Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΕΛΦ ΚΛΙΑΡ


maniania

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ .ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΤΟ ΤΕΣΤ ΣΕΛΦ ΚΛΙΑΡ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΚΑΝΕΙ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΝ 29 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ (ΚΥΚΛΟΣ31)ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΥΕΧΩ ΑΛΛΟ .ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΕΧΩ 3 ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ ΑΚΟΜΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω αυτο ειχα κανει και μου ειχε βγει θετικο αλλα περιμενα περιπου μια εβδομαδα απο την αναμενομενη ημερομηνια που περιμενα περιοδο...βασικα αυτο μου ειχε πει και η γιατρος μου να κανω.....λενε οτι δειχνει νωριτερα....ευχοαμι να ειναι θετικο αφου το θελεις τοσοσ πολυ....και να σου ζησουν τα μωρουλια σου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα maniania. Σου εύχομαι με το καλό!!

Το self clear κοστίζει γύρω στα 14 € και υποτίθεται ότι ανιχνεύει πιθανή εγκυμοσύνη ακόμη και πριν την καθυστέρηση. Η φαρμακοποιός όμως μου έχει πει ότι γενικά τα τεστ εγκυμοσύνης είναι αξιόπιστα όταν γίνονται μετά την πρώτη ημέρα καθυστέρησης με πρωϊνά ούρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλό να είσαι έγκυος

τώρα για το συγκεκριμένο δε ξέρω να σου πω...

δε το χω κάνει ποτέ αλλά ξέρω πως

πάνω κάτω όλα κοστίζουν γύρω στα 15 ευρώ...

με το καλό και πάλι :kiss:

και να χαίρεσαι τα μωράκια σου :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανιανια κανεις πλακα?εχεις τρια παιδια??? πες μας την συνταγη σου! θα φανει χρησιμη σε οοοολες!!!

αντε με το καλο να ερθει κ το τεταρτο μωρο!!! αγορια η κοριτσια εχεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό κοπέλα μου και το 4ο!!!!!! Σε βρίσκω "άψογη" μπράβο σου!!!!! Γιατί ρωτάς για TEST καλέ?????? Δεν πιστεύω να έχεις αγωνία..... αφού έχεις ήδη παιδάκια εννοώ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 5,5 ΧΡ ΚΑΙ ΔΥΟ ΑΓΟΡΑΚΙΑ 3ΧΡ ΚΑΙ 20 ΜΗΝΩΝ!!!ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΓΙΑΤΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΠΙΣΤΑΖΟΥΖΟΥΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Droseroula έγραψε:

Καλημέρα maniania. Σου εύχομαι με το καλό!!

Το self clear κοστίζει γύρω στα 14 € και υποτίθεται ότι ανιχνεύει πιθανή εγκυμοσύνη ακόμη και πριν την καθυστέρηση. Η φαρμακοποιός όμως μου έχει πει ότι γενικά τα τεστ εγκυμοσύνης είναι αξιόπιστα όταν γίνονται μετά την πρώτη ημέρα καθυστέρησης με πρωϊνά ούρα.

δροσερουλα μου εμενα μου ειχε πει οτι ειναι αξιοπιστα γιατι ειναι ετσι φτιαγμενα που και καλα ανιχνευουν την ορμονη που παραγει μια γυναικα που ειναι εγκυος απο πολυ νωρις εστω και αν υπαρχι σε μικρη ποσοτητα....τελικα ο καθενας λεει τα δικα του...τι να πω....χι χι...

maniania σε ευχαριστω πολυ να εισαι καλα...και εσυ οτι επιθυμεις....ατε και με το τεταρτο μωρακι στην κοιλιτσα......φιλια,,,,..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το πηρα σημερα κ κοστιζε 11,50 ευρω αλλα καλυτερα να περιμενεις λιγο ακομη,εγω σημερα που το εκανα εδειξε αρνητικο αλλα περιοδο περιμενω την παρασκευη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Δυστυχώς πολλές έχουμε περάσει 1 ή και παραπάνω απώλειες. Σαφέστατα νιώθω υπερτυχερη που έχω την μικρούλα μου, ευχαριστώ συνεχώς την Παναγία που μου την έφερε στην αγκαλιά μου υγιέστατη!!  Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού τόσο σύντομα, νομίζω δεν θα άντεχα να στρώσει και να μεγαλώσει η μπέμπα και μετά να ξαναμπώ σε όλη τη φάση του νεογέννητου... Ξενύχτια, θηλασμός, κολικοί, δόντια 😱😱😱. Και εκτός αυτού αν όλα πάνε καλά ο σύζυγος θα πάρει μετάθεση για νησί σε 1-2 χρόνια και εκεί δεν ξέρω πόσο εύκολο θα είναι να βρω καλό γυναικολόγο να με παρακολουθεί. Θα πρέπει να πηγαινοερχομαι Αθήνα και κυρίως για τον τοκετό. Και τρίτον δεν θέλω να στείλω την μικρούλα μου σχολείο από τώρα για να επιστρέψω στη δουλειά. Η εγκυμοσύνη αυτή (χωρίς να το έχω υπολογίσει ειλικρινά) έρχεται με άδεια κυοφορίας ακριβώς όταν τελειώσει το 9μηνο που βρίσκομαι τώρα. Αυτό θα με διευκολύνει πάρα πολύ να πω την αλήθεια. Αλλά ναι δόξα τω Θεώ συλλαμβάνουμε με την πρώτη προσπάθεια κάθε φορά 🙏🙏  
    • Εμένα ο ιδιώτης μου είπε ότι θα τον κάνουμε και αυτόν τον υπέρηχο. Θα δω τι θα μου πει μεθαύριο και η γιατρός του δημοσίου.  Επιτέλους θα την ξανά δω μετά απο 6 εβδομάδες τη μικρή μου!  Καλημέρα και καλό μήνα να έχουμε κορίτσια μου!!!
    • Εύχομαι ολα να πάνε καλά!! Και να περάσουν γρήγορα οι μέρες...  
    • Το Doppler το μετράει και ο γιατρός σε έναν απλό υπέρηχο βλέπει τα βασικά (όπως πχ μετράνε και την αυχενική σε απλό υπέρηχο ) ο εμβρυολογος που θα σε κάνει Doppler βλέπει πολύ πιο αναλυτικά τα πράγματα και παίρνει πιο ακριβές μετρησεις που είναι πιο αξιόπιστες ( όπως και στη αυχενική )  για αυτό λέω ότι κάποιοι γιατροί δεν την ζητάνε την Doppler γιατί έχουν εικόνα είδη από τον υπέρηχο που σου κάνουν αυτοί.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...