Μετάβαση σε περιεχόμενο

Για τα παιδια που χαθηκαν..


apis

Recommended Posts

ΘΕΛΩ ΠΑΙΔΙΑ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΜΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΑΝ ΤΑ ΦΤΕΡΑ. ΕΚΑΝΑ ΗΔΗ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΩΡΑΚΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΑ ΑΚΟΜΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΜΗΤΡΑ ΚΑΡΔΙΑ. Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΜΕΛΑΧΟΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΝΙΩΘΑ ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΩ. ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΟΥΝΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΩΡΟ ΣΤΑ 27 ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΓΑΝΤΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΑΚΟΜΗ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΗ! ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΩ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΕΡΘΕΙ ΑΛΛΑ...ΕΛΠΙΖΩ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΕΙΧΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΡΕΙ:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα θα ετοιμαζα την πρωτη τουρτα του γιου μου.

Θα εκανα τις τελευταιες αγορες για το παρτυ του

και ολοι θα ειμαστε μεσα στον ενθουσιασμο και τη χαρα.

Σαν αυριο πριν απο ενα χρονο ηρθε στον κοσμο.

Δυστυχως ομως το μονο που θα κανω ειναι να αφησω

ενα λευκο τριανταφυλλο πανω στα αψυχα μαρμαρα.

Σε αγαπαω ακομα βατραχακι μου.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΛΙΩΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΟΣΟ ΛΥΠΑΜΑΙ.Ο ΠΟΝΟΣ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΝΑΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΩΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΣΥΝΕΛΘΟΥΜΕ ΜΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΘΑ ΑΠΑΛΥΝΕΙ! ΕΓΩ ΤΟΥ ΦΥΤΕΨΑ ΜΙΚΡΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ "ΘΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ" ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΓΛΥΚΑ ΕΙΤΕ ΣΕ ΜΩΡΑ ΕΙΤΕ ΣΕ ΙΔΡΥΜΑΤΑ (40ΜΕΡΕΣ,3 ΜΗΝΕΣ, 9 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ)

ΣΑΓΑΠΑΩ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν υπαρχουν λεξεις,κοιταζεις το κενο και ρωτας συνεχεια..ΓΙΑΤΙ? ΓΙΑΤΙ? ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΘΕΕ ΜΟΥ??? ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ?

ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΓΙΑΤΙ...???

ΣΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ,ΣΤΟ ΑΓΓΕΛΛΑΚΙ ΜΟΥ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ...

ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΠΟΤΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΑΠΟΨΕ.. ΗΡΘΕ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΣΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ...ΕΜΕΙΝΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΖΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ..ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΤΟΥ...ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΡΩΤΟΥΣΑ ΤΟ ΘΕΟ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΙΑ? ΓΙΑΤΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ? ΓΙΑΤΙ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΓΕΥΤΩ ΛΙΓΗ ΧΑΡΑ...

ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΧΑΡΩ?ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ,ΤΟ ΜΟΝΑΚΡΙΒΟ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΕ! Ο ΘΕΟΣ ΛΕΝΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΩΡΟΣ...ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ ΔΙΑΛΕΓΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙ ΑΘΩΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΠΟΥ ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗ ΓΗ.

ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑ Κ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΤΟ ΘΕΟ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΙΣΩ..ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΡΕΙ! ΦΩΝΑΖΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΟΥ ΝΑ ΛΥΠΥΘΕΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΧΑΤΙΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΙΣΩ ΣΥΝΤΟΜΑ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΙΜΗΘΚΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ.ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ,ΤΟ ΧΑΙΔΕΥΑ, ΤΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑ, ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΤΟΣΟ ΒΑΘΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΓΕ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ Ο ΠΟΝΟΣ.ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ,ΝΙΩΘΩ ΔΥΝΑΤΗ ΠΑΛΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΞΕΣΠΑΕΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΕ!

ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑΚΙΑ ΤΟΥ ΓΕΜΑΤΑ?ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ? ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ..ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΠΩΣ ΗΡΘΕ ΠΙΣΩ Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΟΛΑ ΟΣΑ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ! ΕΦΤΑΙΑΞΑ ΕΓΩ? ΕΦΤΑΙΞΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ? ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΩ..ΘΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ Η ΑΠΟΡΙΑ ΚΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ!

