Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σήμερα θα έφερνα στον κόσμο την μπέμπα μου!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΤΙ ΣΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΕΙΣ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΤΟ ΘΕΛΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΤΕΤΟΙΡΣ ΠΕΡΟΠΤΩΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΒΟΗΘΑΕΙ....ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΥΤΑΣ....ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΕΓΩΙΣΤΡΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΥΤΟ.....

ΕΧΕΙΣ ΟΜΩΣ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΚΑΛΥΨΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.....ΓΙΑ ΟΣΟ ΧΡΟΝΟ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!

ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ.....ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ!!!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαέλ έγραψε:

η σπονδυλική στήλη κλεινει την 4 εβδομάδα...εμένα στην αυχενική μου είπαν μπράβο υγιέστατο μωράκι...μετά μου είπε ο γιατρος έλα να κάνουμε ενα καρδιοτακογράφο σε ένα μηνα.δεν ειχε υπερηχο πάω το άκουσε όλα καλά μου είπε.μόλις πέρασαν 4 μέρες εγω 15 εβδομάδων πάω και του λέω ότι κάτι δεν πάει καλά μουέκανε πάλι καρδιοτακογράφο όλα καλά δεν χρειάζομε υπέρηχο μου είπε.και έφτασα 22 εβδομάδων και είδα στο ονειρό μου ότι είχε πρόβλημα το μωράκι μου και πάω και κάνω την β επιπέδου και έχασα την γη κάτω από τα πόδια μου....τώρα που μίλησα με έναν γιατρο προγεννετικού ελέγχου (επιμελητης στο ιασω) μου είπε πριν να αρχίσω προσπάθειες πρέπει να πάρω φολικό για να μην ξαναγίνει εγω το πέρνω για 1 χρόνο.σε όλες τις κοπέλες το δίνει 2 μήνες πριν.και φαίνεται στην 15 εβδομάδα...
Λυπαμαι πααααρα πολυ γι' αυτο που εγινε και σε συμπονω, ειχα κι εγω μια ατυχια(παλινδρομη κυηση) στην 11η εβδομαδα κι ενω πηγαιναν ολα καλα! :( Θα ηθελα να σε ρωτησω το φολικο που παιρνεις ειναι σε χαπι? Το δινουν τα φαρμακεια χωρις συνταγη γιατρου? Και αν ναι εμενα γιατι δε μου το προτεινε κανενας γυναικολογος? Εχω παει σε δυο.....
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΒΙΒΟ ,τo φολικό το έπαιρνα σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης και ο γυναικολόγος μου το είχε δώσει όταν ξεκίνησα προσπάθειες για να μείνω έγκυος.

Είμαι ασφαλισμένη στο ΙΚΑ , δεν πλήρωσα ούτε ένα ευρω για χάπια ( φυλικο,ασβέστιο ,σιδηρο) αλλά πρέπει να τα συνταγογραφήσεις στο Κεντρο Προστασίας μάνας και παιδιου ( αυτά για το ΙΚΑ , για άλλα ταμεία δυστυχώς δεν γνωρίζω για να βοηθήσω )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι το φολικό οξυ το παιρνεις απο πρίν πινεις εγγυος- μου το ειχε δοσει και ο δικος μου γιατρος. Εγω επαιρνα το Filicine υπάρχουν και άλλα σκευασματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παίρνω το filicine τώρα στοιχίζει 1,5 ευρώ αν θυμάμαι καλά.ουτε κάν δειχνω την συνταγή που μου έδωσε ο γυναικολόγος μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου είναι πολύ δύσκολο :(

Χαίρομαι όμως που το παλευεις και δεν τα παρατάς!Να σκέφτεσαι πως το αγγελάκι σου είναι σε καλά χέρια...

Κουράγιο!

Φιλιά στον μικρούλη σου :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς κάποια πράγματα δεν μπορούμε να τα προβλέψουμε και να τα διορθώσουμε. :( Σου εύχομαι σύντομα να ξανανοιώσεις τη ζωή μέσα σου και να χαίρεσαι τον κούκλο σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαέλ έγραψε:

Έκανα β΄επειπέδου και είδαμε ότι είχε δισχιδή ράχη...έκανα διακοπή 16 ιουνίου ...σαν σήμερα θα γεννούσα

Lupamai polu glukia mou,

Ki egw eprepe na kanw to idio stis 21 bdomades giati h mpempa mou eixe problhma me ta nefra ths. An gennousa stis meres mou shmera tha ekleine tous 3 mhnes.

