Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ....


WENDY

Recommended Posts

ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΗΝ ΑΠΩΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑ...ΚΑΙ ΕΧΟΝΤΑΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΧΟΥΝΕ ΧΑΣΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ..ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΣΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ..

ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ,ΕΙΤΕ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΕΦΕΡΕΙ ΕΠΙΤΥΧΟΣ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ...

ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ..ΕΙΤΕ ΠΑΡΟΔΙΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ...ΕΙΤΕ ΚΡΑΤΑΝΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ..ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ Η ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΛΥΣΕΙΣ ΣΕ ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΑΣ..

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΛΕΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω απολυτα μαζι σου,ειναι απαραιτητο για ολες μας και μακαρι να γινοταν,αν οχι καθημερινα,εστω να υπαρχει μια ανταποκριση απο συνεργατη του mammy σε θεματα αναλογα...καμια φορα περα απο οσα λεμε μεταξυ μας και συμβουλευουμε η μια την αλλη,χρειαζομαστε και μια γνωμη πιο ειδικη..συμφωνω και επαυξανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΚΑΙ ΓΩ..

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ

ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΕΣΤΩ Κ ΣΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ.

ΕΧΩ ΠΙΑΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΕΠΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΩΣ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΔΙΑΦΥΓΗ..

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΔΙΕΞΟΔΟ...

ΔΕ ΛΕΩ ΜΕΤΡΑΕΙ Η ΣΤΗΡΙΞΗ ΑΠΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ,ΑΝΤΡΑ,ΦΙΛΟΥΣ,ΕΣΑΣ..

ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΕΝΟΣ ΕΙΔΙΚΟΥ ΤΗΝ ΑΝΤΙΛΛΑΜΒΑΝΕΣΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια γύρισα από τον γιατρό. Είδαμε το μικρουλι, είδαμε και την καρδούλα να πάλλεται και την ακούσαμε κιόλας. Ο γιατρός ζήτησε να ξαναπάω σε μια εβδομάδα να την ακούσουμε ξανά, καθώς με έβγαλε 6 εβδομάδων και είπε ότι ακουγόταν λίγο χαμηλά η καρδιά. Είναι φυσιολογικό μου είπε σε αυτήν την εβδομάδα ωστόσο. Εγώ όπως κοίταγμα την οθόνη είδα ότι έγραφε 6w 5d. Τον ρώτησα ξανά αν είναι ανησυχητικο αυτό με την καρδιά και μου είπε να μην αγχώνομαι. Δεν σας κρύβω όμως ότι έχω πέσει πολύ ψυχολογικά. Φοβάμαι μήπως πάω την επόμενη εβδομάδα και η καρδούλα έχει σταματήσει, όπως τότε..... Δεν θυμάμαι στην κόρη μου σε ποια εβδομάδα ακριβώς ακούσαμε την καρδούλα της. Δεν ξέρω πως θα περάσει αυτή η εβδομάδα, μου φαίνεται αιώνας....
    • Α καλά γι' αυτό είμαι σίγουρη!!! Μετά απο τόσες προσευχές μου ήρθε ξαφνικά χωρίς να το περιμένω, άρα σίγουρα μόλις την αντικρύσω δε θα με νοιάζει τίποτα! Σίγουρα θα βρεθεί. Δεν αγχώνομαι καθόλου. Κι όμως όπως σου είπα την έβαλε 26/12 για καισαρική γιατί μετά έφευγε για διακοπές! Αν συντρέχει λόγος δεν το συζητώ! Αλλά θέλω να προσπαθήσω για φυσιολογικό τοκετό όσο περισσότερο γίνεται! Γενικά απ' ότι έχετε καταλάβει... είμαι πολύ ΖΕΝ! Αλλά δε σημαίνει πως έχω και "άγνοια κινδύνου" Απλώς προσπαθώ να σκεφτώ κάποια πράγματα όσο νωρίτερα γίνεται για να μη μου φανούν βουνό μετά! Κι άλλωστε η παρέα εδώ μαζί σας, με βοηθάει πολύ γιατί δεν κρατάω τίποτα μέσα μου!
    • @Apostolia88και γώ έχω τέτοιες ενοχλήσεις και πονάκια. Κυρίως με πιάνουν μετά το μεσημέρι και καταλήγω τα απογεύματα ξάπλα! Ευτυχώς είναι αυτές τις μέρες εδώ ο αντρας μου και βοηθάει με τα παιδιά.    Για κιλά εγώ δεν κάνει να μιλάω…+1 αλλά ξεκίνησα από 69!!!! @Pinacoladaγια πες πέρασες καλά;;;  Το ταξίδι ήταν οκ;;;
    • Όχι δε νιώθω απολύτως τίποτα, γι'αυτό και τρυπιέμαι συνεχώς! Νιώθεις κάτι;Αν ναι μήπως πρέπει να ενημερώσεις!
    • Τραγικό να σε βάζουν σε καισαρική για τις διακοπές τους. Από αυτή την άποψη ναι καλύτερα ειλικρίνεια! Εγώ το πέταξα σε μια επίσκεψη, λέω λόγω σακχάρου πρέπει να πάμε σε καισαρική; Και μου λέει όχι, αν προχωράμε καλά δεν υπάρχει λόγος! Ό,τι είναι ασφαλέστερο για το μωράκι και τη μαμά, ευτυχώς ο γιατρός μου εμπνέει εμπιστοσύνη σε αυτό το θέμα! Δε με φοβίζει πάντως και η καισαρική, αν πρέπει για την υγεία μας θα το κάνω χωρίς δεύτερη σκέψη! Βέβαια, να μιλήσεις με την ψυχολόγο σου και νωρίς γτ τότε μπορεί να είσαι και ευαίσθητη λόγω των ορμονών, θηλασμού κτλ
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...