Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες γεννάμε Μάιο του 2010;;;


Recommended Posts

YOLLE ήρθε καλή μου το μνμ ,ευχαριστώ πολύ .

Πήρα τηλ. και όντως αυτοι δίνουν dvd μπορεί να είναι

λίγο παραπάνω η τιμή αλλά όντως σε αυτό που πήγες το λένε

πολλά κορίτσια οτι είναι πολύ καλός .

Περιμένω να γυρίσει ο καλός μου να τον ενημερώσω γιατί πρίν λίγο

που με είχε πάρει τηλ. ήμουν με το μαλλί όρθιο και τα νεύρα στην

τσίτα το καταλάβατε και εσείς γι αυτά που γράφω παραπάνω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 758
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλή χρονιά κορίτσια μου γλυκά!! Με το καλό να γεννήσουμε τα μωράκια μας.

Angel σε ποιο site έψαξες για το πότε αλλάζουμε μήνα? Γιατί κι εγώ έχω μπερδευτεί. Είμαι 18 εβδομάδων και 3 ημερών. Έχω μπει στον 5ο μήνα ή κάνω λάθος?

Φιλάκια σε όλες! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΛΕΞΙΜΟ. ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΜΠΛΕΞΩ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.

ANGEL ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΑΛΕ ΓΙΑ ΤΟ DVD. ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΕΙΠΩΘΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΝ ΔΙΝΕΙ DVD Ή ΟΧΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ, ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΜΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΑΚΟΜΗ DVD. ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΣΟ ΣΤΟΙΧΙΖΕΙ ΕΚΕΙ ΤΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ. ΕΓΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑ 120 ΕΥΡΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά σε όλες μας κορίτσια.....και με το καλό να γεννηθούν τα μωράκια μας!!!!!

maraki24 ο 5ος μήνας είναι 19-22η βδομάδα οπότε μόλις έχεις μπει στο 5ο μήνα.

Κ γω ανυπομονώ για τη β επιπέδου στις 14 του μήνα.....

Και κορίτσια η τιμή των 120 ευρώ σαν όνειρο μου ακούστηκε........Τόσα είναι στην Ελλάδα????Εδώ στη Κύπρο πλήρωσα 200 για την αυχενική και 250 για τη β επιπέδου!!!!!!!!!!Μας κατασπαράζουν.............

Φιλάκια πολλά

dev141pr___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έτσι μία μία να μαζευόμαστε επιτέλους!!!!Χρόνια Πολλά Καλή Χρονιά σε όλες μας!!Ρενάτα μου τους τρεις πρώτους μήνες δεν πήρα γραμάριο και τώρα μέσα σε 5 βδομάδες πήρα 3 κιλά!!Να δούμε μέχρι που θα φτάσουμε!!κορίτσια μπράβο για τις καλές αυχενικές alexdim μου όλα θα πάνε τέλεια άυριο!!!Άντε να έρθει και η σειρά μας 5/2 έχω β επιπέδου!!όσο για τις κλωτσιές τώρα άρχισαν δειλά και δειλά...και είναι τέλειααααα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marinah ευχαριστώ για την απάντησή σου. Νομίζω πως δεν μου βγαίνει όμως μέχρι το τέλος, δηλαδή 40 εβδομάδες, γιατί αν 5ος μήνας είναι 19-22η εβδομάδα, ο 9ος μήνας είναι από την35η-38η...Πάλι μπερδεύτηκα!!! Παρεπιπτώντως εγώ στη Λευκωσία πλήρωσα 120 ευρώ για την αυχενική και για τη β'επιπέδου δεν ξέρω ακόμα πόσο θα είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια...Ξεκινάω πισίνααα :))))και ειμαι πολυ πολυ χαρουμενη...μου την εδωσε σπιτι....Αναλυτικά...ειχα ακουσει οτι στην ανω γλυφαδα λειτουργει μια πισινα με ειδικο προγραμμα για εγκυους...πηγα και ρωτησα σημερα.Λεγεται γοργονες και μαγκες...θα ξενκινησω αυριο εχει βραδυνο τμημα και θα παω δοκιμαστικα μια φορα αυριο..Ειναι 70 ευρω το μηνα και ειναι 4 κοπελες(2 στον 5ο μηνα και 2 στον 9ο!!!)Μου το προτεινε και ο γιατρος μου γιατι θα νιωσω καλυτερα λεει γενικα και δεν θα ποναει η μέση μου...και ισως να κλεισω και το στοματακι μου λιγοοοο...Ετοιμαζω τα μπανιερά μου :):):):):):):)τώρα και ειμαι τρισευτυχισμένη!!!!θα σας ερθω με νεα αυριο!!!