Kouragio, to aggeloudi sou se prosexei apo ton ourano kai se agapa para polu.

Tania

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evipapa έγραψε:

ΒΙΒΙΒΟ ,τo φολικό το έπαιρνα σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης και ο γυναικολόγος μου το είχε δώσει όταν ξεκίνησα προσπάθειες για να μείνω έγκυος.

Είμαι ασφαλισμένη στο ΙΚΑ , δεν πλήρωσα ούτε ένα ευρω για χάπια ( φυλικο,ασβέστιο ,σιδηρο) αλλά πρέπει να τα συνταγογραφήσεις στο Κεντρο Προστασίας μάνας και παιδιου ( αυτά για το ΙΚΑ , για άλλα ταμεία δυστυχώς δεν γνωρίζω για να βοηθήσω )

Ευχαριστω. Κι εγω επερνα οταν ημουν αλλα μονο τοτε.... :dry: Ελπιζω τωρα κατι να κανουμε :P
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπαμαι που δεν μπορω να σου ευχηθω για την Ραφαελα,εφυγε και παιζει σε καποιο συννεφο με αλλα αγγελουδια..Λυπαμαι για τον πονο σου ...ΛΥΠΑΜΑΙ ακομα μια φορα ..μα δεν ειναι αρκετη η λυπη μας κι η λυπη ολου του κοσμου για να την φερουν πισω..σημερα θα γεννουσες τη ραφαελα και εγω θα ημουν ακομα εγκυος...θα σου ευχομουν να σου ζησει ...και εσυ θα μου ευχοσουν καλη λευτερια...αλλα....

Σου ευχομαι να εισαι δυνατη και να προχωρησεις..κι αν μπορεις στον δρομο που θα προχωρας μην ριχνεις κλεφτες ματιες πισω σου γιατι ποναει...αν μπορεις να προχωρησεις χωρις να ξανακοιταξεις πισω καντο....

επισης σου ευχομαι το επομενο παιδι σου να ειναι κοριτσι και να το ονομασεις Ραφαηλια κι αν ο πονος σου σημερα ειναι αμετρητος...αυριο να ειναι αμετρητη η χαρα σου καθως θα απολαμβανεις την απολυτη ευτυχια με ενα μωρο στην αγκαλια σου...

καλη δυναμη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΑΦΑΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ

ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ Κ ΠΟΛΥ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ :(:(

ΕΚΑΝΕΣ ΟΜΩΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ

ΝΑ ΔΕΙΣ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ Κ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ Κ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΦΥΛΑΚΑ ΑΓΓΕΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ Κ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΤΟ 2 ΜΩΡΟ ΘΑ ΕΧΟΥΝ Κ ΤΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΟΥΛΑ ΤΟΥΣ ΦΥΛΑΚΑ ΑΓΓΕΛΟ :):)

ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss:

ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΤΕΛΙΚΑ Κ ΠΡΙΝ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ

ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΟ ΝΩΜΙΖΑ ΟΤΙ Κ Η ΣΥΛΛΗΨΗ Κ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΕΥΚΟΛΟ

ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ Κ ΠΟΛΥ

ΤΟ ΞΕΡΩ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα,

καταλαβαίνω πως νιώθεις, πριν από κάποιους μήνες περίπου μέιναμε έγκυες με την κολλητή μου. Αυτή γέννησε τον Ιούλιο τα δίδυμα της, εγώ όχι.

Κ εγώ σκέφτομαι ότι θα είχα τπ παιδάκι μου τώρα, όμως σκέφτομαι ότι είμαι 'ηδη έγκυος κ περιμένω το γίο μου.

