Μετάβαση σε περιεχόμενο

αιμα και μικρη β χοριακη αρχικο σταδιο


Recommended Posts

Geia sas koritsia!

nas sas rwtisw ti einai i xwriaki eimai asxeti menw stin germania k exw mperdeutei edw den ginonte oi eksetaseis opws stin ellada, egw eimai stin 9h ebdomada k den nomizw na exw kanei xwriaki.poies alles eksetaseis einai aparetites k gia ti einai diabazw diabazw alla oles sas kserete k egw den katalabainw tipota!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χωριακη ειναι μια εξεταση με το αιμα που ανιχνευει μια ουσια μονο αν εισαι εγκυοσ την κανεισ οταν εχεισ καθυστερηση να δεισ αν εισαι εγκυος.εφοσων εσυ εισαι 9 βδομαδων δεν χρειαζετε.οσο αναφορα εξετασεισ θα σου γραψει ο γιατροσ σου ξερει αυτοσ.με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loukitsa2 πολύ καλά τα νέα σου, μπράβο! Άντε τώρα να ηρεμήσεις και να χαρείς την υπόλοιπη εγκυμοσύνη χωρίς απρόοπτα εύχομαι!!!! Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Loukitsa mou,

Xairomai pou stamatise to aima. Sou euxomai na pane ola kateuxhn kai stis 7/10 na deis ena mwraki mia stalia me thn kardoula tou na xtupaei.

Katerinaki, kai egw menw sto ekswteriko (agglia) edw legetai beta-hcG h ormonh b xwriakh. Ki edw sthn metrane mono an fobountai gia eksomhtrio h apobolh. Alliws den xreiazetai na kaneis auth thns eksetash.

Filia polla

Tania

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tania76 k edw etsi einai kanoun poli liges eksetaseis tis ipoloipes eksetaseis pou diabazw edw tis kanoun mono an fobounte bebaia tis plirwnei to tameio.twra ti na pw ti einai kalitero na tis kaneis oles i oxi emena me esteilan se nosokomeio gia na eksetasoun ston antra mou kati gonidia giati stin oikogeneia tou iparxoun kapoia paidia arwsta k exw foboithei poli perimenw twra ta apotelesmata prospathw na min to skeftomai alla den einai eukolo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 13 years later...

Καλησπέρα κορίτσια είμαι καινούρια στην παρέα 21/10 Έκανα την  Εμβρυομεταφορά μετά από εννιά μέρες κάναμε την πρώτη χοριακή που βγήκε αρκετά χαμηλή 13,20 μετά από δύο μέρες κάνε με χοριακή και βγήκε 72 την δεύτερη μέρα μετά από την χοριακή άρχισα και είχα κάτι πόνους και έτσι την επόμενη άρεσε και είχα αίμα μέχρι και σήμερα τρίτη μέρα από το αίμα που μου ήρθε έχω ακόμη αρκετό αίμα και σήμερα είχα λίγους πόνους χαμηλά που δεν είχα τις προηγούμενες μέρες ο γιατρός μου μου είπε να μείνω στο κρεβάτι Να μην κουράζομαι και μου αύξησε τα utrogestan Και μου προσέ και μία ένεση να κάνω προγεστερόνης Χθες να σας ενημερώσω η χοριακή που έκανα γιατί μου είπανε τρεις μέρες μετά από την χοριακή που είχα 72 ανέβηκες 309 Τώρα έχω χοριακή σε τρεις μέρες πάλι φοβάμαι πάρα πολύ ότι δεν τα καταφέραμε…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...