Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες γεννάμε Μάιο του 2010;;;


Recommended Posts

Το σκεφτόμουν να το ανοίξω αυτή τη φόρα..αλλά είπα δε βαριέσαι..όλα μέσα στη ζωή είναι..ευχομαι τουλάχιστον αυτή τη φορά να είναι γουρλίδικο για όλα τα κορίτσια μαζί και εμένα. :)

Ας μαζευτούμε λοιπόν...ποιες γεννάμε το Μάιο του 2010; Εγώ υπολογίζω γύρω στις 29 Μαΐου..εσείς;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 758
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μάλλον μόνη μου θα γεννήσω το Μαιο!!χεχεχε..που είστε βρε κορίτσια;; Άντε αυξηθείτε να έχω κι εγώ παρέα!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανουλα μου εγω γενναω αν θυμασαι Δεκεμβρη αλλα οπως και στο αλλο ποστ ηθελα απλα να σου ευχηθω να πανε ολα καλα και συντομα να κρατησεις ενα νινακι στην αγκαλιτσα σου μαζι με τον Δημητρακη σου!Και φυσικα σε ολα τα κοριτσια που θα συμμετεχουν σε αυτο το ποστ!Τα φιλια μου και τις ευχες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέμον μου φυσικα και το θυμάμαι!:) Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι..εύχομαι να γεμίσει το ποστ καιαυτή τη φορά και να πάνεσε όλες όλα καλά!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κι απο μένα!

είμαι κανούριο μέλος στην παρεούλα σας!

ελπίζω να πάνε όλα καλά και να περάσουμε μια όμορφη εγκυμοσύνη!

γεννάω με το καλό 15-18 Μαίου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Κατερίνα..με το καλό και όλα να κυλήσουν όμορφα!!:) εδώ θα λέμε όλα όσα μας απασχολούν , τα άγχη μας, τους φόβους μας, αυτά που βιωνουμε..όλα τα καλα!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΘΕΜΜΑΤΑ ΤΩΡΑ ΘΑΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙ?ΣΤΗΣ 5 ΧΩΡΙΑΚΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 3 ΔΕΝ ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΟΤΑΝ Η ΤΙΜΗ ΣΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΔΥΟ ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ Κ ΠΑΡΟΛΛΑ ΑΥΤΑ ΕΔΩ Κ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΩ ΠΟΝΟ Κ ΑΙΜΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΠΟΝΑΓΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΕΙΔΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΥΠΕΡΗΧΩ Κ ΕΙΔΑΜΕ ΣΑΚΟ ΤΟΥΛΑΖΧΙΣΤΟΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΓΙΑ ΕΚΕΙ ΜΙΛΑΓΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ .ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΞΑΝΑ ΠΑΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΙΜΑ ΑΠΛΑ ΕΛΑΤΩΝΕΤΑΙ ΚΟΒΕΤΑΙ Κ ΞΑΝΑΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΛΑ ΚΑΛΑ.ΠΟΣΟ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΣΑΚΟ? ΕΓΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΡΙΩΝ Κ ΚΑΤΙ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να στε καλά tirogaridaki & loukitsa2

είναι το πρώτο μας και είμαι σε διαρκή αναζήτηση απαντήσεων!!!!! :P

παντρεύομαι στις 2 Οκτώβρη και αλλάζουν τα πλάνα μας! απο το ταξίδι μέχρι τη χαιρετούρα και το χορό!!!

αλλά δε μας νοιάζει!! το μωράκι μας να είναι καλά και όλα να πάνε καλά!

ελπίζω να μοιραστούμε γλυκές αγωνίες και χαρές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loukitsa2 μου θα κάνεις λιγο υπομονή και όλα θα πάνε καλά!

το σημαντικότερο είναι που είναι ενδομήτριο!

σωστά?