:P:P:P

http://www.gorgoneskaimages.gr/flashsite/index.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης...εχω και αλλα νέα...δεν εχουμε πιασει καθολου το θέμα με τα βλαστοκυτταρα...νομιζω ε??Αν και ειναι νωρίς...Σημερα πηγα για καφεδακι με κατι φιλους που τυχαινει να ειναι γενετιστες!!!Περιττο να σας πω οτι τους πεθανα στις ερωτησεις :):):)

Και ηρθε η κουβεντα στο επιμαχο σημειο ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΑ ΝΑΙ Η ΟΧΙ!!!

Να σας πω οτι εχω κανει ερευνα απο γνωστους (Αλλες μαμάδες)και ολες τα εχουν δώσει σε μια ξένη εταιρεια με το αντιτιμο των 2000 ε...και εγω για εκει ημουν στα σιγουρα μεχρι που ειπα να το ψαξω..

Πισω στο θεμα και οι δυο γιατροι ισχυριστικαν με μια φωνη" Αν τα εχεις να τα δώσεις"αλλα..."η ιατρικη δεν ξέρει αν η βιωσιμοτητα των κυτταρων στο τυχων προβλημα (κτυπα ξυλο) θα βοηθησει".Αν λεει θελουμε τοσο πολυ η καλυτερη λυση ειναι Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ ειναι λεει κορυφη.Τωρα για κοστος και τα λοιπα δεν ξέρω.Τι εχετε ακουσει εσεις κοριτσια και τι θα κάνετε???Παρεπιπτοντως τα ατομα αυτα ειναι πολυ εμπιστοσυνης μου και μου ανελυσαν αρκετα το θέμα οτι ειναι προςτο παρον μια μοδα αλλα εργοτερα με την εξελιξη της ιατρικης θα ειναι απαραιτητη η φυλαξη υπο αλλες συνθηκες ομως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ YOLLE ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΙΣΙΝΑ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΛΕΙΣΜΕΝΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΦΘΟΝΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΑΓΧΩΘΩ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ.

ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΑ ΠΟΥ ΕΘΙΞΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ. ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΕΙ ΠΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΟΝ ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ. ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΜΕ ΓΟΝΕΙΣ ΚΛΕΙΝΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΩ. ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΔΑ ΚΑΙ ΑΠΑΤΗ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ. ΙΣΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ FORUM. TO ΕΨΑΞΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ? ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΕΜΠΕΡΙΣΤΑΤΩΜΕΝΑ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είσται ρε κορίτσια τόσες μέρες???

Είχα κι εγω να μπω 2-3 αλλα εσείς το παρακάνατε!

Λοιπόν, πήγα για την πολυπόθητη β'επιπέδου!!! Είμαστε μια χαρά, όλα οκ! Κοτζάμ άντρακλες 360 γραμμάρια! Το μόνο που μου μένει είναι ο υπέρηχος καρδιάς του μωρού, αλλα τα πρώτα δείγματα που εξέτασε αυτός μου είπε οτι είναι οκ! Μέτργαε διαστάσεις απο δω απο κει...κάποια στιγμή λέει, εμφανέστατα ανδρικά όργανα και του λέω "ε, δε θα τα μετρήσουμε κι αυτά?" Γελάσαμε λ΄γο γατι αυτός ήταν πολύ π@π@ρ@ς!

Σπάστικα με τα εξής...το μωρούλι μου ήταν ρέκλα και αυτός γα να το γυρίσει μου σακάτεψε την κοιλιά! Μετά μου έγραψε σχόλιο οτι δεν ήταν καλή η ευκρίνεια λόγω μεγάλου δεικτη σωματικού μου βάρους...κοινώς με έβγαλε τόφαλο! Μου είπε να πάρω το πολύ 1 κιλό ακόμα μέχρι το τέλος...μα πάει καλά? Εντάξει, έχω πάρει ήδη 8 αλλα όχι κι έτσι ρε φίλε, ο άντρας μου μόνο που δεν τον έβρισε! Φυσικά δεν πήραμε dvd και γενικά ήταν πολύ ξενέρωτος κα κοφτός, δε μας άφησε καθόλου να απολαύσουμε το ζουζούνι μας! Έχω νευριάσει πολύ όμως λέμε...

