧΗΣΜΕΝΟΙ. ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΖΩΗ ΣΑΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΩΜΕΝΗ ΜΕ ΡΟΔΟΠΕΤΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΠΩΣ ΠΟΘΕΙΤΕ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λουσίλα, εύχομαι να είσαι πάντα τόσο ευτυχισμένη όσο την ημέρα του γάμου σου, και ο ερχομός του παιδιού σας να σας φέρει ό,τι ακόμα επιθυμείτε!!! Με το καλό και πάντα έτσι!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

happily-married-champagne-mc.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λουσίλα, εύχομαι να είσαι πάντα τόσο ευτυχισμένη όσο την ημέρα του γάμου σου, και ο ερχομός του παιδιού σας να σας φέρει ό,τι ακόμα επιθυμείτε!!! Με το καλό και πάντα έτσι!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

happily-married-champagne-mc.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λουσίλα, εύχομαι να είσαι πάντα τόσο ευτυχισμένη όσο την ημέρα του γάμου σου, και ο ερχομός του παιδιού σας να σας φέρει ό,τι ακόμα επιθυμείτε!!! Με το καλό και πάντα έτσι!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

happily-married-champagne-mc.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...