οπότε όλα θα πάνε καλά, είμαι σίγουρη! ίσως χρειαστεί να μείνεις στο σπίτι και στο κρεβάτι

και θα χρειαστεί να ξεκουραστείς και να δυναμώσεις, να τρώς καλά και να βγάζεις όλες τις αρνητικές σκέψεις απο το μυαλό σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΠΙΖΩ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΛΑ ΚΑΛΑ.ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΚΟ ΑΠΟ ΥΠΕΡΗΧΩ?ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΕΔΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΗΣ ΙΔΙΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΧΕ ΑΙΜΑ Κ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΕΤΑ ΟΚ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΕΦΑΝΑ ΑΥΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΠΟΛΙΤΙΜΟ ΔΩΡΟ ΓΑΜΟΥ Κ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ.ΕΓΩ ΤΩΝ ΓΑΜΟ ΘΑ ΤΩΝ ΚΑΝΩ ΠΟΙΟ ΠΑΤΡΩΠΑΡΑΔΟΤΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΑΣΕΙ ΕΞΑΛΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΜΟΔΑ ΧΑΧΑ ΝΑ ΛΕΙΠΩ ΕΓΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φανουλα, δεν ξερω αν με θυμασαι....ημασταν μαζι στο προηγουμενο ποστ που ειχες ανοιξει!!!!!!εγω γενναω μεσα στις γιορτες, πρωτα ο θεος φυσικα, και ηθελα να σου πω οτι χαιρομαι πολυ για σενα!!!!!!!

σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!!να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα υγιεστατο μωρακι!!!!!!!

σε ολα τα κοριτσια ευχομαι να πανε ολα καλα και το μαιο να μας λετε τις εμπειριες τοκετου!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo:

φιλια σε ολες!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λουκίτσα όντως!!! το καλύτερο δώρο γάμου είναι αυτό!!

εσείς λέτε μια και καλή? 2 σε 1? καλυτερα!!!!!! γιατί εχω κουραστεί με το γάμο, άσε που δεν εχω και το μυαλό να συγκεντρωθώ να τρέξω για τις τελευταίες λεπτομέρειες!!!

είδα σάκο ακριβώς πριν 1 βδομάδα, 7 χιλιοστών,

αλλά ξέρω απο την κουμπάρα μου που είχε κηλίδες αίματος και μέχρι και την 9η εβδομάδα και τώρα εχει ενα ζουζουνάκι- αγγελάκι πανέμορφο!

μην ανησυχείς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

grousi μου φυσικά και σε θυμάμαι!!:) Ήρθε και η σειρά μου ξανά και αυτή τη φορά θέλω να πιστεύω πως όλα θα κυλήσουν ομαλα όχι μόνο για μένααλλά και για όλα τα κορίτσια!:)

Ιφιγένειά μου σε ευχαριστώ πολύ!!!:)

Λουκίτσα να δεις που όλα θα πάνε τέλεια!!! μην αγχώνεσαι καθόλου!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου μάλλον ειμαι απο τις πρώτες του Μαιου .ΠΗΤ 1/5/2010 αρα μπορεί επειδή ειναι πρωτη εγκυμοσύνη να βγούμε με το καλό Απρίλιο..ελπίζω να πάνε ολα καλά γιατι σημερα ειχα μια μικρη αποκόλληση αλλα μην σας τα λέω απο εδώ "γκρίνιαξα" σε αλλο ποστ.Μανουλες του Μαιου αντε με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πως τα πάτε από συμπτώματα;; Εγώ που και που νιώθω πονους περιόδου και λίγη ανακατωσούρα το πρωί που ξυπνώ.Συνεχίζω το χρορό απλώς είμαι πολύ πιο προσεχτική στις κινήσεις μου.Πήγε κάποια στο γιατρό της;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο συμπτώματα, ζαλάδες, ανακατωσούρες πρωινές , υπνηλία :P και όρεξη για φαγητό ( πρωτότυπο για μένα!)

Δευτέρα βράδυ πάμε για 2ο υπέρηχο και να ακούσουμε παλμούς με το καλό!

έχει ακούσει καμια μέλλουσα μανούλα παλμούς?

yolle & martha1 με το καλό, να πάνε όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινούλα εγώ δεν πήγα καν για τον πρώτο υπέρηχο. ΄Σκέφτομαι σήμερα το απόγευμα να τον πάρω τηλεφωνο αλλά είμαι σίγουρη ότι θα μου πει να πάω ναμε δει από την ερχόμενη εβδομάδα γιατί μάλλον θα είναι νωρίς ακόμη. Σύμφωνα με την τελευταία μου περίδο κανονικά θα έπρεπε να είμαι στην 5 προς 6η εβδομάδα. Όμως σύμφωνα με τη σύλληψη και τη χοριακή είναι 4η προς 5η. Δεν ξέρω πως να τα υπολογισω..στο τικεράκι έβαλα από τη σύλληψη οπότε είναι νωρίς ακόμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...