Μετάβαση σε περιεχόμενο

κοριτσια σημερα διβασα αυτο κ σοκαριστικα.......


ninina

Recommended Posts

Αραγε γιατι στελνει ο Θεος παιδια σε τετοιες γυναικες;;!!!!!!!! :angry::angry::angry:

Γιατι ενω αλλες δινουν και τη ψυχη τους για ενα μωρακι και δυσκολευονται τοσο πολυ να αποκτησουν;;;;!!!!!!!!!! :angry::angry::angry:

Χριστε μου μου σηκωθηκε η τριχα!!!!! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιστευετε οτι καποιο ισορροπημενο ατομο θα εκανε κατι τετοιο; Εδω μιλαμε για μια γυναικα που σιγουρα δεν ειναι στα καλα της .Την ευθυνη την χει απολυτα οχι μονο εκεινη αλλα και ολοι οσοι ηταν διπλα της .Δεν καταλαβαν οτι ειχε πρόβλημα ; ο αντρας της που ηταν ; δηλαδη αυτος δεν ειχε παρει χαμπαρει οτι ειναι ανισσοροπη ; ο γυναικολογος ; οι υπευθυνοι του νοσοκομειου ; κατα τη γνωμη μου δνε ειναι μονο αυτη η ενοχος αλλα και ολοι οσοι δνε εκανν κατι για να αποτρεψουν την κατασταση αυτη .

Οταν γεννησα το πρωτο πραγμα που εκανε ο γιατρος μου ηταν να μιλησει στον αντρα μου τη μαμα μου και τη πεθεραμου για το ποσο ευαλωτη ημουν για το χωρο που ανουν οι ορμονες και το πως νατιδρα η καθε γυναικα .Και επειδη ισως νομιζετε οτι τη δικαιολογω οχι βεβαια σε καμια περιπτωση μα αυτη δνε μπορει να καταλαβει οταν αποδοθουν ευθυνες να μην ειναι μονη .

Κριμα μια ζωουλα που παλεψε να ερθει στη ζωη καινα φυγει ετσι ...

Οταν καποιος σκοτωσει καποιον δικαζετε καικαταδικαζεται τωρα τι θα γινει ; ολοι οι ανθρωποι εχουεμ δικαιωματα τα δικαιωματα ομως αυτου του μωρου ποιος θα τα ανλλαβει; ποιος θα φωναξει οτι επρεπε να ζησει ; Εγω δεν ξερω τι θα γινει με αυτη τη γυναικα το σιγουρο ειναι οτι μολις ερθει σε επαφη με την πραγματικοτητα τοτε θα καταλαβει τι εκανε και θα παρακαλα να μην ζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπάρχουνε τόσες κοπέλες που λαχταράνε ένα μικράκι και δεν τους έρχεται..... τί να πω????? Να αναπαυθεί η ψυχίτσα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ!!!ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ;:ΚΡΙΜΑ ΜΙΑ ΖΩΟΥΛΑ ΠΟΥ ΠΑΛΕΨΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΕΤΣΙ... ΜΕ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΕ!!!!!ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΡΙΜΑ ...ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΛΙΣ 2 ΗΜΕΡΩΝ!!ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ!!!ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΟΚΑΡΟΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το πιστευω... :huh:

:(

Δεν μπορεί να υπάρχουν τέτοιες γυναίκες... :( Ένα μωράκι μόλις 48 ωρών;

Λυπάμαι που κάποια παιδιά αναγκάζονται να βλέπουν αυτό το σκληρό πρόσωπο της ζωής απο την γέννηση τους :( Δεν άξιζε σε αυτό το κοριτσάκι λίγη αγάπη και μια καλή μανούλα; :( Σοκαρίστηκα πραγματικα :(:angry:

Κορίτσια μου σκέφτομαι και το άλλο....

Την ίδια τύχη έχουν χιλιάδες μωράκια καθημερινά σε όλο τον κόσμο.Μόνο που αυτά είναι κάποιους μήνες μικρότερα... :( Και αυτά βρίσκονται στην κοιλιά της μανούλάς τους...Και αυτά τα σκοτώνει η ίδια τους η μάνα :(

Εύχομαι να σταματήσουν όλα αυτά τα εγκλήματα και επιτέλους να καταλάβουμε την αξία όλων αυτών των ψυχών,και να μην τις πετάμε στα σκουπίδια :(

Ελπίζω να μην ξανακούσουμε ποτέ για κάποιο παρόμοιο φρικαλέο έγκλημα! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...