Μετάβαση σε περιεχόμενο

προγραμματισμος εγκυμοσύνης και νεα γρίπη


vivib

Recommended Posts

καλησπέρα σας...είμαι καινούρια στο forum και από ο,τι βλέπω συζητάτε πολύ ωραία θέματα..Προσωπικά έχω λίγο αναστατωθεί με τη νέα γρίπη. έχω ήδη ένα μωράκι 11 μηνών και σκεφτόμαστε με τον άνδρα μου να προσπαθήσουμε για δεύτερο μωρό.Διαβάζω διάφορες δημοσιεύσεις σε ξένο και ελληνικό τύπο, που άλλες λένε για αναβολή πιθανής εγκυμοσύνης και άλλες μιλούν απλά για πιθανότητες και να μην πανικοβαλλόμαστε.ειλικρινά νομίζω πως και άλλα ζευγάρια μπορεί να βρίσκονται σε τέτοιο δίλημμα, γιατί ακόμη δεν έχουν γίνει επίσημες έρευνες με τα αντιικά και το εμβόλιο στις εγκύους.ξέρει κανένας κάτι παραπάνω? ευχαριστώ πολύ κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΕΙΛΗΚΡΗΝΗΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΝΑΤΑΤΩΘΕΙ.. ΑΡΑΓΕ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΒΟΥΛΩΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΤΡΥΠΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΟΛΟΙ ΣΑΝ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολύ ωραίο θέμα, μακάρι να ήξερα και γω τι γίνετε. όποια έχει ασχοληθεί με το θέμα ας μας δώσει κάποια πληροφορία γιατί πολύ σύγχηση επικρατεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΦΟΒΗΘΕΙ ΕΛΑΦΡΩΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ!!ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΣΥΝΕΧΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΜΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ, ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ, ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ.Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα

εγω θα σας συμβουλευα να μην αγχωνεστε καθολου

να κανετε με την ησυχια σας οσο παιδακια θελετε

απλα μην κανετε το εμβολιο - που αν δεν πασχετε απο καποια αλλη χρονια ασθενεια ουτως η αλλιως δεν θα σας το κανουνε

αλλιως θελει δηλωση του 105 υπογεγραμμενη που την κραταει ο γιατρος.

μην αγχωνεστε καθολου καθολου καθολου μια γριπη ειναι θα περασει

ρωτηστε και το γυναικολογο σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...