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΣΩΣΩ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΗΚΑ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΩ. ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΝΑ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΤΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ,ΕΝΑ ΣΗΜΑΔΙ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΣΩΣΩ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΕ ΧΑΡΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ:(

ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟ ΘΕΟ ΝΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ,ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΠΟΤΕ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ! ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΤΟΡΓΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΧΑΡΙΣΩ...

ΣΑΓΑΟΩ ΧΑΡΑ ΜΟΥ, ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο σε καταλαβαινω κουκλα μου..το ξερω ειναι αδικο...μακαρι να μπορουσε να μας δωσει καποιος απαντηση στο ΓΙΑΤΙ....???κι εγω εχασα το αγορακι μου και σε καταλαβαινω απολυτα..στις 11 ιουνιου το 2009 κοπηκε το νημα της ζωουλας του...σε λιγες μερες κλεινει 1 ολοκληρος χρονος κι εγω νομιζω ο,τι εγινε χτες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYXOMAI TA AGGELAKIA MAS NA EINAI KALA EKEI POY EINAI! NA EINAI OLA MAZI KAI NA EINAI AGAPHMENA:) O 8EOS NA TA PROSEXEI..

EUXOMAI NA MPORESOUME NA MA8OUME KAPOIA MERA TI EGINE KAI GIATI? O 8EOS POU MAS ESTEILE TH DOKIMASIA AUTH NA MAS VOI8ISEI NA TI 3EPERASOUME GIA NA MPORESOUME NA PAME PARAKATW!

