Μετάβαση σε περιεχόμενο

δεν ανοιγει ουτε το στομα


dorota

Recommended Posts

προσπαθω εδω κ μια ωρα να του δωσω κρεμα κ αυτος ουτε το στομα δεν ανοιγει ασε που απο το πρωι ηπιε 40γρ γαλα ξερουμε κανενα νοστιμο γαλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγνωμη βασουλα τωρα το ειδα το νινακι μου σε 15 μερες θα μπει στον εκτο μας αρχισε ο γιατρος πιο μπροστα τις κρεμες γιατι δεν τρωει το τελευταιο διαστημα αλλα δεν ανοιγει το στομα να φαει κ οταν τον ξεγελαω το ωαζω το κουταλι στο στομα δεν πινει κ γαλα κ αναγκαστικα ξενυχταω για να του δωσω στον υπνο πιναμε novalak it τωρα αλμιρον αλλα κ αυτο μετο ζορι κατι πιο νοστιμο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΑΠΟ ΓΑΛΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ 'ΝΑΝ ΗΑ 1'ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΚΡΕΜΕΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΚΟΥΩ ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΖΟΥΡΑ ΓΑΛΑ ΣΤΟ ΡΙΖΑΛΕΥΡΟ ΤΟ ΤΡΩΕΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: Δεν θελει να φαει!

Τι πλακα και τι σπασιμο νευρων! :laugh:

Ετσι και το νινι μου και κοντευει 9 μηνων!

Τρωει μετριμενες κουταλιες και τελος!

Ουτε τραγουδακια ουτε τιποτα δεν την ξεγελανε!

Υπομωνη χρειαζεται και μην τον πιεζεις!

Θα παρει το κουταλακι απο φοβο και θα το βλεπει σαν κατι το αναγκαστικο και λογικα θα σφραγιζει ποιο πολυ το στομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμενα εγω εχω την εντυπωση οτι το μωρακι δεν ειναι ακομη ετοιμο να φαει αστον λιγακι δωστου λιγο χρονο και ξαναπροσπαθησε μην τον ζορισεις μονο γιατι θα εχεις αντιθετα αποτελεσματα πχ να μην το θελει καθολου μετα

οσον αφορα το γαλα υπαρχουν πολλα γαλατα δευτερης βρεφικης ηλικιας στο εμποριο που μπορεις να δοκιμασεις πιο θα του αρεσει πιο πολυ

εμεις πεταξαμε πολλα γαλατα μεχρι να βρουμε το ιδανικο αυτο που του αρεσει πιο πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...