Μετάβαση σε περιεχόμενο

αίμα και ωορρηξία


silika

Recommended Posts

χθές έκανα τεστ ωορρηξίας (14ημέρα) και βγήκε θετικό. Το πρωί όμως είχα δει μια σταγόνα ροζ αίμα στο εσώρουχο. Σχετίζεται το αίμα και η ωορρηξία;

Έκανα και σήμερα το τεστ και βγήκε αρνητικό. Ο γιατρός στον υπέρηχο την Δευτέρα μου είπε πως τα ωάρια που έχω θα ελευθερωθούν Τετέρτη-Πέμπτη.

τελικά πότε είχα ωορρηξία;

άλλα συμπτώματα δεν έχω (στιμπίματα κτλ) εκτός από τα λευκά υγρά που τα είχα μέχρι και την Δευτέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου silika εγώ επειδή γενικά τις ωορηξίες μου τις αισθάνομαι πολύ έντονα (έντονοι πόνοι κάποιες φορές όταν πάω να καθήσω πονάω υγρά κτλ)έχω δεί και λίγο ροζ με υγρά κάποιες φορές και όταν είχα ρωτήσει τους γυναικολόγους που είχα και παλιά μου είχαν πεί ότι δεν είναι κάτι που πρέπει να με προβληματίσει.ελπίζω να σε βοήθησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Μάλλον έχεις δίκιο αφού έκανα υπέρηχο την Δευτέρα αν υπήρχε κάποιο πρόβλημα θα το είχε δει ο γιατρός.

Άρα η ωορρηξία μου ήταν χθες που είδα το αίμα ή σήμερα δηλ. 24 ώρες περίπου μετά το θετικό τεστ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

από όσα ξέρω η ωορηξία κρατάει 14 15 16 δλδ 3 περίπου μέρες άρα λογικά πρέπει να είναι αυτό το 3ημερο ελπίζω να μην σε μπέρδεψα περισσότερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...