Μετάβαση σε περιεχόμενο

εχω τρελαθει!!!


Recommended Posts

κοριτσια βοηθηστε με!

οσο περισσοτερα βλεπω τοσο τρελαινομαι...εχω ξεκινησει και κοιταζω για κουνια καροτσι κλπ.κοιταζω σε μαγαζια,διαβαζω αυτα που εχετε γραψει εσεις,κοιταζω για on line παραγγελιες συγκρινω τιμες και εχω τρελαθει....μπηκα στο oliver's που διαβασα απο μια κοπελα αλλα δεν μου λεει τιποτα για Ελλαδα.τι να κανω:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Ν ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ Τ ΑΦΗΣΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΑΓΧΩΘΩ.ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΣΕ ΧΟΝΤΡΙΚΗ.ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!!!ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου η ιδεα σου να πας σε εργοστασιο πιστευω ειναι πολυ καλη.εγω βρισκομαι στην πατρα και μαλλον δεν εχει κανενα εδω.το καλο ειναι οτι σε 2 μαγαζια που εχω παει(σε ενα τοπικο και στο ΗΡΑ)ειναι οτι μπορω να τα κλεισω με μια προκαταβολη και να δεινω ενα ποσο καθε μηνα μεχρι το φεβρουαριο που θα γεννησω,και να το ξεχρεωσω μεχρι τοτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia ki ego paraggeila tin proigoymeni ebdomada ta pragmata toy mpempi moy.Pira koynia likno sifiniera sentonakia petsetes parkokrebato kati royxalakia saliares. ta pira apo ton moroudokosmo ston koridalo kai gia ola ayta timi?peripoy 1000 a 3exasa na sas po kai 3 stromata

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!!!

ΕΓΩ ΚΟΥΝΙΑ Κ ΑΛΑΞΙΕΡΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ MOTHERCARE.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ Κ ΣΕ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ.ΕΓΩ ΤΑ ΠΗΡΑ 430 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EIRINIF και εγώ από το Μωρουδόκοσμο ψώνισα τα πραγματάκια μου. Κούνια- σιφινιέρα-στρώμα και προίκα 600 ευρώ όλα μαζί. Πολύ όμορφα πράγματα και τιμές εργοστασίου.

Αλήθεια βρε Ειρήνη μου απορία: Τα τρία στρώματά γιατί?:P:side:

Αγχώθηκα γιατί εγώ πήρα μόνο ένα.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΑΠΟ ΜΩΡΟΥΔΟΚΟΣΜΟ!

ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕ ΡΜ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ

ΤΑ ΦΥΛΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ!

ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙΣ

ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΙ,ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΤΙΜΕΣ ΤΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑΣ.

ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΚΟΥΝΙΑ (ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΖΩΓΡΑΦΙΣΟΥΝ ΟΤΙ ΗΘΕΛΑ ΕΓΩ ΠΑΝΩ )

ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ (ΜΕΓΑΛΗ)ΜΕ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ ,ΣΤΡΩΜΑ,ΠΡΟΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΟΥΠΙΕΡΑ,ΚΑΛΑΘΑΚΙ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ 700ΕΥΡΟ!

ΝΟΜΙΖΩ ΑΞΙΖΕΙ!ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙΣ ΟΛΑ,ΕΓΩ ΓΕΝΝΑΩ ΑΡΧΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...