YPARXOYN STIGMES POU NIW8W TOSO DUNATI KAI LEW EIMAI KALA TWRA, MOU PERASE KAPWS KAI OMWS ALLES FORES POU NIW8W TOSO ADUNAMH..NIW8W TN PONO THN ORGH TO PARAPONO NA ME KATAVALLOUN KAI NA NIW8W ANHMPORH NA KANW OTIDIPOTE!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα ιδια συναισθηματα εχω κι εγω περσια μου..απλα οταν ερθει ενα αλλο μωρακι ολα αυτα που αισθανομαστε θα εχουν εξαφανιστει γιατι θα κραταμε στην αγκαλια μας τα παιδακια μας..θα λεμε ο,τι αυτα που περασαμε ηταν ενα κακο ονειρο που ξυπνησαμε και ειδαμε στην κουνια το μωρακι μας...ετσι θα το βλεπουμε σαν κακο ονειρο..ποτε ομως δεν θα ξεχασουμε τα αγγελουδακια μας ποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι εχεις απολυτο δικιο!κ εγω εχασα το αγγελακι μου κ μετα απο 6 μηνες ηρθε ο αλεξανδρος μου!στις 2 ιουλιου γινεται 1!δεν το ξεχασα το πρωτο...ομως εχει ηρεμησει η ψυχουλα μου με αυτο το παιδι καθως περασα πολλα μεχρι να τον κρατησω στην αγκαλια μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες?κι εγω αυτο λεω πως ο χαμος ενος παιδιου ειναι τοσο αβασταχτος πονας χτυπιεσαι κλαις αναρωτιεσαι συνεχως γιατι ,γιατι αλλα ο ερχομος ενος αλλου μωρου σου απαλυνει τον πονο και τα ξεχνας ολα...οχι το αγγελουδι που εχεις χασει,αυτο δεν το ξεχνας ποτε και με τιποτα,ολα τα κακα συναισθηματα...να το χαιρεσαι το παιδακι σου κουκλα μου,να ειναι γερο και δυνατο και να το καμαρωσετε οπως επιθυμειτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα.Πριν απο λιγες μερες γράφτηκα και σήμερα πήρα το θαρρος να γράψω.Εχω χάσει τέσσερα μωρακια για μένα δεν έχει σημασία που δεν τα είδα ποτέ μου .Η πρώτη μου εγκυμωσύνη πήγε πολύ καλά και έχω ένα γιο.Ενα βράδυ εγινε μεγαλη φασαρια και εκλαιγα ολη νυχτα.Την αλλη μερα πηγα στο γιατρο για υπερηχο ,είδα την καρδουλα του και τρελαθηκα .Μετα απο λιγες μερες ειχα αιμα πηγα στο γιατρο και μου ειπε οτι το μωρο πεθανε ,εκεινη τη στιγμη δεν ενιωσα τιποτα ενα κενο,οι επομενες μερες ηταν μαρτυρικες.Τύψεις χιλιάδες γιατι στεναχωρεθηκα ισως αν δεν στεναχωριομουν αν δεν εκλαιγα αν...Απο κει και περα έγινε αλλες τρεις φορες εχω θρομβοφιλία έχω αλλαξει πολλους γιατρους,αιματολογους το αποτελεσμα το ιδιο.Νιώθω αχρηστη,οτι σκοτωνω τα παιδιά μου.Δεν ξέρω καν γιατί σας γραφω ,ζω μόνο για τον γιο μου,θέλει πάρα πολύ ένα αδερφάκι είναι 8 χρονων.Σκεφτομαι οτι δεν μπορει να υπαρχει θεος και να αφηνει να συμβαινει αυτο,παρολλα αυτα θα προσπαθησω ακομα μια φορα το χρωσταω στο γιο μου.Αυτη τη στιγμη σκεφτομαι τα μωρα μου με βλεπουν?Με ακουν?Νιωθουν πόσο μου λύπουν?Καταλαβαίνουν πόσο τα αγαπώ και ποσο ποναω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι για οσα σου εχουν συμβει κοπελα μου..να χαιρεσαι το παιδακι σου και γι'αυτο και μονο να εχεις ελπιδες και να μη χανεις την πιστη σου...σιγουρα υπαρχουν πολλα αναπαντητα γιατι...μη τα βαζεις με τον εαυτο σου..δεν εισαι αχρηστη.θα δεις που θα ερθει αλλο σπορακι στην κοιλιτσα σου θα μεγαλωσει και θα χαρισεις στο παιδακι σου αδερφακι..απλα μην απογοητευεσαι και μην χανεις την πιστη σου...αισιοδοξια... :):):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ.Απλά είναι άλλο ένα από εκείνα τα δυσκολα βράδια που θυμάσαι,σκέφτεσαι και πονάς.Που θα πάει νύχτα είναι θα περάσει.Αύριο πρέπει να είμαι γελαστή για τον ζούζουνο μου,του χρωστάω πολλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε καταλαβαινω απολυτα...κι εγω περναω παρομοιες καταστασεις και ποσο μαλλον που ο αντρας μου λειπει κατα καιρους ταξιδια 30 -40 μερες και ειμαι μονη στο σπιτι και το μυαλο δεν σταματα να σκεφτεται και απο τα ματια δεν σταματουν τα δακρυα..πρεπει να ειμαστε δυνατες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκεί που νιώθεις ότι είσαι καλά σκέφτεσαι κατι και γίνεσαι κομμάτια...Και το κακό είναι να παλεύεις μόνη,να μην ελπίζει κανείς ότι μπορεί να τα καταφέρεις.Να μην μπορείς να μιλήσεις σε κανέναν ,να πρέπει εσύ να είσαι αυτή που πρέπει να δώσει κουράγιο στους άλλους.Να αναγκάζεσαι να προσποιείσαι ότι είσαι καλά και δυνατή για να μην προσπαθούν να σε παρηγορήσουν με κούφια λόγια,να μην σε αντιμετωπίζουν με λύπη.Τελοσπάντων νομίζω ότι σε κουράζω με δικές μου σκέψεις και ανασφάλειες.Πάντως να ξέρεις ότι με βοήθησες σε μία δύσκολη νύχτα.Ηθελα να με ακούσει κάποιος που θα καταλάβαινε και μόνο όποιος το χει περάσει καταλαβαίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μην το ξαναπεις ο,τι με κουρασες ενταξει?ολες γι'αυτο ειμαστε εδω για να λεμε τον πονο μας και να παρηγορει η μια την αλλη..να λεμε τα ευχαριστα και να χαιρομαστε με την χαρα της.αν αισθανθω καποια μερα χαλια και θελω να σου μιλησω δεν θα με βοηθησεις? ευχομαι να κοιμηθεις πιο χαλαρη και με λιγη ανακουφιση κοπελα μου,κι ολα θα πανε καλα για ολες μας θα το δεις...καλη σου νυχτα και ονειρα γλυκα να εχεις... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NEW BBAY ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΖΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ. ΕΓΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟ ΜΠΗΚΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΑΜΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΟΥ ΕΝΙΩΣΑ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ! ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΜΙΛΑΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΝΑ ΠΩ, ΤΗΝ ΠΙΟ ΗΛΙΘΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΟΝ.