Any way, το σημαντικό είναι πως το παιδάκι μου είναι καλά.

Σήμερα μπαίνω 21 εβδομάδες και μου κάνει χαρούλες...πολύ κλωτσομπουνίδι τρωω και μου αρέσει...η μαζόχα!

Όσο για τα βλαστοκύτταρα που συζητάτε, εγω λέω να κρατήσω μόνο και μόνο για να μην φανούν χρήσιμα στο μέλλον και χτυπάω την κεφάλα μου στον τοίχο...τόσα θα δώσουμε που θα δώσουμε ρε κορίτσια, ας δώσουμε και κάτι παραπάνω μήπως και μπορέσουμε να σωσουμε μια κατάσταση εαν χρειαστει! (κούφια η ώρα...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alexdim έγραψε:

Που είσται ρε κορίτσια τόσες μέρες???

Είχα κι εγω να μπω 2-3 αλλα εσείς το παρακάνατε!

Λοιπόν, πήγα για την πολυπόθητη β'επιπέδου!!! Είμαστε μια χαρά, όλα οκ! Κοτζάμ άντρακλες 360 γραμμάρια! Το μόνο που μου μένει είναι ο υπέρηχος καρδιάς του μωρού, αλλα τα πρώτα δείγματα που εξέτασε αυτός μου είπε οτι είναι οκ! Μέτργαε διαστάσεις απο δω απο κει...κάποια στιγμή λέει, εμφανέστατα ανδρικά όργανα και του λέω "ε, δε θα τα μετρήσουμε κι αυτά?" Γελάσαμε λ΄γο γατι αυτός ήταν πολύ π@π@ρ@ς!

Σπάστικα με τα εξής...το μωρούλι μου ήταν ρέκλα και αυτός γα να το γυρίσει μου σακάτεψε την κοιλιά! Μετά μου έγραψε σχόλιο οτι δεν ήταν καλή η ευκρίνεια λόγω μεγάλου δεικτη σωματικού μου βάρους...κοινώς με έβγαλε τόφαλο! Μου είπε να πάρω το πολύ 1 κιλό ακόμα μέχρι το τέλος...μα πάει καλά? Εντάξει, έχω πάρει ήδη 8 αλλα όχι κι έτσι ρε φίλε, ο άντρας μου μόνο που δεν τον έβρισε! Φυσικά δεν πήραμε dvd και γενικά ήταν πολύ ξενέρωτος κα κοφτός, δε μας άφησε καθόλου να απολαύσουμε το ζουζούνι μας! Έχω νευριάσει πολύ όμως λέμε...

Any way, το σημαντικό είναι πως το παιδάκι μου είναι καλά.

Σήμερα μπαίνω 21 εβδομάδες και μου κάνει χαρούλες...πολύ κλωτσομπουνίδι τρωω και μου αρέσει...η μαζόχα!

Όσο για τα βλαστοκύτταρα που συζητάτε, εγω λέω να κρατήσω μόνο και μόνο για να μην φανούν χρήσιμα στο μέλλον και χτυπάω την κεφάλα μου στον τοίχο...τόσα θα δώσουμε που θα δώσουμε ρε κορίτσια, ας δώσουμε και κάτι παραπάνω μήπως και μπορέσουμε να σωσουμε μια κατάσταση εαν χρειαστει! (κούφια η ώρα...)

alexdim μου τι κανεις???ασε χαθηκαμε..μπαινει η μια βγαινει η αλλη...χασαμε την φορμα μας....Πολυ χαιρομαι για την Β επιπεδου σου :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:360 γρ ο αντρακλας σου..!!!!! ...μη σκας για το γιατρουλη...υπαρχουν για να μας κανουν παρατηρησεις :ohmy::ohmy: ...το θεμα ειανι τα θαυματακια μας να ειναι καλα!!!!Για τα βλαστοκυτταρα θα κανω ερευνα και θα καταληξω και εγω πιστευω οτι αν τα εχεις, να τα δωσεις ...ποσα πραγματα αγορασαμε παλαιοτερα για εμας και τελικα δεν τα χρησιμοποιησαμε :)αν ειναι για καλο θα το κανω...αλλα βλεπουμε!!!Alexdim εσυ εχεις καταληξει σε ποια θα τα δωσεις???η ειναι νωρις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! α, εγώ πιστή στο ραντεβού μου...μπαίνω να μάθω νέα σας!

