Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεια σας κορίτσια!!


Dimzan

Recommended Posts

Χαίρεται και από εμένα!!Είμαι η Δήμητρα και έχω ένα αγοράκι 15 μηνών!!

Αν και παντρεμένη 4 χρόνια ο ερχομός του μικρού ήταν αναπάντεχος! Γιαυτό και στην αρχή είχα σοκαριστεί στην ιδέα ότι θα γίνω μαμά! Αμέσως μετά τη γέννησή του όμως, κατάλαβα ότι δεν υπάρχει μεγαλύτερη ευτυχία. Ούτε μπορούσα να φανταστώ ότι μπορούσα να αγαπήσω τόσο δυνατά, χωρίς όρια, χωρίς απαίτηση, χωρίς θέλω και γιατί!

Με τον καλό μου είχαμε μια υπέροχη σχέση, δεν πίστευα ότι υπήρχε κάτι που θα την κάνει πιο δυνατή, κιόμως έγινε ακόμα πιο δυνατή μετά τη γέννηση του παιδιού μας!!

Θα χαρώ πολύ να τα λέμε και να γίνω και εγώ μέλος της όμορφης παρέας σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Δημητρα!!Καλως μας ηρθες!Ειμαι η Κωνσταντινα!Να χαιρεσαι το παιδακι σου!!Μεγαλη ευλογια πραγματικα!!!Να ειναι παντα γερος κι ευτυχισμενος!Κι εσεις παντα με υγεια και αγαπη να το καμαρωνετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι και εγώ καινουργια στη σελιδα. Με λένε Λίνα και έχω ένα κοριτσάκι 4 χρονών και προσπαθώ για δευτερο αλλα δεν βλέπω φως. Βασικά έχω δίκερη μήτρα και ενώ το πρώτο το έπιασα στον αερα, δεν ξέρω τι πάει στραβά τώρα. Αυτά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΩΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΗ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΗ ΣΟΥ!!!!ΕΙΜΑΙ Η ΔΩΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΙΟ 14....ΩΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ....ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...