Μετάβαση σε περιεχόμενο

Για τα παιδια που χαθηκαν..


apis

Recommended Posts

Ναμαι και εγώ να προσθέσω την δική μου θλιβερή ιστορία που με βαραίνει όσο τίποτα. Μετά απο δύο εξωμήτρια και μία αποβολή έμεινα πέρσι έγκυος (εξωσωματική)και στην 24η εβδομάδα γέννησα πρόωρα το αγοράκι μου. Όλα πήγαιναν πολύ καλά, είμασταν ευτυχισμένοι που επιτέλους θα αποκτούσαμε το πολυπόθητο μωρό μας. Δυστυχώς όμως σπάσανε τα νερά και ...τέλος.

Πρίν 3 μήνες μένω και πάλι έγκυος, πάλι εξωμήτριο...

Δε μπροώ να συνέλθω. Τι να κάνω τρελλαίνομαι δεν αντέχω τόσο πόνο.

Από όσα μας έχουν συμβεί, η μεγαλύτερή μας δυστυχία είναι το αγοράκι που δεν πρόλαβε να ζήσει πέρυσι.

Τι να κάνω κορίτσια. Φοβάμαι ότι δε θα τα καταφέρω πια. Είμαι 39 ετών... και παλεύω 7 χρόνια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΘΑ ΝΙΚΗΣΕΙΣ ...ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ..ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ...ΠΕΡΑΣΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ, ΑΛΛΑ ΕΦΟΣΟΝ ΑΚΟΜΑ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ...ΑΥΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΕΣ..ΕΙΣΑΙ 39 ΧΡΟΝΩΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΑ 40 ΚΑΙ ΣΤΑ 45 ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ...ΠΟΤΕ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ (WENDY!!!!) Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ!!

ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΥΣ!!!! Ε????

ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΩΡΕ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΚΑΙ ΘΑ ΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!

ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ!

ΠΑΤΑ ΠΑΥΣΗ ΣΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΤΙΣ ΑΣΧΗΜΕΣ...ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΡΧΟΝΤΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...ΜΠΕΣ ΕΔΩ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΧΑΖΟΜΑΡΙΤΣΑ...ΠΕΣ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ...ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ!!!

ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΔΥΣΚΟΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΜΠΡΑΒΟ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ!

ΠΟΝΑΜΕ ΥΠΟΦΕΡΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΑΝ ΜΕΤΡΟ ΑΡΙΣΤΟΝ !!!!!!! ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΟΝΕΣΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ...

ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΑΩ ΘΑ ΕΠΙΒΙΩΣΩ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ..ΕΧΑΣΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑΙ..ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε βρε ειπε και μια οτι μιλαω σωστα γιατι πριν λιγες μερες με κατσαδιασαν καποιες αλλα παρόλα αυτα ........οσες πονουν εχουν ελαφρυντικα και ολα τα δικια του κοσμου!!!!!!!!

Μηπως να κανουμε στηλη με ανεκδοτακια γιατι πολυ επεσε η ομαδα?????Μηπως να δημοσιευσουμε οτι πιο αστειο τους εχει συμβει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα επιτελους θα μελετησει δικος μας γιατρος το φακελο και τη νεκροψια του μωρου για να μας πει τη γνωμη του και το αν μπορουμε να κανουμε αγωγη στους γιατρους.Εχω πολυ μεγαλο αγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ καταλαβαινω πως θα ειναι η ψυχολογια σου!!! Ψυχραιμια! Αυτα τα ''ΓΙΑΤΙ''ειναι πολυ βασανιστικα γμτ!!! Κανενας δεν φερει τα παιδακια πισω...αλλα αυτα τα ''ΓΙΑΤΙ''....Τι να λεμε τωρα...ο Θεος βοηθος σας...βρε παιδια...ο Θεος βοηθος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΟΥ.ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΙΝΗΣΩ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ.

