Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΘΕΛΩ ΛΙΓΗ ΒΟΗΘΕΙΑ!


tetoulina

Recommended Posts

Γεια σας αγαπες μου τι κανετε?

εχω καιρο να γραψω γιατι προσπαθούσα να ξεχαστω μπας κ ερθει το μωρακι αλλα τιποτα ως τωρα!!!

οποτε τωρα που εφυγε το καλοκαιράκι λεω να παω κ σε κανενα γιατρο !! σοβαρά πια να το παρω το θέμα.

εδω και θέλω την βοήθεια σας . Θέλω κάποιον καλό γιατρό δοκιμασμένο στην Αθήνα! και σαν νοσοκομειο να εχει το ΕΛΕΝΑ βρε κορίτσια εχουμε κανένα καλο ??? περιμενω απαντησουλες σας φιλω γλυκά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tetoulina έγραψε:

Γεια σας αγαπες μου τι κανετε?

εχω καιρο να γραψω γιατι προσπαθούσα να ξεχαστω μπας κ ερθει το μωρακι αλλα τιποτα ως τωρα!!!

οποτε τωρα που εφυγε το καλοκαιράκι λεω να παω κ σε κανενα γιατρο !! σοβαρά πια να το παρω το θέμα.

εδω και θέλω την βοήθεια σας . Θέλω κάποιον καλό γιατρό δοκιμασμένο στην Αθήνα! και σαν νοσοκομειο να εχει το ΕΛΕΝΑ βρε κορίτσια εχουμε κανένα καλο ??? περιμενω απαντησουλες σας φιλω γλυκά!!!

Καλησπέρα Τετουλίνα,

Θα ήθελες κάποιο γιατρό για υποβοηθούμενη τεχνιτή γονιμοποίηση ή απλά ένα καλό γυναικολόγο; Η γυναικολόγος μου είναι στο ΙΑΣΩ αλλά για εξωσωματική με έστειλε σε άλλο γιατρό.

Νομίζω όμως ότι στο Έλενα είναι ο Τζεφεράκος το ιατρείο του οποίου είναι Πειραιά. Έχει καλό όνομα και σαν γυναικολόγος και στην εξωσωματική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΕΤΟΥΛΙΝΑ΄΄ΌΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΗΤΑΝ Ο ΓΙΑΝΑΚΟΔΗΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΑΙ Ο ΤΖΕΦΕΡΑΚΟΣ ΜΑΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΛΑ΄΄΄ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...