Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα τρελαθω!!!ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!YEEEEESSSS!!!!


Recommended Posts

πολλά πολλά συγχαρητήρια!!! να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να φέρεις στο κόσμο ένα υγιέστατο μπεμπάκι!

να προσέχεις πολύ τον εαυτό σου και άσε τους άλλους να σε κακομαθαίνουν, άλλωστε το δικαιούσαι..έδωσες σε όλες μας κουράγιο και ένα μάθημα..ότι αν αφήσουμε το άγχος στην άκρη θα πραγματοποιηθεί το όνειρό μας : )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 183
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε Αλκοστακι που χαθηκες βρε και σε ψαχνουμε???

ελπιζω να'ναι ολα καλα και να μας ανακοινωσεις μια τερααααααστια

χοριακη!!!

σε σκεφτομαστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkostaki μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ που εισαι καλεεεεεεεεεεεεεεε??????????ειμαστε εδω γεματες αγωνιαααααααααααα.....αντε που εισαι περιμενουμε τα νεακια σου.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alkost μου χάρηκα πολύ με τα νέα σου! Φαίνεται πως δεν σταμάτησες τις προσπάθειες και καλά έκανες!! Το άγχος σταμάτησες! Συγχαρητήρια,να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι σε 9 μήνες!!! Πολλές ευχές! Περιμένουμε νέα σου εναγωνίως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.

ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΣΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ!

ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΗ, ΔΥΝΑΤΗ ΚΙ ΕΣΥ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΕ ΚΕΙΝΟΝ ΠΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟΣΟ! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΕΥΧΟΜΑΙ. ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ!ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΤΕ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΛΕΣ!!!!

ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕ ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ..ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ UTROGESTAN KAI FILLICINE ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΠΕ,ΧΑΛΑΡΑ,ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΛΠ...ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ,ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μ'εκανες και ανησυχησα! αν ειχα το τηλ σου θα σε επαιρνα!!!

στο συγχωρω λογω των χαρμοσηνων γεγονοτων!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και παλι!!! ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑΙ???

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΜΕ ΦΟΒΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΓΙΑ ΝΕΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΣΤΟ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟ ΑΥΤΟ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!!!!!ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΧΑΡΗΚΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΟΕΙΔΗ ΗΣΟΥΝ Η ΠΡΩΤΗ ΠΡΩΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΑ ΑΓΧΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΓΩΝΙΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ,ΩΛΕΠΩ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΓΚΙΝΟΥΜΑΙ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ ΠΑΙΡΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ..ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΟΣΟ ΓΙΕΤΑΙ!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ :) ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ... ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ... ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!Με το καλό Αλεξάνδρα μου. :woohoo: :woohoo: Συγκινήθηκα πολύ με τα νέα σου.Αντε πήγαινε και στον γιατρό να μας πεις τι σου είπε αν και είμαι σίγουρη ότι θα πάνε όλα τέλεια.Φιλάκια πολλά. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου καλημερα :) Χαρηκα παρα μα παρα πολυ με τα νεα σου! Σου ευχομαι να εχεις την καλυτερη εγκυμοσυνη που υπαρχει, νομιζω οτι σου αξιχει γιατι ταλαιπωρηθηκες πολλη! Τωρα ξεχνα τις δουλειες του σπιτιου, ξαπλωσε, ξεκουρασου νιωσε σα βασιλισα γιατι θα γινεις μανουλα. Φιλακια πολλα και να προσεχεις πολλη :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...