Δυστυχώς έχασες το παιδάκι σου σε μεγάλο μήνα κ είχες προλάβει να δεθείς πάρα πολύ μαζί του. κ εγώ έκλαιγα κάθε μέρα για 5 μήνες αλλά όταν έφτασε ο καιρός να κάνω μπεμπε βρήκα δύναμη κ ξαναπροσπάθησα ελπίζοντας για μια νέα αρχή.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά, στα λέω μόνο ελπίζοντας να σου έδωσα έστω κ ελάχιστο κουράγιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΑΦΑΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ 4/12/2008 ΛΟΓΩ ΑΝΩΜΑΛΙΩΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΠΛΑΣΙΝ ΕΤΣΙ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ Σ ΕΣΕΝΑ. ΟΜΩΣ ΕΜΕΙΝΑ ΔΥΝΑΤΗ ΓΙΑΤΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΜΑΖΕΨΑ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΝΑΙ ΜΕ ΚΑΙΕΙ ΑΛΛΑ.........ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΑΛΙ Ο ΘΕΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕ ΜΟΥ ΞΑΝΑΔΩΣΕ ΣΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΝΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΘΝΗΤΟΙ ΟΜΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΧΑΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ...

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΙΡΕΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ.

Η ΖΩΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ValentinaGiannis έγραψε:

ΡΑΦΑΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ 4/12/2008 ΛΟΓΩ ΑΝΩΜΑΛΙΩΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΠΛΑΣΙΝ ΕΤΣΙ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ Σ ΕΣΕΝΑ. ΟΜΩΣ ΕΜΕΙΝΑ ΔΥΝΑΤΗ ΓΙΑΤΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΜΑΖΕΨΑ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΝΑΙ ΜΕ ΚΑΙΕΙ ΑΛΛΑ.........ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΑΛΙ Ο ΘΕΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕ ΜΟΥ ΞΑΝΑΔΩΣΕ ΣΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΝΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΘΝΗΤΟΙ ΟΜΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΧΑΡΑ
Συγχαρητηρια κοριτσακι μου :) Τα καταφερες βρε θηριο! :P Κι εγω 15-12-08 εκανα αποξυση :( Ελπιζω μετα απο σχεδον ενα χρονο να τα καταφερω και να κανω ενα γερο μωρακι πανω απ' ολα.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι τοσο αδικο να συμβαινουν τετοια πραγμη σημεατα,πολυ με στεναχωρουν..ποναει πολυ η απωλεια. :(

Σου ευχομαι καλη μου να παιρνεις δυναμη από τον ανηψιο και με την θετικη σκεψη και πιστη στις δυναμεις σου να συλλαβεις και να φερεις στο κοσμο ενα γερο και ομορφο πλασμσατακι.

Υπομονη και η σημερινη μερα θα περασει...ειμαστε εδω για οτι χρειαστεις.

φιλακια και ευχες να λαμψουν ολα γρηγορα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβαίνω απόλυτα.Πριν ένα μήνα έχασα τα διδυμάκια μου.Ήμουν στην 25η εβδομάδα και δυστηχώς γεννήθηκαν πρόωρα.Η μία πέθανε αμέσως και η άλλη την επόμενη μέρα. Δεν περνάει λεπτό που να μην τις σκέφτομαι. Νίωθω άδεια , κενή και συνεχώς αισθάνομαι ένα μαχαίρι καρφωμένο στην καρδιά. Είχα δύσκολη εγκυμοσύνη και τον περισσότερο καιρό νοσηλευόμουν και τώρα το μόνο που σκέφτομαι είναι ενα μεγάλο ΓΙΑΤΙ? Γιατί να περάσω τέτοια ταλαιπωρία και να χάσω τελικά τις μπεμπούλες μου. Είναι άδικο... Κουράγιο αν και ξέρω ότι ότι και να σου πούν δεν υπάρχει παρηγοριά. Τα αγγελούδια μας ξέρουν ότι τα αγαπάμε και μας βλέπουν απο εκει ψηλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TESH ΤΙ ΤΡΟΜΕΡΟ!!! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ''ΓΙΑΤΙ'' ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΝ! ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΑΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΧΩΡΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΝΟΥΣ!!!

ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΛΟΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑΣ ΠΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΣ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΘΑ ΧΟΥΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΟΥΣΙΑ!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣΑΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΩΡΑ.

ΑΣ ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΟΥΜΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΔΥΝΑΜΗ Ο ΘΕΟΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΕΧΑΣΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ/ΣΑΣ/ΜΑΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΙΟ ΔΩΡΟ, ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΕΝΟΣ ΠΑΙΔΙΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...