Yollaki μου δεν εχω ασχοληθεί ακόμα τόσο "εις βάθος", αλλα όπως έχω ξαναπεί (νομίζω) ο αδερφός του άντρα μου είναι γεννετιστής οπότε θα βάλω αυτόν να ψάξει...ε, ας κάνει καμια δουλειά και ο θείος!

Εσυ ξεκίνησες κολυμβητήριο τελικά???Πες μας εντυπώσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεκινησα Alexdim Μ σημερα 2ο μαθημα...ειναι τελεια..ελπιζω να κρατησει ο ενθουσιασμός..νιωθω αναλαφρη οταν μπαινω στο νερο ...να φανταστεις γελαγα γιατι νομιζα οτι οι ασκησεις ηταν πολυ LiGHT alla....οταν βγηκα απο το νερο με τραβαγαν τα ποδαρακια μου και τα μπρατσακια μου...αρα κανει δουλεια!!!α!!και το βραδυ που ημουν ξενυχτησα δεν μπορω να κοιμηθω νωρις με τιποτα..εκεινη την ημερα κοιμηθηκα σαν πουλακι...α!!επισης με το που γυρισα σπιτι δεν ειχα ορεξη για φαγητο και ναι εφαγα μονο μια σαλατα...που κατι θα τσακιζα...το συνηστω!!!επισης η πλατουλα μου 2 μερες σηκωνομαι απο το κρεβατι και δεν με πολυ ποναει...Με μια φορα νομιζω εκανε δουλεια τωρα μπορει και να ειμαι υπερβολικη γιατι χαρηκα τοσο πολυ που θα κανω κατι για μενα και θα σηκωθω απο τον καναπαε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είσται καλε????????????????????????

Μπράβο yollaki! Είναι πραγματικά τέλεια αίσθηση αυτη που σου αφήνει το νερό...εγω έκανα κολύμβηση στα "νιάτα" μου και μάλιστα πρωταθλητισμό, στον Πανελλήνιο. Αααχ, ωραίες εποχες...

Απόλαυσε το τώρα και μετά μπορεί να πηγαίνεις και με το μπεμπάκι σου παρεούλα!

Εμένα με έχει σακατέψει η μέση μου απο εχθες και είμαι όλο ξάπλα, εχθες πήγα να περπατήσω λίγο και μετά ταβλιάστηκα.Ουφ!

Ευτυχώς μου κρατάει παρέα ο άντρας της ζωής μου, μου χαιδεύει συνέχεια την σπλήνα, το στομάχι, το συκωτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και εγω τελη μαιου γενναω και περμενω να δω ποτε θα μου πει ο γιατρος να κανω την εκεταση β επιπεδου,ισως μου το πει τωρα που θα παμε την επομενη φορα για υπεριχο.Ειμαι στον 5 μηνα και αρχησα να νιωθω καπως και δεν μ αρεσει καθολου,οσες ειστε και σεις στο 5 μηνα νιωθετε το ιδιο η μονο εγω νιωθω ετσι;;;;;;;

αχ ας μ πει καποια..................

καλες γεννες να εχουμε και πανω απ΄ ολα γερα παιδια ευχομαι σε οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολες της μανουλες. :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εννοει "κάπως" βρε debbie μου? Διευκρινησέ μας!!

Εγω όοολη μέρα κάθομαι και θαυμάζω την κοιλιά μου...φτου μου! Μιλάμε για μεγαααλη ψωνάρα. Και με αυτό τον τρόπο ξεχνάω όλα τα δύσκολα...πόνους,σάκχαρο, θρομβοφιλία, κιλά++, περιορισμό κινήσεων, "εγκλεισμο" κλπ.

Κι εγω αυτη την Πέμπτη πάω για υπέρηχοκαρδιογράδημα εμβρύου και καπάκι στον γυναικολόγο...άντε να περάσει κι αυτό να ηρεμήσω λίγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι κανετε???debbie μ welcome!!!!

εγω να σας πω ειχα μια παρα πολυ ωραια κριση χτες..αν ησασταν χτες εδω θα λεγατε η κοπελα τρελλαθηκε!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

με επιασε μια απαισιοδοξια,χωθηκα στον καναπε,ηθελα τοσο να βγω απο το σπιτι αλλα και τοσο να μην κανω τιποτα :S (τρελα σου λεω!!)μετά ελειπε κ ο νικος απο το σπιτι και με επιασε μια αλλη κριση του στυλ..