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΔΙΚΑΙΩΘΕΙ ΕΝΑΣ ΑΔΙΚΟΣ ΧΑΜΟΣ.ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ.

ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΙ ΑΘΩΕΣ ΨΥΧΟΥΛΕΣ ΝΑ ΜΕΤΑΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΑΠΛΑ ΣΕ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΝΟΥΜΕΡΑ.

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω κοριτσι μου.Μακαρι να επιβεβαιωθω σε αυτα που πιστευω για τα λαθη των γιατρων και μετα πιστευω οτι θα βρουμε το κουραγιο να τον περασουμε και αυτο το γολγοθα.Γιατι ξερω οτι θα ειναι μεγαλος γολγοθας.Αλλα θελω να μαθω την αληθεια!Και μετα να την μαθει και ολλος ο κοσμος για να ειναι υποψιασμενοι και να προσεχουν σε ποιους εμπιστευονται τη ζωη των παιδιων τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΟΜΩΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΜΕΝΗ ΓΙΑ ΟΛΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ.ΙΣΩΣ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΕΝΑΝ ΜΙΚΡΟ ΠΟΛΕΜΟ,ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΤΩ ΑΦΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ.

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ,ΑΝ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΗΣΕΙΣ.

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τωρα?Τι να κανω?Να χαρω?Να κλαψω?Να ουρλιαξω?Να παρω ενα οπλο και να σκοτωσω τους υπευθυνους?ΤΙ????

Οι υποψιες μου επιβεβαιωθηκαν με το χειροτερο τροπο.Το αντρακι μου θα ζουσε αν καποιοι εκαναν σωστα τη δουλεια τους.Δεν την εκαναν ομως.Ολα οσα πιστευα αλλα και παραπανω ηταν αληθινα.Πως θα βρω το δικιο μου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχως δεν θα βρεις το δικιο σου..το παιδακι σου δεν γυριζει πισω οτι και να κανεις..ο μονος τροπος να τιμωρηθουν ειναι να πας δικαστικα..ειναι ψυχοφθορο αλλα αν αντεχεις καντο..απο κει και περα δεν γινεται τιποτα αλλο χαθηκε μια ψυχουλα ετσι αδικα απο ανθρωπινο λαθος..Τα συναισθηματα σου σε πνιγουν το ξερω ειναι τοσα πολλα..δεν χαρηκες την μητροτητα ..δεν σε αφησαν να την χαρεις..ας το εχουν βαρος μια ζωη..

καλη δυναμη ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΞΕΚΙΝΑ ΑΓΩΓΕΣ ΚΑΙ ΜΗΝΥΣΕΙΣ.ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΥΤΑ ΙΣΩΣ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ.ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕ ΓΥΡΝΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.ΜΠΟΡΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ.

ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΒΑΛΑΜΕ ΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΑΣ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΕΤΑΣΧΕΙ ΣΕ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟ ΑΓΩΝΑ.ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΔΕΧΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ?ΚΑΝΕΙΣ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΕΤΣΙ ΟΜΩΣ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ.ΤΟ ΞΕΡΩ.

ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΚΙΝΗΣΗ.ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΟ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΤΕ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΝΑ ΜΙΛΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ Μ'ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΞΕΡΩ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗ ΒΓΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΣΠΑΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΤΡΟΠΟ.ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥ.ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΩ ΕΝΑ ΕΞΩΔΙΚΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΠΑΝΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΕΦΕΡΑ ΤΙ ΣΥΝΕΒΕΙ.

ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΙΑΣΩΛΗΝΩΘΗΚΕ(ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ Η ΩΡΑ)ΜΑΛΛΟΝ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ.ΤΙ ΕΚΑΝΑΝ?

1.ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΑΕΡΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ 'Η ΕΒΑΛΑΝ ΛΑΘΟΣ ΤΟΝ ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΗΡΑ 'Η ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ Η ΔΙΑΤΟΜΗ ΤΟΥ ΣΩΛΗΝΑ.

