Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΛΕΧΩΝΑ!!


aglikeria

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΙΑ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ!!

ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΒΡΙΚΑΤΕ Η΄ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΑΝΑΓΚΗ ΤΩΡΑ?ΚΑΤΙ ΤΡΕΛΙΑΡΙΚΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ..ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΜΩΣ ΓΙ ΑΥΤΗΝ..

ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΕΑ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΗ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

frapedia72 έγραψε:

μια μασκα υπνου που τη βαζεις στο ψυγειο και ξεκουραζει τα ματια απο τους μαυρους κυκλους!!! χαχαχαχαα

:laugh: :laugh: καταπληκτικο!

επισης προτεινω εναν κουκλο baby sitter!για να ανεβει και η πεσμενη libido της λεχωνας! :laugh:

αλλιως το καλυτερο δωρο που μπορω να σκεφτ

ω ειναι να πηγαινεις συχνα στη φιλη σου να της κανεις παρεουλα,αυτο θα το εκτιμησει πολυ. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελειες οι ιδεες των κοριτσιων!!

Εγω θα εκτιμουσα πολυ(ειδικα αν θηλαζει!):

-Ταπερακια με νοστιμα κ πολυθερμιδικα φαγητακια(δε θα προλαβαινει να μαγειρεψει!)

-Πολλαααααα γλυκα κ καλυτερΑ σοκολατενια(καμια λεχωνα δε μπορει να αντεξει χωρις γλυκα!)

-Πατατακια,κριτσινακια κ γενικως τετοια "υγιεινα" που μπορει να τα φαει κ με ενα μονο χερι!!!(το αλλο δε θα μπορει να το χρησιμοποιησει ΣΙΓΟΥΡΑ)

ΥΓ Φαινεται πως ειμαι "οινγκ-οινγκ"?????χαχαχαχαχα :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πιστευω πως το καλυτερο που θα μπορουσες να της παρεις ειναι ενα trendy φορεματακι για να νιωσει καλυτερα μετα τη γεννα της, αλλωστε τα δικα της ρουχα ακομα δεν θα της κανουν, η μια πυτζαμουλα μαζι με ρομπιτσα και παντοφλακια για τις μερες που θα καθετε μεσα στο σπιτι, και τωρα στην αρχη θα ειναι πολλες...!!!

Υ.γ. Αναστασια νομιζω πως δεν θα ηταν καλο, ειδικα αν θηλαζει, να τρωει τετοιου ειδους σνακ και για το μωρο και την σιλουετα της...!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν υπάρχει καλύτερο δώρο για μια λεχώνα και μάλιστα θηλάζουσα από νόστιμα και πλούσια φαγητά που σε κάθε άλλη φάση της ζωή της μια γυναίκα φυσιολογικά ίσως αποφεύγει ( αν προσέχει )! Συμφωνώ λοιπόν απόλυτα με την Αναστασία !!! ;).

Θυμάμαι, τους πρώτους μήνες κατέβαζα απίστευτες ποσότητες φαγητών και γλυκών και αδυνάτιζα!! Τίποτα δεν με συγκινούσε τότε περισσότερο από ένα καλό πιάτο φαγητό και είχα μάλιστα τσακίσει τα σιροπιαστά του διπλανού ζαχαροπλαστείου!!! :laugh:

Ευγνωμονούσα δε ιδιαίτερα όποιον μου έφερνε τέτοια δωράκια, κυρίως της μαμά μου δηλαδή... Το δεύτερο σημαντικότερο πράγμα είναι ο ύπνος για μια λεχώνα. Αν μπορούσες να της προσφέρεις κάποια βοήθεια στο σπίτι για να έχει χρόνο να κοιμηθεί μια ωρίτσα θα ήταν επίσης φαντάζομαι ανεκτίμητο δώρο!!! ;)

Και η μάσκα ματιών βέβαια σίγουρα θα αποδειχθεί σύμμαχος στην ψυχολογία της!! B)

Οτι και να της προσφέρεις όμως εφόσον θα το δώσεις με αγάπη σίγουρα θα το εκτιμήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ απόλυτα με τη φίλη sweetmammy για το φορεματάκι... Δεν το είχα σκεφτεί αν και έκανα τον τελευταίο χρόνο πάρα πολλά δώρα σε λεχωνίτσες φίλες μου. Πάντα έπαιρνα κάτι για το λαιμό, ή βραχιολάκι που να συνδυάζει ματάκι ή σταυρουδάκι και κάποιο στοιχείο ανάλογα με το φύλο του μωρού... αυτοκινητάκι, πεταλουδίτσα, αγοράκι, κοριτσάκι.

Εμένα μου είχανε φέρει βιβλίο για τη φροντίδα του μωρού, και άπειρα ματάκια για να μη με πιάνει το μάτι ως λεχώνα.. Κι εγώ η άτιμη φοράω τα ματάκια της Μαρίας μου! Τα δικά μου στο χ--ιμο! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Συμφωνώ απόλυτα με τη φίλη sweetmammy για το φορεματάκι... Δεν το είχα σκεφτεί αν και έκανα τον τελευταίο χρόνο πάρα πολλά δώρα σε λεχωνίτσες φίλες μου. Πάντα έπαιρνα κάτι για το λαιμό, ή βραχιολάκι που να συνδυάζει ματάκι ή σταυρουδάκι και κάποιο στοιχείο ανάλογα με το φύλο του μωρού... αυτοκινητάκι, πεταλουδίτσα, αγοράκι, κοριτσάκι.

Εμένα μου είχανε φέρει βιβλίο για τη φροντίδα του μωρού, και άπειρα ματάκια για να μη με πιάνει το μάτι ως λεχώνα.. Κι εγώ η άτιμη φοράω τα ματάκια της Μαρίας μου! Τα δικά μου στο χ--ιμο! :P

Χεχεχεχε... βρε Ιφιγενεια, τωρα που το λες κι'εμενα οντως μου ειχανε φερει πολλα ματακια... ειναι ενα δωρο πολυ συνηθισμενο σε λεχωνες...!!! :blush:

Σκεφτηκα το φορεματακι γιατι αυτα με βολευαν ωσπου να χασω τα κιλα... ολο με φορεματακια κυκλοφορουσα... ελαστικα τα οποια μου κανουν και τωρα που αδυνατισα... ειναι ενα δωρακι που δεν παει χαμενο...!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...