δεν θα τα καταφερω με την μπεμπα...θα ερθει κ θα την κοιταω σαν εξωγηινο...οτι κ καλα δεν θα προλάβω να ετοιμασω το δωματιο...και μετα ηρθε ο νικος και αρχισα και μαζι του μια μουρμουρα...ο καημενος με κοιταγε αποσβολωμενος...ε!!!μετα απο ενα 3ωρο αρχισα τα κλαματα :dry::dry: γιατι νομιζα οτι κανω κακο στην μπεμπα με τα νευρα μου...Αλανταλον!!!!Ε τελικα δεν κατεληξα πουθενα με τις αναζητησεις μου..κ...ηρεμησα !!!!ΑΥΤΑ!!! :side::side::side::side: Ξερω θα μου πειτε ορμονες...το θεμα ειναι οτι ηρεμησα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alexdim έγραψε:

Τι εννοει "κάπως" βρε debbie μου? Διευκρινησέ μας!!

Εγω όοολη μέρα κάθομαι και θαυμάζω την κοιλιά μου...φτου μου! Μιλάμε για μεγαααλη ψωνάρα. Και με αυτό τον τρόπο ξεχνάω όλα τα δύσκολα...πόνους,σάκχαρο, θρομβοφιλία, κιλά++, περιορισμό κινήσεων, "εγκλεισμο" κλπ.

Κι εγω αυτη την Πέμπτη πάω για υπέρηχοκαρδιογράδημα εμβρύου και καπάκι στον γυναικολόγο...άντε να περάσει κι αυτό να ηρεμήσω λίγο!

κοριτσακι καλά αποτελέσματα!!!!!!αυτα ραντεβου με τα μπεμπακια μας ειναι τελεια και εγω θα παω την τριτη στο γυναικολογο και μετραω τις μερες!!!

να σε ρωτησω κατι υπέρηχοκαρδιογράδημα εμβρύου??τι σημαινει??? :silly:

γιατι το κανουν???εμενα καθε φορα που παω για υπερηχο ακουμε την καρδουλα και βλεπουμε το μπεμπακι να φανταστω δεν ειναι το ιδιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάρες!!alexdim μου δίκιο έχεις χαθήκαμε...και για να μην το ξεχάσω πολύ μ@λ@κ@ς βρε κοριτσάκι μου ο τύπος με την αυχενική..πολύ χάρηκα που πήγαν όλα καλά εγώ σε 3 βδομάδες θα πάω για β αυχενική και ανυπομονώ...yolle αυτό το ανάλαφρη πολύ μου άρεσε!!!Μπράβο τέλεια που περνάς καλά και σου κάνει και καλό!!!την κοιλίτσα και γω τώρα άρχισα και την καμαρώνω.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ALEXDIM ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ. ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ? ΑΦΟΥ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΦΑΝΗΚΑΝ ΟΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ. ΑΠ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΕΙΔΙΚΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΕΣ. ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙ ΑΥΤΟ.

YOLLE ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ? ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ ΑΡΧΙΣΕ ΤΙΑ ΑΠΙΑΣΙΟΔΟΞΙΕΣ ? ΒΡΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ? ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΒΡΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ. ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ ΠΙΑ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΑΜΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ. ΟΙ ΑΛΛΕ ΔΗΛΑΔΗ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ?

DEBBIE ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΕΣ ΣΤΟΝ ΠΑΝΜΑΙΑΚΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕΣ.

MARINAΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΟΛΗ ΜΕΡΑ. ΚΑΜΑΡΩΝΩ ΚΑΙ ΧΑΙΔΕΥΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΕ ΚΛΩΤΣΗΣΕΙ Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρενατα μου το ξερω...κριση ειναι το παθαινω μια φορα στο διμηνο τελικα...αλλα ειμαι απαραδεκτη το ξερω .ευτυχως ηρεμω και μετα χαιδευω και εγω την κοιλιτσα μου...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΜΟΝΙΜΟ ΑΓΧΟΣ ΤΟ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΜΟΡΦΗ ΥΣΤΕΡΙΑΣ. ΣΕ ΛΟΓΙΚΑ ΠΛΑΙΣΙΑ. ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΛΩΤΣΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΛΑΣΤΑΡΑΚΙΑ ΜΑΣ. ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕΤΑ ΣΤΡΩΝΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...