2.ΑΠΟ ΛΑΘΟΣ ΙΑΤΡΙΚΟ ΧΕΙΡΙΣΜΟ ΣΕ ΚΑΘΕΡΙΤΙΑΣΜΟ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΑΙΜΑ.

3.ΣΤΟ 3ο-4ο 24ωρο ΠΕΡΝΕΙ ΑΝΑΣΟΥΛΕΣ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΟΣΩΛΗΝΩΝΟΥΝ!!!

4.ΟΤΑΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΤΗ ΛΟΙΜΩΞΗ ΑΠΟ 3 ΑΝΤΙΒΙΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΠΕΡΝΕ ΤΟΥ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΝ 2 ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΙΟ ΙΣΧΥΡΕΣ(Η ΜΙΑ ΥΠΗΡΧΕ ΗΔΗ).

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ.ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ.ΤΙ ΗΛΙΘΙΕΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΗΣΟΥΝ ΟΙ ΜΑ....ΕΣ.

ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΘΥΜΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ ΚΙ ΑΥΤΟΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ.ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ.ΤΙ ΗΛΙΘΙΕΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΟΙ ΜΑ....ΕΣ.

ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΘΥΜΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ ΚΙ ΑΥΤΟΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(ΚΡΙΜΑ ΚΡΙΜΑ ΚΡΙΜΑ ΚΡΙΜΑ!!! :(:(:(:(:(

ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΣΕ ΦΩΤΙΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ...ΑΛΛΑ ΑΣ ΜΗΝ ΣΕ ΚΑΤΑΒΑΛΛΕΙ Η ΟΡΓΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ Η ΟΡΓΗ & Ο ΘΥΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ.

ΟΙ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ!!!

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΟΛΕΣ ΤΑ ΧΟΥΜΕ ΧΑΜΕΝΑ ΜΕ ΟΣΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι τόση ανευθυνότητα ρε κορότσια.γνωστη μου πήγε στο αγια σοφια και της είπαν ότι το 4 ετων κοριτσάκι της έχει καρκίνο στο συκώτι.τις κάναν χημειοθεραπείες και αφου είδαν ότι δεν έγινε την στείλαν αγγλιά.το αποτέλεσμα τραγικό....το κορίτσάκι δεν ειχε καρκίνο, είχε πάθει νεκρωση το συκώτι που έπρεπε να αφαιρεθει το κομμάτι και δεν θα είχε πρόβλημα.ευτυχώς ζει το κοριτσάκι αλλά οι χημειοθεραπείες που έκανε σε 3 μήνες θα δείξουν τι ζημιά τις έκαναν.οι γιατροί στην αγγλία είπαν στην μάνα του μωρού ''είμαστε απογοητευμένοι με τους έλληνες γιατρούς'' και θα προχωρήσουν δικαστικά. αυτό φτάνει να καταλάβουμε όλοι που εμπιστευόμαστε την ζωη των παιδιών μας...και εγω αν πήγαινα στο εξωτερικό θα ήταν διαφορετικά τα πράγματα...εδω μόνο ο θεος υπάρχει.καλή δυναμη γλυκιά μου, θα διακιωθείς αλλά θα είναι δύσκολο και ψυχοφθόρο.Το μωράκι σου κάνει παρέα με την δική μου μπέμπα.συγνώμη αλλά προσπαθω και εγω να παρηγορησο τον ευατό μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η νεκροψια εγινε απο το δημοσιο ή ιδιωτικα με δικο σας ιατροδικαστη;(Ρωταω για δικους μου λογους καμια σχεση με την υποθεση σου)

Ρωτα εναν δικηγορο για το πώς πρεπει να κινηθεις..μετρα μετα το αν αντεχεις οικονομικα

Εφοσον τα πραγματα ειναι ξεκαθαρα ευχομαι να μπορεσεις να το κυνηγησεις Καλη δυναμη κοπελα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...