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ,ΠΩΣ ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΔΟΥΝ ΝΑ ΚΛΑΙΩ Η ΝΑ ΧΑΝΟΜΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΟ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ, ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ, ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΛΛΟ ΜΩΡΟ,... ΚΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ.ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΜΕΣΑ ΜΟΥ,ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΣΑΜΕ. ΤΟΥ ΜΙΛΑΓΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΛΩΤΣΟΥΣΕ ΠΙΣΩ.ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ. ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΔΕΣΙΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΣ ΕΤΣΙ ΕΥΚΟΛΑ ΜΙΑ ΖΩΗ. ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟΜΟΥ, ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ.ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΞΕΧΝΑΣ?ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΙΖΟΥΝ..ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ, ΡΟΥΧΑ, ΕΠΙΠΛΑ...

ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΛΑΙΩ ΚΑΙ ΡΙΧΝΩ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΓΑΙΤΙ ΛΕΩ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΙΧ ΑΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΤΟΥ, ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑΤΡΟ..ΝΑ ΕΒΛΕΠΕ ΤΟ ΛΩΡΟ ΤΥΛΙΓΜΕΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ, ΘΑ ΜΕ ΕΒΑΖΕ ΓΙΑ ΓΕΝΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ Τ ΧΡΥΣΑΦΙ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ. ΕΚΑΝΑ ΤΟΣΑ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΧΟΤΑΝ!

ΛΕΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΑΜΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ, ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΜΠΑΙΝΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΚΑΝΑΜΕ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΦΤΙΑΧΝΑΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ..ΤΩΡΑΘΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΟΥ:( ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥ ΑΓΟΡΑΖΑ ΚΟΣΤΟΥΜΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΧΕΔΟΝ 4 ΜΗΝΩΝ.ΤΩΡΑ Τ ΘΑ ΚΑΝΩ? ΑΠΛΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΣΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙ..ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ:(

ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΞΕΡΩ ΠΩς ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΛΩ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΘΑ ΦΕΡΩ ΠΙΣΩ ΤΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΟΥ..ΑΛΛΑ ΠΩΣ? ΠΩΣ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ?

ΘΕΛΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΠΙΣΩ! ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ? ΓΙΑΤΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ? ΕΓΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΩΡΑ "ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ ΑΥΤΗ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ? ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ?"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Persia σε ευχαριστώ πολύ.Σε καταλαβαίνω και πονάω μαζί σου.Διαφορετικές περιπτώσεις όμως πονάμε για τον ίδιο λόγο.Θέλω όμως να σου πω ότι στη δική σου περίπτωση πιστεύω ότι πραγματικά πρέπει να σηκωθείς και να ξαναπροσπαθήσεις και ξέρεις κάτι?Στο τέλος είμαι σίγουρη πως εσύ θα είσαι η νικήτρια.Και το νέο σου μωράκι θα είναι πολύ τυχερό γιατί θα έχει ένα αγγελάκι στον ουρανό να το προσέχει και δύο γονείς που θα το λατρεόυν.Θα είσαι μία πάρα πολύ καλή και στοργική μανούλα πιο καλή από αυτές που βλέπουμε στο δρόμο γιατί εσύ πόνεσες και θα έχει διπλή αγάπη το μωράκι σου.Οταν έμεινα έγκυος στον γιο μου επειδή έμεινα πολύ εύκολα και δεν είχα κανένα πρόβλημα,το θεωρούσα απόλυτα φυσιολογικό και δεν το έζησα πραγματικά...Έχασα πολλές μαγικές στιγμές γιατί τις θεωρούσα δεδομένες.Τώρα όμως αν γινόταν ένα θαύμα (και δυστυχώς έπαψα εδώ και καιρό να πιστεύω στα θαύματα)γιατί στην περίπτωση μου πιστεύω μόνο από θαύμα θα τα καταφέρω ξανά όλα θα ήταν διαφορετικά πίστεψε με.Για αυτό λοιπόν πάρε το χρόνο σου,σήκω στα πόδια σου και ξανακάντω.Το χρωστάς στον εαυτό σου πίστεψε με σου αξίζει διπλά,ξέρω πως πάντα θα θυμάσαι το πρώτο μωράκι σου,το να προχωρήσεις δεν σημαίνει πάντα ότι το αφήνεις πίσω,αλλά ότι το παίρνεις μαζί σου στην καρδιά σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ NEW BABY ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩΓΙΑ ΤΑ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΧΩ ΤΟ ΘΕΟ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΒΑΘΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΟΓΟΣ ΥΠΗΡΧΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ. ΤΩΡΑ ΝΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΩ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ.

ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΓΙΑ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΖΗΣΕ ΑΠΟ ΘΑΥΜΑ ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΡΚΙΝΟΥ ΣΤΟΝ ΣΠΟΝΔΥΛΟ ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΕΓΧΕΙΡΙΣΗ ΣΤΗ8ΟΥΣ ΚΑΙ ΜΗΤΡΙΚΩΝ ΑΠΟ ΚΑΡΚΙΝΟ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΤΟΝ 1 ΜΗΝΟΥ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΗΣ. ΘΑ ΓΕΝΟΥΣΑΜΕ ΜΑΖΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟΜΩΡΟ ΜΟΥ ΒΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ:(

ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΙΣΩ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Είμαι μέλος εδώ και 3 μήνες, αλλά είναι η πρώτη φορά που γράφω!Και μάλιστα σε ένα θέμα που δεν θα ήθελα ούτε καν να το διαβάσω, αλλά δυστυχώς ανήκω κι εγώ εδώ.......Σήμερα πάνε 40 μέρες από τότε που έχασα το κοριτσάκι μου...Ήμουν στην 23η εβδομάδα και όλα ήταν καλά!Είχα μια τέλεια εγκυμοσύνη!Όμως όλα σταμάτησαν στις 22-4-2010 που έσπασαν τα νερά μου....Έμεινα 5 μέρες στην κλινική μήπως και κάτι γινόταν, αλλά δυστυχώς δεν έγινε τίποτα...γέννησα με φυσιολογικό τοκετό στις 27-4-2010 και όλα τελείωσαν!!Η βιοψία έδειξε λοίμωξη του πλακούντα!!

Εύχομαι να είσαι καλά κοριτσάκι μου και να προσέχεις!!Ζω με την ελπίδα πως κάποια μέρα θα ξανασυναντηθούμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ dimi34... Διαβάζω 10 λεπτά την ιστορία σου κ δεν ξέρω τι να πω... Ό,τι κ αν πω θα είναι λίγο... Σίγουρα θα ξανασυναντηθούμε με τα παιδάκια μας, είμαι απόλυτη σε αυτό, αυτό με κρατάει κ συνεχίζω... Ο Θεός να σου δίνει δύναμη κ κουράγιο καλή μου...

Αχ persia μου κ εγώ νιώθω ότι ο Θεός με έχει ξεχάσει με όλα αυτά που συμβαίνουν. Όταν έμαθα ότι είμαι έγκυος μου έδωσε η πεθερά μου ένα σταυρό διαβασμένο από τον Αγ. Δημήτριο. Πήρα τόση δύναμη από αυτό, έπεισα τον εαυτό μου ότι όλα θα πάνε καλά. Δυστυχώς όμως... Τώρα δεν ξέρω τι να πιστέψω, αν κ βέβαια ξέρω ότι δεν γίνεται ό,τι θέλουμε κατά παραγγελία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησμερα...ενα χρονο πριν εχασα κ εγω την μπεμπα μου 16 ιουνιου...τωρα ειμαι εγκυος ξανα κ ειναι ιδιες ημερομηνιες παλι κ ειναι κοριτσακι...εγω το μονο που μπορω να σας πω ειναι οτι δεν το ξεπερναμε ποτε απλα μαθαινουμε να ζουμε με αυτο...τα μωρακια μας ειναι αγγελακια κ μας προσεχουν...δεν ξερω πως θα ειμαι στις 16 του μηνα αλλα το αγγελακι μου το αγαπαω κ καθε βραδυ προσευχομαι γιαυτο...

να σας πω επισης οτι ευτυχως που υπηρχε αυτο το φορουμ κ πηρα δυναμη..αν δεν ειχα μπει τοτε δεν ξερω πως θα ημουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχχχχχχχχ μωρε dimi....τι να πω...κριμα και αδικο :(:(

λυπαμαι παρα πολυ για την απωλεια σου!!!

Ο Θεος να σου δωσει κουραγιο, ψυχραιμια και δυναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...